Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd nie może rozpocząć procesu znanej prawniczki. Od ponad roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 20:33 Powrót do artykułu
jak długo takie śmiecie bedą s.rać na polskie prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy wszystkim Samoobrona koalicjant Pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może powiedzieć jak te dwa ***szcza maja na nazwisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2007 r. sąd dyscyplinarny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie na 5 lat pozbawił ją prawa do wykonywania zawodu. - czyli zakaz obowiązywał do 2012 r. ale piszą tu, że " Sześć lat temu mężczyzna szukał pomocy prawnika. ". 6 lat temu, czyli w 2010 r., gdy obowiązywał zakaz Okręg Izby Radców Prawnych. ot, co warte są wszelkie korporacyjne zakazy i kary. zresztą co ja mówię, jaka jest egzekucja praw ustawowych, każdy widzi. panie Ziobro, kończ pan, napier.dalaj pan w tych złodziei i skur.wysynów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze długo a potem wcale. Ta szaja trzyma się mocno.Im wszystko wolno drwić, szydzić i kasować kasę. Nic sie nie zmieniło od kilku lat, nauczyli sie tego  i nie ma mocnych na nich, a te ich Sądy Dyscyplinarne to "psu na buty się nadają". Czy "kruk krikowi oko wykole" ?A sędziowie trzymają razem. Tylko nam obiecywali, że będzie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.  Ha, ha w naszym kraju już tak wszyscy zarażeni i nic z tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam przypadek łaski prezydenta?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak KOD zainteresował się tym przypadkiem i zorganizował wiec pod hasłem: by było jak dawniej! Tak w Polsce rodzą się fortuny: ze złodziejstwa i oszustwa. Uczciwy do niczego nie dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G. to Grabczan a ta druga S. nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew Ziobro, którego nie jestem fanem, tutaj ma absolutną rację; nasz system prawny i cała ta palestra, to stajnia Augiasza, trzeba to oczyścić. A gdyby tak jakiś morderca i pedofil np. Mariusz T. stosował takie tricki i uniki, kruczki, zwody i podchody prawne, to wysoki sąd też by się temu przyglądał z taką samą cierpliwą bezradnością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy ktoś może powiedzieć jak te dwa ***szcza maja na nazwisko ?
Niemcy mówią Gut, Gut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znana mi prawniczka Gut. Potrafi wmanewrować każdego w swoje kombinacje i zrobić z kazdego oszusta a ona jak zwykle ofiara  !!!!. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...