Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd idzie na wojnę ze "śmieciówkami". Firmy mają sposób

Utworzony przez Gość, 10 marca 2014 r. o 09:10
Rząd niech zacznie od siebie i poda ile takich umów jest w poszczególnych ministerstwach. Ja wiem, że dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby na tym tzw. samozatrudnieniu to ZUSu się nie płaci? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny nie pójdzie na samozatrudnienie, jeśli obecnie zarabia poniżej minimalnej... Niech pracodawcy żegnają się z "pracownikami", bo będzie trzeba samemu zapitalać albo trząść portkami przed PIPą i skarbówką zatrudniając na czarno plus brak możliwości wrzucenia sobie tego w koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas wyjść na ulice tak jak ukraińcy i rozgonić ten rząd. Firmy nie płacą ZUSu bo nie stac je na to żeby utrzymywac najwiekszego polskiego darmozjada razem z rzeszą nic nie robiącego bydła - kobeity w ciąży mogące normalnie pracować przez większość ciąży, pseudochorch rencistów, i inne mendy społeczne. tylko skończony idiota wymyśla takie ustawy zamiast zastanowić się nad przyczyną tego zjawiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas wyjść na ulice tak jak ukraińcy i rozgonić ten rząd. Firmy nie płacą ZUSu bo nie stac je na to żeby utrzymywac najwiekszego polskiego darmozjada razem z rzeszą nic nie robiącego bydła - kobeity w ciąży mogące normalnie pracować przez większość ciąży, pseudochorch rencistów, i inne mendy społeczne. tylko skończony idiota wymyśla takie ustawy zamiast zastanowić się nad przyczyną tego zjawiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pnowie zusowi żeby zaplacić niewiadomo ile to i tak będzie za malo. tu trzeba zajść z calkiem innej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas wyjść na ulice tak jak ukraińcy i rozgonić ten rząd. Firmy nie płacą ZUSu bo nie stac je na to żeby utrzymywac najwiekszego polskiego darmozjada razem z rzeszą nic nie robiącego bydła - kobeity w ciąży mogące normalnie pracować przez większość ciąży, pseudochorch rencistów, i inne mendy społeczne. tylko skończony idiota wymyśla takie ustawy zamiast zastanowić się nad przyczyną tego zjawiska
Dlatego tusk i całe to komunistyczno-konfidenckie,czerwone łajno muszą ODEJŚĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no nie zgadzam się.Jak będę musiał zapłacić zus za pracownika to nie bedzie mnie biednego juz stać na zmianę samochodu lepszego od kochanka żony,lepszej chałupy od kochanka żony i lepszej kochanki od kochanki kochanka mojej żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...