Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Student KUL znieważył premiera

Utworzony przez az, 20 września 2011 r. o 17:34
W Toruniu od razu mu dadzą doktorat. I miejsce na liście wyborczej pewnej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie dyscyplinarne powinno się wdrożyć wobec pani Hałąs, która mobbuje pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że karany-to słusznie.Niesłusznie natomiast,że kara zbyt niska i nieadekwatna do przewinienia. Dodać należy,że KUL to wylęgarnia zla.Tam własnie nauczyciele wyzywają się wzajemnie,tam również uczą nienawisci. A w takim razie kiedy zostanie ukarany biskup Flaszka oraz jego mocodawca Muchomorek?Ten to dopiero szerzy nienawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecha Kaczyńskiego jakiś typ z Biłgoraja nazwał chamem. I co? Zdaniem sądu można nazywać prezydenta chamem. Student nazwał Tuska ćwokiem. I co? Zdaniem sądu nie można nazywać premiera-organu ćwokiem. A z tymi Murzynami to poprawnopolityczna szopka. Jak czarni demolowali Londyn to większość mediów nie informowała kto za tym stoi. Duża część ludzi myślała, że to... kibole. Ostatnio brytyjska policja aresztowała gang Cyganów, który zmuszał m.in. Polaków do pracy niewolniczej. Czy wiecie, że to był gang CYGANÓW? Zwykły skandal. Wschodnie standardy w sądownictwie. 9 października można to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już ta druga Irlandia czy może Białoruś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onomasta napisał:
Że karany-to słusznie.Niesłusznie natomiast,że kara zbyt niska i nieadekwatna do przewinienia. Dodać należy,że KUL to wylęgarnia zla.Tam własnie nauczyciele wyzywają się wzajemnie,tam również uczą nienawisci. A w takim razie kiedy zostanie ukarany biskup Flaszka oraz jego mocodawca Muchomorek?Ten to dopiero szerzy nienawiść
Precz z nienawiścią! Do więzienia ze studentami KUL i jegto pracownikami. Niech żyje Izrael!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam, gdzie są rodzice tego młodziana, no gdzie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta Wyborcza prowadzona przez Aarona Szechtera vel. Adama Michnika widzi wszędzie antysemityzm, homoMfobię i degenerację Kościoła ale sama szczuje prawdziwych Polaków, ubliża wszystkim na czele ze ŚP. Prezydentem Kaczyńskim. Dzieje się to za przyzwoleniem partii rządzącej i Bronisława - pełniącego obowiązki pezydenta - Komorowskiego. STOP ANTYPOLSKIM I NARZUCAJĄCYM POLAKOM KULTURĘ I OBYCZAJE POCHODZĄCE Z KRAINY NA WSCHODNIM BRZEGU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO - ORGANIZACJOM TYPY: GW, TVN, TEATR NN ITP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Gazeta Wyborcza prowadzona przez Aarona Szechtera vel. Adama Michnika widzi wszędzie antysemityzm, homoMfobię i degenerację Kościoła ale sama szczuje prawdziwych Polaków, ubliża wszystkim na czele ze ŚP. Prezydentem Kaczyńskim. Dzieje się to za przyzwoleniem partii rządzącej i Bronisława - pełniącego obowiązki pezydenta - Komorowskiego. STOP ANTYPOLSKIM I NARZUCAJĄCYM POLAKOM KULTURĘ I OBYCZAJE POCHODZĄCE Z KRAINY NA WSCHODNIM BRZEGU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO - ORGANIZACJOM TYPY: GW, TVN, TEATR NN ITP.
Witaj. Ale sa tez ludzie po drugiej stronie bieguna. Ludzie,ktorzy nie szczedza czasu na to, zeby przedstawic historie i kulture zydowska. Tacy, jak uwazany za wariata wieloletni dyrektor cmentarza zydowskiego w Warszawie pan Szenicer. Nie szukaja antysemitow, nie sycza ludziom za plecami o sredniowieczu, zacofaniu itd. Wielka szkoda, ze tak wiele zabytkow zydowskich jest ostatnio niszczonych przy milczacym przyzwoleniu takich, jak pan Adam Michnik miedzy innymi. Dla mnie oni sa gorsi od tych, ktorzy na murach wypisuja antysemickie hasla. Nie wiem, co powiedziec tym, ktorzy naprawde mieli w Polsce przodkow i przyjezdzaja tylko po to, zeby zobaczyc rodzinny dom, kirkut, budynek synagogi itd. Nic wiecej, tylko to. Ale i to jest niszczone. Panie Michnik, gdzie Pan jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy polskie sądy i prokuratury są na usługach i opłacane przez GW i Agore? Ostanie sprawy sądowe i akcje służb specjalnych pokazują (antykomor.pl, transparenty antyrządowe na stadionach....), że wolność słowa to fikcja. Jeżeli nie myślisz i robisz tak jak karze GW i PO to pójdziesz siedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chłopaka na KULu ukarzą, to znaczy że stracili rozum.Pamiętamy Prezydenta, którego naprawdę obrażali w tym kraju i chodzili w chwale!Ten wyrok to wstyd polskich sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arne spe KUL anty czyli JAK KAROL (z) BAWIŁ ŚWIAT : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z) BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Była już I R.P., II,III, IV...jednym słowem Cyfrowa Ojczyzna . Ksiądz Prymas Polski – Emeryt Józef Glemp rozpaczał nad Prezydentem Kwaśniewskim, że „PRZEYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY” dopiero wpadł w zachwyt na Lechem Wałęsą twierdząc, że to „NAJJAŚNIEJSZA R.P.”, w efekcie żadna nie wyszła, a teraz wszystko zmierza do KULejnej - NAJŚWIĘSZEJ R.P. , która też nie wyjdzie... Ruszyła na dobre kampania wyborcza 2011 sprawowana przez Cichą Władzę – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami i chcą wszystkich (z) BAWIĆ ! Aktualnie Brat Jarosław idąc DROGĄ (z) BAWIENIA w Trybie Wyborczym PO-PiS-uje się Mszami w dzień wyborów („Dziennik Wschodni” z dn. 15.IX.2011 r., art.: „PiS chce zamówić msze niedzielę wyborczą”.). Axcelencje z księŻULKAMI zapomniały jakie CUDA przyPiSywały JP 2 – POWSTANIE UE ! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w porę informował na forach, że pod NIESWOIM POMYSŁEM PodPiSał się JP 2. Jak więc wygląda BŁOGOSŁAWIONY w dobie poważnego kryzysu gospodarczo-finansowego w UE ? Toż za boskiej kadencji JP 2 jako konKULencję dla EURO wypuscił Ojciec Św.(irnięty) VATYKAŃSKIE EURO! Marudził w mediach, że „NIE PODCINA SIĘ KORZENI, Z KTÓRYCH SIĘ WYROSŁO” !, a że nikt nie podciął korzeni to teraz ludzie podcinają sobie gardła ... „ I tak to właśnie działa ”. Podsumowując Boskie osiągnięcia w stwarzaniu Świata - Kopernik Mikołaj musiał dać nauczkę Panu Bogu, iż coś spier ...niczył i kręci tym, co się nie kręci , a jak widać Boski Zastępca JP 2 tak samo spier ...niczył Boskie Dzieła oparte o KSIĘGĘ (z) BAWIENIA !15.IX.2011 r. Naukowcy KULejny raz przypomnieli Panu Bogu, że pogubił się w Swoich Dziełach Stwórczych i odkryli Planetę o 2 słońcach, a o tym nawet Panu Bogu się nie śniło ! Krocząc DROGĄ (z) BAWIENIA Axcelencje zakażą wszystkiego oprócz Słowa Bożego , bo w egoistycznym Instynkcie same chcą (z) BAWIĆ ŚWIAT , a Św.(irniętą) Mądrosć odziedziczyli w instynktownych Seminariach Duchownych po (z) BAWICIELU ŚWIATA ! Zwykły uczeń szkoły gastronomicznej Wielką Tajemnicę Mieszania Wody z Mąką pojmie w ciągu kilku minut. Poczynając od Wyższych Seminariów Duchownych, a na Axcelencjach kończąc – studiują to 5 lat robiąc KULejne faKULtety z KULejnymi PATologicznymi Tytułami Naukowymi! w celu osiągnięcia Wypieku Ciała Pańskiego ! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC tuż po śmierci JP 2 stworzył EPITAFIUM WATYKAŃSKIE aktualne na wieki wieków: „ TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA, NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO „Nie-Boska Komedia”. ”. Po jaką więc ch... dziękować za CUD BŁOGOSŁAWIONEGO skoro chciał (z) BAWIĆ ŚWIAT i to Mu się udało, a może i nie? - niczym Panu Bogu ... Nie na darmo też od wieków Axcelencje rozpaczają w „Gorzkich Żalach”: „Dla białej szaty, w którą był odziany GŁUPIM NAZWANY”. (Gorzkie Żale cz. II. - Hymn). I nycz do Nich nie dociera ... W nawiązce do NERGALA: KTO RYDZYK(ownego) OJCA i POZOSTAŁE AXCELENCJE ZMUSZA do sluchania NERGALA? Nergal to nie Biblia-KSIĘGA (z)BAWIENIA, do czytania której zmuszają Axcelencje jako Jedynej, Najmądrzejszej, Niezastąpionej... jednym slowem Św.(irniętej). W róznych mediach (bardzo licznych w odróżnieniu od Jedynego medium Ma Ryja i Jedynej TV Trwam) są dostępni inni wykonawcy – z wyłączeniem Rydzykow(n)ych PO-PiS-ów Axcelencji... „Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?” (Łk 6, 41). - zamiast nakazywać zakazywania NERGALA Axcelencje powinny zajac się własnym Szefem – Ojcem Św.(irniętym) Benkiem XVI. Pokazywanie Go propaguje FASZYZM w Polsce ZAKAZANY ! Potwierdza się od lat stawiana teoria przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ RGANISTÓW i ASC, że księ ŻULKOM solidnie odbiło ... Wszyscy skruszeni powinni nawiązać bezprzewodową łącznosć z B(L)OGIEM przez Serwer z Kratkami obsługiwany przez księŻULKÓW Kapelanów, którzy po zakończeniu Sakramentu powinni Puknąć się w czoło, a nie w dechę Serwera ! Każdy Delikwent powinien odśpiewać Hymn przed Spowiedzią : „ Szeptem do mnie mów, mów szeptem, By nikt obcy twoich słów nie słyszał Jak najciszej, proszę, mów, a przedtem Spójrz w oczy tak, jak tylko ty patrzeć na mnie umiesz. Chcę uwierzyć, że przede mną Nikt nie uczył się tych słów na pamięć Lecz mów szeptem. Szeptem się nie kłamie, A to co mówisz przeciez brzmi jak jakaś basń... Swiat cały dziś mi zazdrosci, Za oknem zaczaił się wiatr — Chce ukraść nam słowa miłości, Twe słowa, które starczyć mają nam na wiele lat. Dlatego ... Szeptem do mnie mów, mów szeptem Jak najciszej mów, bo wciąż się boję, By zły los słów nie podsłuchał twoich, Aby marzeń nam nie ukradł nikt. Codziennie ktoś komuś mówi To samo, co mówisz dziś ty, Lecz słowa tak łatwo pogubić, Więc wiele słów, a mało szczęścia spotyka się na świecie tym, Kochany... ... Szeptem do mnie mów, mów szeptem, By nikt obcy twoich słów nie słyszał I niech zamknie się nad nami cisza, w której juz nie trzeba będzie wcale słów . ” W czasie samej Liturgii Mszalnej w Świątecznym Dniu Wyborów powinien ze Światyń płynąć pod Niebiosa PO-PiS KULejnego Hymnu przed Homilią : „ Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. Zakrywam twarz, lecz to nie płacz, przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. Przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. Nie sądzę by, było mi dosyć ich, bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi. Bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas... mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. ” Po Zwycięskich Wyborach Osiagniętych w Trybie PO- kuty Wyborczej każdy z wdzięcznością powinien zanosić do Niebios Bram „ Bal Wszystkich Świętych ” - wszystk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Jak chłopaka na KULu ukarzą, to znaczy że stracili rozum.Pamiętamy Prezydenta, którego naprawdę obrażali w tym kraju i chodzili w chwale!Ten wyrok to wstyd polskich sądów.
KUL kiedys takich przygarniał ,cenił inność a teraz bedzie wyrzucał studenta.Studenta można wyrzucić za oceny a nie za to co robił.On nie podpisał sie student KUL.Uczelnia niech posprząta u siebie swoje machloje.Od lat rządzi ta sama klika .Teraz doszli Panstwo H.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zdjęcie gmachu KUL=u jako ilustracja do artykułu ma oznaczać że całą uczelnia jest w to zamieszana, a może cały Senat z rektorem a nie 22 letni student. weźcie się redaktory opamiętajcie z tym doborem zdjeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier ... tak go piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy obrażano Kaczyńskiego daleko gorszymi epitetami było dobrze, nikt nikogo nie oskarżał bo to było ok. Natomiast o premierze nie można powiedzieć złego słowa bo to jest karalne. Oczywiście zdjęcie KUL-u ma sugerować że to ta zła uczelnia obraziła nieskazitelnego Tuska! To na pewno nie jest demokracja ani wolność słowa, jeśli karzecie ukarzcie też tych którzy obrażali i obrażają polityków partii opozycyjnej! Jeśli nie zamierzacie tego zrobić to jest jawna niesprawiedliwość. Przy okazji się uczelnię po raz kolejny zresztą. Manipulacja aż bije po oczach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma bardziej zakłamanej gazety od gówna wyborczego. Dziennikarze tejże gazety własnego brata by sprzedali za głupi artykuł. Komunistyczna gazeta nicczym rosyjska "prawda", sponsorwana przez rząd i włażąca mu tam, gdzie on ją właśnie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostre slowa, ktore drogo kosztuja. Kto niszczy mienie pozydowskie w Polsce: http://www.youtube.com/watch?v=7Dc984wPLYQ Z pozdrowieniami dla GW i pana Michinka, ktorzy pewnych rzeczy jakby nie zauwazaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo kumam co ma tu KUL do sprawy?. Czy to aż takie ważne gdzie ów młody człowiek studiuje?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż Panie i Panowie, teraz widać tę demokrację i wolność słowa... pokażcie im w wyborach co o tym sądzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...