Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbierane zdjęcia pogodynki Doroty Gardias w CKM-ie

Utworzony przez owca, 19 kwietnia 2010 r. o 17:15 Powrót do artykułu
litości - i to wszystko dla paru srebrników - ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbierane ??? Przecież jest ubrana !!! Jeśli w XXI wieku kogoś gorszą zdjęcia - nawet w negliżu ,to albo jest zacofany,albo zboczony . Możliwe,że jedno i drugie . Pani Dorocie życzymy powodzenia . Niewielu ludzi z Lubelszczyzny zaistniało w ogólnopolskich mediach . No cóż prowincja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda sodowa jej do głowy już uderzyła... współczuję jej mężowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chłop czasem widział golą babę, więc o zgorszeniu nie ma mowy, za to mozna mówić o prostactwie, które nie odróżnia intymności od oglądalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedaje sie tefałenowi wiec ja ja olewam
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Rozbierane ??? Przecież jest ubrana !!! Jeśli w XXI wieku kogoś gorszą zdjęcia - nawet w negliżu ,to albo jest zacofany,albo zboczony . Możliwe,że jedno i drugie . Pani Dorocie życzymy powodzenia . Niewielu ludzi z Lubelszczyzny zaistniało w ogólnopolskich mediach . No cóż prowincja ...
Zeby zaistnieć,niekoniecznie trzeba się rozbierać.Biedny mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błyszczy się tym, co się ma ! Do intelektu widocznie pretensji nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no czy kazda kobieta zrobi to dla kasy???która to juz nie byla na rozkładowce....eh...gdzie te kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by było gdyby się ubrała i zaczęła pokazywać intelekt, wtedy jej uroda by błyszczała, ale jeśli świeci gołym.....a w główce tak sobie to mnie akurat nie imponuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMIAST W ŻAŁOBIE PO PREZYDENCIE ŁZY KROKODYLE WYLEWAĆ TO SIĘ ZA KASĘ ROZBIERA! WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA MĘŻA I DLA DZIECI, ŻE TAKĄ ŻONĘ I MATKĘ MAJĄ I MIEĆ BĘDĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mąż już u niej nie ma szans ? Mam wrażenie, że woda sodowa uderzyła do głowy. Trafiła do warszafki i się nią zachłysnęła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , że tyłka nie wywaliła.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
ZAMIAST W ŻAŁOBIE PO PREZYDENCIE ŁZY KROKODYLE WYLEWAĆ TO SIĘ ZA KASĘ ROZBIERA! WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA MĘŻA I DLA DZIECI, ŻE TAKĄ ŻONĘ I MATKĘ MAJĄ I MIEĆ BĘDĄ!!!
Tomasz - wylewaj, kto ci broni. Nie mów tylko innym co mają robić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Tomasz - wylewaj, kto ci broni. Nie mów tylko innym co mają robić....
Dokladnie. Poza tym trzeba byc troche szurnietym, zeby sobie nie zdawac sprawy jak wyglada proces wydawania gazety. Sesja moga byc zrobiona nawet kilka tygodni temu. Pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci - do gazety idz zale wylewac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesmaczne. Nie jestem purytański, ale już mam dość tej golizny na każdym kroku. Gdzie nie spojrzysz to goła d... Wszystko na sprzedaż. Niedobrze się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Rozbierane ??? Przecież jest ubrana !!! Jeśli w XXI wieku kogoś gorszą zdjęcia - nawet w negliżu ,to albo jest zacofany,albo zboczony . Możliwe,że jedno i drugie . Pani Dorocie życzymy powodzenia . Niewielu ludzi z Lubelszczyzny zaistniało w ogólnopolskich mediach . No cóż prowincja ...
UBRANA ? To niech na ulice tak wyjdzie,bedzie miala jeszcze wieksze branie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...