Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zabrać becikowe i wprowadzić podatek od bezdzietności

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 września 2010 r. o 13:09
Niech te darmozjady z sejmu wezmą się za reformę finansów publicznych a nie ciągłe podkręcanie podatków! kasy jest dużo tylko trzeba nią dobrze gospodarzyć! niech te łajzy ograniczą liczbę urzędników, to da znacznie więcej środków niż nie jeden nowy podatek! no ale to znacznie trudniej jest zrobić niż podnieść podatki! ps- niech nikt nie pisze że za PiSu podatki to obniżali, za PiSu był rozwój gospodarczy na całym świecie dzięki czemu i Polska na tym zyskała! to wtedy powinny być przeprowadzone reformy, kiedy był rozwój! ale reasumując, wszyscy oni są g......... warci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie to swoje PeŁo! POmioty żydowskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jescze ten rzad ma zamiar zabrac .moze cale wyplaty ,a kazdy pracownik dostanie bochenek chleba zamiast wyplaty.popije woda i dalej bedzie pracowal buty tez mozna zastapic szmatami w zimie zamarzna ,a latem mozna chodzic bez butow.mieszkac bedziemy w szalasach ,a zima w iglo ,bo maja byc mrozne zimy.dzieci do szkoly nie musza chodzic ,bo nieczytatym nie pisatym latwiej manipulowac.i to jest recepta na oszczednosci ,aby mozni panowie z rzadu mogli dalej prowadzic klutnie ,wojarze zagraniczne i bogacic sie w nieskonczonosc to cala reszta musi wegetowac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA! Taki pomysł mógł przyjść do głowy tylko mistrzowi polskiej legislacji. Przecież to dyskryminacja gejów i lesbijek, ingerencja państwa w życie osobiste NORMALNYCH ludzi... Gdzie ja żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów!!! może podatek od bycia w PO i PSL??? widać panowie z tych partii są bardzo bogaci, dla nich jak dla tuska wzrost vatu nie bedzie mial wiekszego znaczenia w wydatkach (w przeciwieństwie do ludzi zarabiających najniższą krajową), więc może wprowadzić im podatek prewencyjny, żeby w końcu się opamiętali!!! dajcie ludziom żyć normalnie, a nie wpędzać ich w ubustwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opodatkować łysych - bo nie dają zarobić fryzjerom! Opodatkować niewidomych - bo oszczędzają na żarówkach! Wlepić podatek abstynentom i niepalącym - bo przez nich budżet traci miliony na akcyzie! Wreszcie - opodatkować wszystkich zdrowych, bo nie dokładają do reanimacji trupa który nazywa się "publiczna służba zdrowia"! Jakie jeszcze granice absurdu muszą zostać przekroczone, żeby urzędnicy zdali sobie wreszcie sprawę, że są żałośni i nieuleczalnie tępi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś przeżyję. Ale niech się wreszcie zastanowią te golce, którzy swe polityczne fascynacje budują na oglądaniu TVN24 i mimo żadnego uzasadnienia głosują na PO. Was PO obłupi do gołej skóry bo nigdy ta partia nie była i nie będzie waszym rzecznikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..i bardzo dobrze -nie cierpie starych kawalerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZUJĘ COŚ POD SKÓRĄ,ŻE SYTUACJA POLSKI WBREW UŚMIESZKOM TUSKA I ROSTOWSKIEGO,ICH KOLEGÓW,PAWLAKA, JEST TRAGICZNA!!ZARAZ OKAŻE SIĘ,ŻE MAMY KRACH EKONOMICZNY GORSZY JAK W GRECJI CZY NA WĘGRZECH!!"RODZINA NA SWOIM", "POLITYKA SPOŁECZNA"JAK SŁYSZĘ TEGO TYPU BEZCZELNE HASŁA Z UST NIE ODPOWIEDZIALNYCH I CYNICZNYCH POLSKICH POLITYKÓW, TO KORCI MNIE BY WZIĄĆ ZA KAŁACHA, SKRZYKNĄĆ OJCÓW RODZIN(MAM 36 LAT I JEDNO DZIECKO), RUSZYĆ NA SEJM,SENAT,MINISTERTSWA I WYSZCZELAĆ TYCH SZMACIARZY!!!TYLKO POTEM MYŚLĘ,CO MI TO DA!!POLSKA SIE STACZA..OCZYIWŚCIE TEN PROCES TRWA OD 20 LAT ALE OSTATNIE LATA PANOWANIA NAJPIERW P...PiSIORÓW-SAMOOBORNY-LPR A TERAZ P...Z PO-PSL TO TOTLANA PORAŻKA I JAKAŚ FARSA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mieć dzieci - żle, bo zabiorą "becikowe". Nie mieć - to też żle, albo jeszcze gorzej, bo trzeba będzie płacić. To w końcu, co lepszy? Niż, czy wyż demokratyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest to prawdą to tylko jedno można rzec.Solidaruchowe kanalie bez względu na opcje polityczną nadają się tylko do.......(())......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"AAAAA Zaświadczenia o niepłodności wystawiam od ręki. Pan Dochtór. Tel. XXX XXX XXX" "AAA Aby urzędowe stwierdzenie homoseksualizmu otrzymać, zgłoś się do nas: Stowarzyszenie Różowa Skarpetka, tel. XXX XXX XXX" "AA Aby podatku od niemania dzieci nie płacić, zadzwoń. Wspólnie coś wymyślimy. Kokietka-Nimfetka. tel. XXX XXX XXX"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
Niech te darmozjady z sejmu wezmą się za reformę finansów publicznych a nie ciągłe podkręcanie podatków! kasy jest dużo tylko trzeba nią dobrze gospodarzyć! niech te łajzy ograniczą liczbę urzędników, to da znacznie więcej środków niż nie jeden nowy podatek! no ale to znacznie trudniej jest zrobić niż podnieść podatki! ps- niech nikt nie pisze że za PiSu podatki to obniżali, za PiSu był rozwój gospodarczy na całym świecie dzięki czemu i Polska na tym zyskała! to wtedy powinny być przeprowadzone reformy, kiedy był rozwój! ale reasumując, wszyscy oni są g......... warci
100% racji już więcej z nas nie wyciągną bo zdychamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy rząd zrobi w Polsce obiecaną drugą Irlandię? Bo jakoś ja, człowiek mający 31 lat na karku, zastanawiam się, za co miałbym wychowywać dziecko, a wiek juz taki, że pasowałby założyć rodzinę i mieć potomstwo. Jednak każdy w moim wieku boi sie ryzykować, bo wiadomo jaki jest rynek pracy w Polsce - dzis pracujesz - jutro nie i nikt nie liczy się z tym, że masz dzieci, kredyty itp. Kiedy więc państwo stworzy dogodne warunki bytowe, bym mógł z zadowoleniem i radością oczekiwać potomka wiedząc, że przynajmniej przez 18 lat zapewnię mu godny byt. Bo jak na razie nikt mi tego nie gwarantuje więc ryzykować nie zamierzam. Bardzo dobrze, że Polscy zanim pójdą do łóżka - sto razy się zastanowią nad konsekwencjami. Szkoda tylko, że akceptujemy taką złodziejską i mafijną instytucję, jaką jest nasz rząd i szkoda, że akceptujemy kryminalistów tam siedzących, czyli polityków. Ja myślę, że czas w końcu pójśc na Warszawę - wszyscy, od zwykłego pracownika fizycznego, po wojskowego, policjanta i pokazac tym durniom, gdzie raki zimują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CO TU CHODZI PRZECIEZ BEZPLODNYM TEZ DOBIORA SIE DO DUPY , BO ZAWSZE BEDZIE MOZNA IM WYPOMNIEC ...ZE NIE ADOPTOWALI DZIECKA ...HAAH ;-), NIE NO ZAJEBISCI SA STARUSZKOWIE Z PO CWANIAKI CO MAJA WYSOKIE WYPLATY KTORYCH STAC NA UTRZYMANIE WIELODZIETNEJ RODZINY , JA Z MOIMI ZAROBKAMI NIE MAM ZAMIARU POSIADAC JAK NA RAZIE DZIECKA NIE MAM ZAMIARU PATRZEC JAK INNE BACHORY BOGATYCH NABIJAJA SIE Z MOJEGO DZIECKA ZE CHODZI W BUTACH I SPODNIACH Z TARGOWKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CO TU CHODZI PRZECIEZ BEZPLODNYM TEZ DOBIORA SIE DO DUPY , BO ZAWSZE BEDZIE MOZNA IM WYPOMNIEC ...ZE NIE ADOPTOWALI DZIECKA ...HAAH ;-), NIE NO ZAJEBISCI SA STARUSZKOWIE Z PO CWANIAKI CO MAJA WYSOKIE WYPLATY KTORYCH STAC NA UTRZYMANIE WIELODZIETNEJ RODZINY , JA Z MOIMI ZAROBKAMI NIE MAM ZAMIARU POSIADAC JAK NA RAZIE DZIECKA NIE MAM ZAMIARU PATRZEC JAK INNE BACHORY BOGATYCH NABIJAJA SIE Z MOJEGO DZIECKA ZE CHODZI W BUTACH I SPODNIACH Z TARGOWKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryjan pójdę z tobą! na Warszawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponadto nie życzę sobie, by rząd decydował za mnie czy mam mieć dzieci, czy też nie - to moja sprawa i ma do tego konstytucyjne prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty baranie za 980 zl na reke to ja mysle jak zono przezyc a nie o luksusie podniescie place minimalno to wtedy bedo dzieci zlodzjeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry podatek od bezdzietnosci, wykluczyl bym tylko tych co nie moga miec z przyczyn zdrowotnych itp. a reszta singli niech płaci, dlaczego ja mam pracować na ich emeryture, a kiedy ja bede na emeryturze ich dzieci nie beda pracować na mnie bo oni ich nie maja !!!! To jest życie na koszt innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...