Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Autostrada A4 ma przeprosić kierowcę

Utworzony przez Tomasz, 23 kwietnia 2010 r. o 21:32
CO TYDZIEŃ PRZEJEŻDŻAM AUTOSTRADĄ ZE STRYKOWA DO NOWEGO TOMYŚLA I SZLAG MNIE TRAFIA PŁACĘ ZA 3 BRAMKI W JEDNĄ STRONĘ CZYLI RAZY 2 ZA BUBEL ZWANY AUTOSTRADĄ KTÓRY JEST W CIĄGŁYM REMONCIE!!! OD 4 LAT NIE BYŁO TYGODNIA BY NIE BYŁO OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI NA TEJ NIBY AUTOSTRADZIE A2, PYTAM ZA CO JA PŁACĘ? NA PENSJE KRETYNÓW ZARZĄDCÓW KTÓRZY WMAWIAJĄ MI ŻE JADĘ AUTOSTRADĄ! CZY TEŻ MOŻE NA PENSJĘ CUDOTWÓRCÓW Z ŁOPATAMI KTÓRZY UDEPTUJĄ PLACKI ASFALTU NOWOPOŁOŻONEGO NA UBIEGŁOROCZNYM BUBLU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Nie dawajcie bzdurnych, krzykliwych tytułow! Nie Autostrada A4, tylko zarządca - STALEKSPORT ma przeprosić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
CO TYDZIEŃ PRZEJEŻDŻAM AUTOSTRADĄ ZE STRYKOWA DO NOWEGO TOMYŚLA I SZLAG MNIE TRAFIA PŁACĘ ZA 3 BRAMKI W JEDNĄ STRONĘ CZYLI RAZY 2 ZA BUBEL ZWANY AUTOSTRADĄ KTÓRY JEST W CIĄGŁYM REMONCIE!!! OD 4 LAT NIE BYŁO TYGODNIA BY NIE BYŁO OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI NA TEJ NIBY AUTOSTRADZIE A2, PYTAM ZA CO JA PŁACĘ? NA PENSJE KRETYNÓW ZARZĄDCÓW KTÓRZY WMAWIAJĄ MI ŻE JADĘ AUTOSTRADĄ! CZY TEŻ MOŻE NA PENSJĘ CUDOTWÓRCÓW Z ŁOPATAMI KTÓRZY UDEPTUJĄ PLACKI ASFALTU NOWOPOŁOŻONEGO NA UBIEGŁOROCZNYM BUBLU?
Nie pomoze krzyk skoro bezradny byl i NIK. Z materialu wynika, ze tylko zdrowy obywatelski opor moze wymusic stosowne dzialania. A tak wogole to o ile mnie pamiec nie myli to nie kto inny jak obecny szef PE ponosil polityczna odpowiedzialnosc za A4 - no i poniosl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...