Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza plebiscyt Dzielnicowy Roku. Doceńmy naszych policjantów!

Utworzony przez Stanisław, 23 października 2012 r. o 07:45
Kiedyś przejeżdzałem przez miejscowość Wysokie, miałem do czynienia z policjantem bodajże panem Nieróbcą z komisariatu z Bychawy. Muszę przyznać że byłem mile zaskoczony uprzejmością i kulturą osobistą tego pana. Dzięki takim ludziom wzrasta wiara w polską pilicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi mili ja znam swojego dzialnicowego Pana Wysockiego. Jest on bardzo zaangażowany w swoja pracę a najbardziej w sparwy osiedla Moniuszki. Pozdrowienia i trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasi dzielnicowi z Konopnicy Robert i Marcini tak są najlepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
A nasi dzielnicowi z Konopnicy Robert i Marcini tak są najlepsi [/quote] [quote name='Sylwia' timestamp='1351099738' post='686798'] A nasi dzielnicowi z Konopnicy Robert i Marcini tak są najlepsi
Ale najlepsi w czym???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi w byciu dzielicowymi; sa uprzejmi, służą dobra radą i chętnie pomagaja mieszkańcom Magdziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są najlepsi na swój sposób i nie ma co sie kłócić. Pozdrawiam. Ile to juz pieniędzy zostało wydanych na sms-y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pani Sylwia miała bliskie kontakty ze swoimi dzielnicowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala 48 napisał:
Chyba Pani Sylwia miała bliskie kontakty ze swoimi dzielnicowymi.
Już od 17 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pani Ala jest zazdrosna, czy ze względu na swój wiek ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Już od 17 lat.
Od 13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala 48 napisał:
Chyba Pani Sylwia miała bliskie kontakty ze swoimi dzielnicowymi.
Za to jest paragraf,dotyczy nawet dzielnicowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuje ranking , z ciekawości zajrzałam na rok poprzedni i tu się dopiero ubawiłam.Jazda nie przeciętna.Pan T z 1 miejsca ma niezłe "parcie".Zauważyłam że jak kandydat z niższego poziomu dostaje głos albo dwa to automatycznie panu z 1-go miejsca przybywa 10 głosów!!!haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Panu T pomaga żona która pracuje w Orange. W tamtym roku sie nie udało i byla wielka porazka, w tym naginają ile mogą. Jeszcze gdyby zasługiwał na ten tytuł to bym zrozumiała. Te 10 głosów na każdy 1 to taki bezpieczny zapas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej rachunek będzie wyższy niż nagroda hahahahaha Pan T pójdzie z torbami za to parcie,hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachunek raczej będzie w normie, sieć będzie w plecy. Z torbami powinien pójść ale nie przez to parcie :-) ojj to jeden wielki przekret i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parodia !!! Pan Torczyk ma parcie od kilku lat na te konkursy. sam na siebie śle te smsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze,to znaczy że nie tylko ja widzę że coś tu nie gra!!!ciekawa jestem wygranej.Uważam że żaden z chłopaków nie może liczyć na finansową nagrodę.Pewnie jakiś dyplomik-czy wysyłanie sms-ów jest tego warte?A pan Torczyk lubi czytać co roku co ludzie o nim myślą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA gen PAPAŁE DOCEŃMY WSZYSTKICH TYCH MATOŁÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabina, nagrody są finansowe a więc jedno co sie nasuwa to pan T ma parcie na kasę bo o co innego moze chodzić? Czego to ludzie nie zrobia dla kawałka kasy...! Powinien wygrac ten kto naprawdę zasługuje na ten tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w innych regionach kraju jak czytałam regulaminy takich plebiscytów oprócz oddanych głosów bierze się pod uwagę przebieg służby,zaangażowanie itp.A w Lublinie nie!!!Pic na wodę i nic więcej!!!Ale i tak zamierzam obserwować ranking dalej.Ciekawa jestem również czy nr 1 cieszy się taką popularnością wśród współpracowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...