Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rybnik: Mężczyzna strzelał z okna. Siedem osób jest rannych

Utworzony przez Gość, 28 sierpnia 2010 r. o 18:08
przecież miał problemy finansowe, no i co na to solidarność, robole mieli żyć godnie, gdzie te wasze postulaty, ludzie nie wytrzymują, ten facet to i tak pracował w kopalni to dobrze zarabiał i nie wytrzymał psychicznie biedy, bo troje dzieci na utrzymaniu. Podajcie ile osób odbiera sobie życie, bo prawdopodobnie niemało, tylko ,że to jest tajemnica poliszynela, i co, może to robią z dobrobytu, Niestety do bieda ich skłania do tego, gdzie dzięki solidarności ją mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej oddajcie żydostwu za darmo, wtedy będzie lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak to jest jak się ma babę,baba to najgorsze dla faceta co może być.Sprawa jest prosta,facet przyszedł z roboty,pewno jeszcze z kumplami wstąpił na piwo,przyszedł do domu na obiad a żona z teściową zaczęły go krytykować i robić mu awanturę nie wiadomo o co,facet się wkurzył i zrobił porządek.Sam posiadam broń palna z tym że legalnie,ale to nie ma znaczenia bo przy kobietach to każdemu nerwy puszczą,żaden normalny facet z nimi nie wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walker napisał:
Niestety tak to jest jak się ma babę,baba to najgorsze dla faceta co może być.Sprawa jest prosta,facet przyszedł z roboty,pewno jeszcze z kumplami wstąpił na piwo,przyszedł do domu na obiad a żona z teściową zaczęły go krytykować i robić mu awanturę nie wiadomo o co,facet się wkurzył i zrobił porządek.Sam posiadam broń palna z tym że legalnie,ale to nie ma znaczenia bo przy kobietach to każdemu nerwy puszczą,żaden normalny facet z nimi nie wytrzyma.
jestem pod wrażeniem, cóż za wnikliwa analiza . Z tego co piszesz wynika, ze ok. 75 % mężczyzn żyjących na świecie to upośledzeni umysłowo. Czy tez się do nich zaliczasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
jestem pod wrażeniem, cóż za wnikliwa analiza .Z tego co piszesz wynika, ze ok. 75 % mężczyzn żyjących na świecie to upośledzeni umysłowo.Czy tez się do nich zaliczasz?
Na szczęście taki głupi nie jestem żeby się związać z jakąś heterą,gdybym to zrobił z pewnością skończył bym tak jak ten bohater z Rybnika.Przynajmniej teraz jego życie zmieni się na lepsze i w końcu będzie miał trochę szczęścia i spokoju.Szkoda mi tylko tych dzieci bo baby z pewnością będą wszystko robić żeby nie odwiedzały ojca i będą go przedstawiać w najgorszym świetle.Dla mnie to po prostu baba zniszczyła mu psychikę,niestety ale baby to po prostu zimne wredne suki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walker napisał:
Na szczęście taki głupi nie jestem żeby się związać z jakąś heterą,gdybym to zrobił z pewnością skończył bym tak jak ten bohater z Rybnika.Przynajmniej teraz jego życie zmieni się na lepsze i w końcu będzie miał trochę szczęścia i spokoju.Szkoda mi tylko tych dzieci bo baby z pewnością będą wszystko robić żeby nie odwiedzały ojca i będą go przedstawiać w najgorszym świetle.Dla mnie to po prostu baba zniszczyła mu psychikę,niestety ale baby to po prostu zimne wredne suki.
Czemu patrzysz tak jednostronnie? Jako kobieta, niestety, ale nie zaprzeczę ze "baby to wredne suki" Bo bywają i takie. Zwykle jednak wina rozkłada się /w mniejszym lub większym stopniu/ po obydwu stronach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...