Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rutkowski: Magda nie żyje. Jestem tego pewien

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2012 r. o 15:14
Mamusia zabiła dziecko a później żeby zatrzeć wszystkie ślady ukryła zwłoki. Bez ciała dziewczynki nikt jej niczego nie udowodni czy to był wypadek czy dziecko było bite i w konsekwencji zmarło. Cwana baba, nie dość, że przez tydzień udawała rozpacz to jeszcze prawdopodobnie nie odpowie za zabójstwo a jedynie za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jakoś wierzyć się nie chce że sama tego wszystkiego dokonała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja idę o zakład że dziecko żyje i jest albo na razie "schowane" w Polsce a może jest już poza granicami Polski. Sprzedali dziecko i aby się wywinąć sfingowali napad. Teraz w obawie o własne tyłki,bo za taki czyn grozi bodajże 12 lat za kratkami więc urządzają sobie cyrk.Niech Rutkowski nie pierdzieli o jakiś zwierzętach - co tam grasują :wilki, niedźwiedzie ? Dziecko musiało ważyć około 8 kilogramów a lis już ma problem z cięższą gęsią czy kurą i zaczyna ją konsumować na miejscu. dodajmy że dziecko nie było nagie więc po takim zdarzeniu pozostałoby masę śladów zarówno z ubrania jak i szczątków dziecka. Dla mnie jest to perfidnie zaplanowana transakcja sprzedaży bądź pozbycia się dziecka. Dopuszczam i inną obcję a mianowicie, że dziecko zostało zabite przez ich oboje i zakopane w zupełnie innym miejscu niż pokazują. Dochodzeniówka niech przestanie się pieprzyć z gówniarzami i przydusi ich mocniej ,już nie jak skrzywdzonych rodziców ale wyrodnych przestępców ....takie jest moje zdanie i od początku takie są moje przeczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mamusia zabiła dziecko a później żeby zatrzeć wszystkie ślady ukryła zwłoki. Bez ciała dziewczynki nikt jej niczego nie udowodni czy to był wypadek czy dziecko było bite i w konsekwencji zmarło. Cwana baba, nie dość, że przez tydzień udawała rozpacz to jeszcze prawdopodobnie nie odpowie za zabójstwo a jedynie za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jakoś wierzyć się nie chce że sama tego wszystkiego dokonała.
jeszcze wyjdzie, ze to cala rodzinka jest w to zaangazowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wziąć za mordę K. Wiśniewską. Ona dalej coś ukrywa. To dzieciobójczyni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powinni wziąć za mordę K. Wiśniewską. Ona dalej coś ukrywa. To dzieciobójczyni!!
mysle, ze wlasnie ja za te morde biora. zreszta nie tylko ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj przeprowadziliśmy działania, w wyniku których Katarzyna przyznała się do tego, że dziecko wypadło z jej ręki. Uderzyło głową w wysoki próg w mieszkaniu. Dziecko w wyniku uderzenia miało ponieść śmierć. Matka zapakowała dziecko do wózka i zaczęła starać się ukryć je w takim miejscu, by nie zostało odnalezione - powiedział na konferencji prasowej detektyw Krzysztof Rutkowski. - Katarzyna rozbiła podczas kłótni głowę Bartka (męża i ojca dziecka - przyp. red.) uderzając go drzwiami. Czuła, że może być coś, co wykaże jej winę - dodał detektyw. Nie wykluczył, że "był pomocnik, który brał udział we wspólnym ukryciu ciała dziecka". - A jeżeli doszło do zakopania dziecka, to chyba Katarzyna nie wyszła z łopatą, ktoś mógł do niej dojść - mówił. - Jeśli ktoś mógł pomóc Katarzynie, to tylko osoba z najbliższego kręgu - dodał." Czyli wynika z tego, ze mamusia miewa napady agresji. Na pewno biła też tą małą aż w końcu ją zabiła a żeby nie odpowiadać za morderstwo wymyśliła całą historię i ukryła zwłoki żeby przypadkiem nie wyszło że dziecko nosi ślady innych obrażeń a nie tylko stłuczenia głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje szukać dziecka gdzieś w Niemczech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kąkol napisał:
A ja idę o zakład że dziecko żyje i jest albo na razie "schowane" w Polsce a może jest już poza granicami Polski. Sprzedali dziecko i aby się wywinąć sfingowali napad. Teraz w obawie o własne tyłki,bo za taki czyn grozi bodajże 12 lat za kratkami więc urządzają sobie cyrk.Niech Rutkowski nie pierdzieli o jakiś zwierzętach - co tam grasują :wilki, niedźwiedzie ? Dziecko musiało ważyć około 8 kilogramów a lis już ma problem z cięższą gęsią czy kurą i zaczyna ją konsumować na miejscu. dodajmy że dziecko nie było nagie więc po takim zdarzeniu pozostałoby masę śladów zarówno z ubrania jak i szczątków dziecka. Dla mnie jest to perfidnie zaplanowana transakcja sprzedaży bądź pozbycia się dziecka. Dopuszczam i inną obcję a mianowicie, że dziecko zostało zabite przez ich oboje i zakopane w zupełnie innym miejscu niż pokazują. Dochodzeniówka niech przestanie się pieprzyć z gówniarzami i przydusi ich mocniej ,już nie jak skrzywdzonych rodziców ale wyrodnych przestępców ....takie jest moje zdanie i od początku takie są moje przeczucia.
Jakie tam 12lat niby za co. Bandyci za stan wojenny dostali ŚMIESZNE wyroki i to w zawieszeniu,to im w tym wypadku mogą skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proponuje szukać dziecka gdzieś w Niemczech
Nie w niemczech tylko na dnie tej rzeki. Łatwiej jej było dziecko do rzeki wrzucić niż kopać dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na robienie ludzi w balona byli dobrze przygotowani, wiec moze i lepiej ukryli to cialko. straszna historia, a w twarzach rodzicow jest cos bardzo niepokojacego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny niepokój chyba tylko o to że sprzedaż wyjdzie na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Jakie tam 12lat niby za co. Bandyci za stan wojenny dostali ŚMIESZNE wyroki i to w zawieszeniu,to im w tym wypadku mogą skoczyć.
"Bandyci za stan wojenny..." - dla Ciebie bandyci.... - dla mnie ludzie honoru i wielkiej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś inny osądzi Ciebie - człowieku prawy w 100%. Osobiście jest mi wstyd za takie tępe, malutkie kreatury jak Ty! Prawniku – z 0 wiedzą historyczną i społeczną!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedyny niepokój chyba tylko o to że sprzedaż wyjdzie na jaw
Pomyśl co jest gorsze, zabójstwo czy sprzedaż i wyciągnij wnioski. Zwłoki dziecka prawdopodobnie się znajdą tylko czy nie będzie za późno na odkrycie śladów? Komus bardzo zależy na tym aby poszukiwania trwały jak najdłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
"Bandyci za stan wojenny..." - dla Ciebie bandyci.... - dla mnie ludzie honoru i wielkiej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś inny osądzi Ciebie - człowieku prawy w 100%. Osobiście jest mi wstyd za takie tępe, malutkie kreatury jak Ty! Prawniku – z 0 wiedzą historyczną i społeczną!!!!
BANDYCI tylu niewinnych ludzi wymordowali- Z UTYLIZOWAĆ TĄ CZERWONĄ BANDĘ I CIEBIE CZERWONY KONFIDENCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
"Bandyci za stan wojenny..." - dla Ciebie bandyci.... - dla mnie ludzie honoru i wielkiej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś inny osądzi Ciebie - człowieku prawy w 100%. Osobiście jest mi wstyd za takie tępe, malutkie kreatury jak Ty! Prawniku – z 0 wiedzą historyczną i społeczną!!!!
A ŚLEPEMU się upiekło-NORYMBERGA dla bandytów,potem z utylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
"Bandyci za stan wojenny..." - dla Ciebie bandyci.... - dla mnie ludzie honoru i wielkiej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś inny osądzi Ciebie - człowieku prawy w 100%. Osobiście jest mi wstyd za takie tępe, malutkie kreatury jak Ty! Prawniku – z 0 wiedzą historyczną i społeczną!!!!
Za taką KONFIDENCJE to BOLEK kiedyś NOBLA dostał,też nie masz nic przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
"Bandyci za stan wojenny..." - dla Ciebie bandyci.... - dla mnie ludzie honoru i wielkiej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś inny osądzi Ciebie - człowieku prawy w 100%. Osobiście jest mi wstyd za takie tępe, malutkie kreatury jak Ty! Prawniku – z 0 wiedzą historyczną i społeczną!!!!
Takim właśnie jak ty,zawdzięczamy to że teraz żyjemy w kraju pełnym obłudy i zakłamania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisy o konfidentach i czyms tam czerwonym pochodzą na tym forum od jednej osoby. Moja rada - nie odpisujcie trolowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rutkowski, a jeśli żyje to się powiesisz na włąsnym jęzorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy się słucha opowiadania matki Magdusi, jaka drogą szła i co widziała w drodze do swojej matki, nie trzeba być psychologiem aby nie wierzyć w jej słowa. Sposób opisywania przebytej drogi, widzianych jej elementów, spotykanych ludzi, jest wyuczonym tekstem nie na poczekaniu, ale trenowanym przez kilkanaście dni lub nawet dłużej - jeszcze przed niby porwaniem. Uważam, że wszystko było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...