Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbiórka domów pod obwodnicę Lublina (zdjęcia)

Utworzony przez lk, 6 marca 2012 r. o 19:15
A ja się pytam, kto w ogóle wydał pozwolenia na budowę w tym miejscu, skoro przebieg obwodnicy znany był od kilkudziesięciu lat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napstrykal zdjec jak glupi. wystarczylo ze 2 zdjecia z tego wybrac bo wszystkie sa o tym samym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lk napisał:
A ja się pytam, kto w ogóle wydał pozwolenia na budowę w tym miejscu, skoro przebieg obwodnicy znany był od kilkudziesięciu lat??
nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według zdjęć widać tylko rozbiórkę dachu z eternitu, a nie domów. Albo lulu, albo papa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narazie nie ma co pokazywac na obwodnicy. Trzeba czekac do lepszej pogody az grunt romarznie i przeschnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napstrykał zdjęć artysta fotograf<_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dom, tylko komisariat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!.Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,prosze uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniaja firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domu nie domów "redaktorku".. gówniana gazeta .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takich maskach to można szlifować gips " SPECJALISTYCZNA FIRMA DO DEMONTUJĄCA AZBEST "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Czego się Ludziska spodziewata po takiej gazecie d*** podetrzyj. Tosz to najgorsze ścierwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A buty to chyba rolnika jakiegoś ale śmieszne to zdejmowanie Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozna zamieszczac takich samych zdjęc? noo pytam po choler 20 takich samych zdjec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 14. Ekipa w obuwiu zgodnie z przepisami BHP: jeden w "addiasach" drugi w "kozakach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie czepiacie jak chcecie to sami zrywajcie ten syf a ty leszek bys zrywal chyba w słoniu znawco wielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj pracowali w porozpinanych kombinezonach i bez masek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kranik napisał:
dzisiaj pracowali w porozpinanych kombinezonach i bez masek
skarżypyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbiórka jednego domu a nie domów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zdejmują tylko do fotografii. Koń by się uśmiał. Wystarczy popatrzyć gdy nikt nie fotografuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa się uwinęła aż trudno było spacerować po zasranym terenie. Ani jednego wychodka nie ustawili dla pracowników. Czy to lubelski standard? Dobrze że deszcz leje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...