Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki > Pijany zamawiał "taksówkę" u policjantów

Utworzony przez Jasiu, 9 września 2008 r. o 12:24
Za malo dal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do cholery przestaną się czepiać rowerzystów!!!! kto wogóle wymyślił że rower to środek transportu!!!!!! banda baranów!!!!!!!!!! nie zatrzymują aut tylko rowery idioci, ale przecież statystyki trzeba podnosić!!!!!!!!!!!! zarzuty za jazdę po pijanemu;) sie uśmiałem, na rowerze, Polska jest fajna......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anon napisał:
Kiedy do cholery przestaną się czepiać rowerzystów!!!! kto wogóle wymyślił że rower to środek transportu!!!!!! banda baranów!!!!!!!!!! nie zatrzymują aut tylko rowery idioci, ale przecież statystyki trzeba podnosić!!!!!!!!!!!! zarzuty za jazdę po pijanemu;) sie uśmiałem, na rowerze, Polska jest fajna......
Rower jest pojazdem mechanicznym,tyle tylko że napędzanym siłą mięśnie ludzkich. Być może mi nie uwierzysz,ale pijany rowerzysta jest na drodze tak samo niebezpieczny jak pijany kierowca-z jedną tylko różnicą.Krzywdę może zrobić przede wszystkim sobie a komuś naprawdę dużych kłopotów.. Przejedź się (szczególnie wieczorem) po drogach przebiegających przez wsie to zmienisz zdanie jak w ostatniej chwili zobaczysz przed maską samochodu nawalonego rowerzystę jadącego środkiem albo całą szerokością drogi bez jakichkolwiek świateł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu napisał:
Za malo dal...
Polska jest fajna, a ty głupi jak but!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...