Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd uznał, że Cejrowski nie obraził gejów

Utworzony przez Skory, 15 sierpnia 2009 r. o 21:21
Cejrowski rządzi! Gość jest THE BEST!!! Precz z p.e.d.e.r.a.s.t.a.m.i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...u kobiet też wzbudza obrzydzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski to kawał gościa... I wali prosto z mostu nie owijając w bawełnę, to ON JEST HARDKOREM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały i lesby to nie są "zdrowe" okazy ludzi. Nie po to zostaliśmy stworzeni aby facet facetowi wkładał albo dwie baby się lizały. To są chore osobniki i trzeba ich leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie rozsądny wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazić można wtedy gdy się wie co mowi a Cejrowski NIGDY nie wie co mówi, to klasyczna paplanina bez sensu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Wreszcie rozsądny wyrok.
A ja skazałbym Cejrowskiego za sam ryj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryta i tyle, taki niby święty a z Pawlikowską się rozwiódł. Ten pan powinien mówić o tym co mu wychodzi najlepiej czyli o podróżowaniu a swoje deb***ne poglądy zachować dla siebie i przestać zachowywać się jak idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojtek jest spoko,trzeba nazywać rzeczy po imieniu pedał to pedał a lesba to lesba to porostu jest chore ityle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Wojtku, cenię Pana za otwarte i wyraziste formułowanie swoich poglądów. Nie ulega pan modzie na homo-lans i nazwywa pan rzeczy takimi jakie są. Tak trzymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wszyscy mówią że deb***ne poglądy a na jego wykłady przychodzą tłumy, równie tłumnie ludzie oglądają TVN bo inaczej by go nie puszczali, ja jestem gejem ALE JAKOŚ MNIE KU**** nie razie że tak powiedział bo może i to kretynizm ale wszystko inne uważam za świętą prawdę, bardzo mądry człowiek i tego w dzisiejszych czasach brakuje. Sam byłem na tym wykładzie i słuchałem z ogromnym zaciekawieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*nie razi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A ja skazałbym Cejrowskiego za sam ryj !
A mnie to się kozik w kieszeni roztwira jak te buźkę widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rządzi w europie skoro zapowiedzenie prawdy i myślących logicznie zdrowych ludzi pedaraści rzadają karania ich jakoby byli obrażani jak można za usłyszenie prawdy się obrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
Cejrowski rządzi! Gość jest THE BEST!!! Precz z p.e.d.e.r.a.s.t.a.m.i
Łał! A widziałeś kiedyś pederastę a moze wiesz też czym się rózni pederasta od geja? Wiesz w ogóle co oznacza to słowo czy gdzieś usłyszałeś? Większosć z was jest tak żałosna że aż przykro czytać, zadna osoba wypowiadająca się w stylu "precz z..." nigdy nie zetknęła się ze środowiskiem homoseksualnym ani też nie zna nikogo przynależącego do tej grupy, podobnie jak pan WC jednak jak zwykle ma najwięcej do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zetknęłam się, znam dobrze, jest super kolegą..., nigdy nie powiedziałam o nim złego słowa-jego orientacja seksualna wcale mi nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...