Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rumunka żebrze na chodniku i marznie z dwuletnim dzieckiem

Utworzony przez s, 18 października 2010 r. o 09:20
Wiadomo że się sytuacja nie zmieni...ROZUMIEM ŻE TRZEBA CZEKAĆ AŻ DZIECIAK ZAMARZNIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprocz tego dziecka to jej wcale nie wspolczuje bo jak ktos glupi to co zrobic. Mam dla niej pomysl niech postawi krzyz kolo siebie to wiara bedzie sie modlic i rzucac sałate do koszyka a ona i tak odjedzie mercem po czym przekaze pieniazki jakiemus rumunowi alfonsowi. To jej normalny dzien pracy niewiecie o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie chca pomocy?? spiesze wytłumaczyć zapewne kilka godzin pozniej podjechal jakiś dobry samochod i zabrał ich stamtad... u mnie pod kosciolem czesto tak było i sama widzialam jak rano przywozil mercedesem jakis pan pod krawatem a pozniej zabieral... mafia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie mafia a mąż/ojciec tych ludzi. On żyje w luksusach a żona i dzieciaki żebrzą na jego życie. Tak to u nich jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakiej podstawie autor artykułu stwierdził, że to Rumunka?? Dziennikarz prasowy nie powinien potęgować tego typu krzywdzących stereotypów, no ludzie, kto w tych gazetach pracuje? Cyganie a Rumuni to różnica. To tak jak na zachodzie wrzucają Polaków i Rosjan do jednego wora, no przepraszam bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia rumuńska zatrudnia dzieciorobów do żebrania w całej Europie. Każde kolejne dziecko, to kolejny wysokodochodowy młodociany pracownik. Dzieciom łamie się i wykręca ręce i nogi, bo takie wzbudzają litość a na ulicy czy pod kościołem bez problemu otrzymają wysokie datki. Rumuni rozwożeni są każdego dnia rano Mercedesami, które wieczorem zbierają ich z miasta i tak każdego dnia. Chcecie zobaczyć jak to wygląda np. w Kazimierzu Dolnym to zapraszam w niedzielę. Rumuńskie dzieci są wykorzystywane do okradania klientów banków i bankomatów, są tak wyjątkowo sprytni, że zanim wyciągniesz ręke po kasę z bankomatu, on już z nią ucieka. Miesięczny transfer gotówki do Rumunii z samych tylko Niemiec to około 5 milionów euro. Nie dziwię się Sarkozjemu, że ich deportuje z Francji. Czym innym jest być uchodźcą politycznym czy nawet ekonomicznym i pracować na równi z gospodarzami państwa, w którym się przebywa a czym innym być wrzodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumuni lub cyganie albo ktoś inny o śniadej skórze, stali w lecie, (moze stoją do dzisiaj) na ulicy Ruskiej i sprzedają po jeden złoty, kasze i jakieś makarony które dostali ZA DARMO z PCK!!!!! Jak to zobaczyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest na to jeden sposób-nie nabierać się i nie dawać absolutnie żadnych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech se siedzi dalej - kogo to obchodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewspolczujacy napisał:
Oprocz tego dziecka to jej wcale nie wspolczuje bo jak ktos glupi to co zrobic. Mam dla niej pomysl niech postawi krzyz kolo siebie to wiara bedzie sie modlic i rzucac sałate do koszyka a ona i tak odjedzie mercem po czym przekaze pieniazki jakiemus rumunowi alfonsowi. To jej normalny dzien pracy niewiecie o tym?
Po co krzyż? Niech idzie na całość. Niech założy sobie na plecy flagę izraelską a na kartce niech napisze, że przed wojną była tu jej kamienica. Efekt murowany. Organizacje żydowskie podniosą "gewałt", Gross napisze książkę pt."Lokatorzy" a Pietrasiewicz wystawi sztukę w teatrze NN-Brama Grodzka w ramach ..."europejskiej stolicy kultury". Każdy zarobi. I ty się z kuzynami spotkasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie kiedys przy kiosku gdy kupowałam bilet nie wiem nawet skąd doskoczył taki malec i chciał wyrwać portmonetkę.Gdy obejrzałam się to zobaczyłam z tyłu starego brudasa,pewnie ojca,który go nasłał.NIGDY ŻADNYM ŻEBRAKOM NIE DAM PIENIĘDZY BO TO I TAK IDZIE NA WÓDĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, ale krew mnie zalewa jak widzę, że do tak podłych celów wykorzystuje swoje własne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy chyba nie wiecie jak to działa.. poobserwujcie sobie taka rununke. siedzi żebrze a potem idzie za róg, podjeżdza samochód i wsiada. Kasa idzie do faceta. Do ich kupy użebranych banknotów. Owszem kobiety i dzieci są często wykorzystywane do tego. ale tak naporawde to jest jedno wielkie oszustwo. Narazie polska nie jest zamoznym krajem.. i dobrze. bo bysmy mieli przesrane jak maja teraz w panstwach UE francja czy wlochy... rumuni przyjezdzaja nie do pracy tylko zebrac i krasc. i ani mysla o pracy... wielkim bledem bylo przylaczenie tego panstwa do ue.. oni z pokolenia na pokolenie i poniekad w ''genach'' maja zapisane nierobstwo żebry i kradzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu odbierajace dzieci panstwo jest dziwnie opieszale, woli zabierac dzieci biednym i uczciwym rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...