Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rutkowski w Lublinie: Zabrał narzeczoną ze szpitala. "Nie chciałam się zabić"

Utworzony przez gtwelladuring, 17 lutego 2012 r. o 09:39
Gość napisał:
Nie wiem czy trzeba mieć "jaja" by tak żyć albowiem tacy mężczyźni nie interesują mnie wcale. :)Dla mnie nie ma w nim nic interesującego ani pociągającego,ale z gustami się nie dyskutuje a już w tej kwestii absolutnie.
jezeli chodzi o gust to tu calkowicie sie z toba zgadzam no ale wiadomo, ze musza istniec tacy jak Rutkowski dla takich kobiet jak jego narzeczona i na odwrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jezeli chodzi o gust to tu calkowicie sie z toba zgadzam no ale wiadomo, ze musza istniec tacy jak Rutkowski dla takich kobiet jak jego narzeczona i na odwrot
no i niech wypiją piwo którego naważyli Związek bez przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i niech wypiją piwo którego naważyli Związek bez przyszłości.
dla niego to pewnie normalny stan rzeczy, innego moze nie ogarnia a ona? przyzwyczai sie, nauczy... a ze bez przyszlosci? nie takie zwiazki z pewnoscia w swiecie przetrwaly "dotra sie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
dla niego to pewnie normalny stan rzeczy, innego moze nie ogarnia a ona? przyzwyczai sie, nauczy... a ze bez przyszlosci? nie takie zwiazki z pewnoscia w swiecie przetrwaly "dotra sie"
wątek i bohaterowie niegodni naszego zainteresowania oraz czasu...głupota górą zamknijmy ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz dawno sie zamknal przeciez Luiza sie tylko chciala przewietrzyc wiec nie ma tu o czym dyskutowac. nie bylo tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
juz dawno sie zamknal przeciez Luiza sie tylko chciala przewietrzyc wiec nie ma tu o czym dyskutowac. nie bylo tematu
tak to taka szokowa terapia tlenowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadochron w podpasce, dobre !!! Miałem się zamiar wybrać na skoki spadochronowe w warszawie , ale po co skoro można mieć taką kobiete i nie trzeba płacić za skok z tandemem 600 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...