Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbój przy Krakowskim Przedmieściu. Napastnicy dali się nabrać policjantom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2018 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Jeszcze przed zatrzymaniem w areszcie, ten 18-letni dzieciak powinien przy policjantach sprawić łomot każdemu z tych bandziorów, aby zbiry pamiętali na przyszłość...zutylizować to ścierwo, aby nie obciążali systemu opieki społecznej czyli nas podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to się dopiero frajerstwo Zacznie. To Mati mu zabrał, ja się tylko przyglądałem. To nie ja, to Seba go uderzył. To jest strzelanie z ucha, a nie prawidłowa postawa napadniętego, co się dzisiaj młodzieży wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, brawo dla policji. zamknac bandziorów i do kamieniolomow, az im sie odechce siegac po czyjes!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat chłopakom zmarnować za taką pierdołę... polskie prawo do wymiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"12 lat chłopakom zmarnować za taką pierdołę" tyle nie dostaną, ale karę za ROZBÓJ pomieść muszą. Bronisz ich do czasu aż twojego dziecka nie okradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mózgowcy. Brawo jechać z patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie wymaga kary - gdyby to była kradzież w sklepie to nie było by problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero tolerancji dla złodziejstwa począwszy od tego ulicznego a na białych kołnierzykach kończąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Teraz to się dopiero frajerstwo Zacznie. To Mati mu zabrał, ja się tylko przyglądałem. To nie ja, to Seba go uderzył. To jest strzelanie z ucha, a nie prawidłowa postawa napadniętego, co się dzisiaj młodzieży wydaje.
 A co miał zrobić napadnięty? Zapłacić 1000 zł? We frajerów i konfidentów to jest czas się bawić w gimnazjum, człowiek dorasta i rozumie że wszystko ma swoje konsekwencje. I że od tego jest policja żeby w takich sytuacjach interweniwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
12 lat chłopakom zmarnować za taką pierdołę... polskie prawo do wymiany
 Dobra już koniec internetu, bierz Mentole poda pachę i do roboty pod Novą... Tera przynajmniej już ciepło, stopy nie marzną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha!Nie dość że ci trzej to patole to jeszcze przygłupy;).Lać na takich cweli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wirtuozi zbrodni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczafi napisał:
undefined napisał:
Teraz to się dopiero frajerstwo Zacznie. To Mati mu zabrał, ja się tylko przyglądałem. To nie ja, to Seba go uderzył. To jest strzelanie z ucha, a nie prawidłowa postawa napadniętego, co się dzisiaj młodzieży wydaje.
A co miał zrobić napadnięty? Zapłacić 1000 zł? We frajerów i konfidentów to jest czas się bawić w gimnazjum, człowiek dorasta i rozumie że wszystko ma swoje konsekwencje. I że od tego jest policja żeby w takich sytuacjach interweniwała.
Frajerstwo i strzelenie z ucha to będzie jak 3 złodziei zamiast solidarnie ponieść karę za swoje czyny będzie nawzajem obciążać się zeznaniami. Napadnięty natomiast zachował się racjonalnie i odzyskał swoją własność. Trzeba być bardzo ociężałym umysłowo żeby doszkiwać się frajerstwa w zgłoszeniu przestępstwa na policję w momencie gdy 3 bohaterskich złodziei napada 1 i to 10 lat młodszą osobę. Ludzie tego pokroju mogą sobie dorabiać dowolne ideologie do swoich czynów i cieszyć się z tego, że są bohaterami gimnazjalistów ale dla większości ludzi 30 latek, który z kolegami kradnie nastolatkowi telefon to zwykły ŚMIEĆ i pora przyjąć to do wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz za znaczaca wiadomosc, c.d. ogloszen parafialnych z parafii i okoliczych wsi. Prowincja i zad...em smierdzi na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców. Ulica to nie rycerski pojedynek. Jeżeli trzech tchórzy napada jednego to czego się mają spodziewać? Trzeba tępić próby jakiegokolwiek romantyzowania takich bandziorskich zachować. Sebixy niech się uczą, że albo znajdą sobie uczciwą robotę albo zmarnują sobie życie w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle szczegółów działań operacyjnych?? Następnym razem sprawcy nie będę tacy głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejskie ćwoki wpadli do Lublina wykrecić dziesione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w *** w dyby i do lochu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod novą patologia handluje papierosami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gang Olsena...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...