Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sadownicy liczą straty. Sejmik województwa apeluje o szybką pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2017 r. o 13:12 Powrót do artykułu
sejmik razem zslem sam mógłby trochę grosza sypnąć sadownikom niż dawać na głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100t x 1000gk = 1000000 kg x 2 zł =2000000zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sadownicy i rolnicy będą musieli zainwestować w nawadnianie aby nie być zależnym od naturalnych opadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się było ubezpieczyć. Wielu ludzi tracąc pracę nie ma nawet prawa do zasiłku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak działalność przynosi straty to likwidować i zmienić branżę a nie biadolić , są ubezpieczenia gorsze wyniki na zbiorach to nic nowego są lata lepsze i gorsze taki brakiem wiedzy nie afiszowałabym się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejmik zarządzany przez PO i PSL umie tylko wyciągać rękę po prośbie do rządu z PiS. A przecież w zarządzie sejmiku jest działacz PO, a dawniej czołowy działacz Unii Polityki Realnej (patrz ówczesne poglądy Korwin -Mikkego) - według nich każdy człowiek radzi sobie sam, a państwo płaci tylko na policję, wojsko i centralnaą administrację rządową. A poza tym PO to partia liberalna: zawsze twierdzą krytykując PiS, że aby komuś dać trzeba komuś zabrać, a solidarność społeczną mają w "ch.j z Polską Wschodnią" jak mawia ich lider na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sejmik razem zslem sam mógłby trochę grosza sypnąć sadownikom niż dawać na głupoty i wydawać na swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2015 gdy rzadziła Po i PSL dostalem za !ha malin 800zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczam dom bo może uledz spaleniu mogą mnie okraść itp !!!, Ubezpieczam się w pracy ponieważ mogę mieć wypadek w wyniku którego mogę zostać kaleką, lub co gorsza mogę zginąć !!, ubezpieczam samochód bo mnie do tego zmuszają !! a ponadto płace ponad 1000 złoty zus-u m miesięcznie !!!! A tu 250 zł składek do KRUS na kwartał i ciągle coś się należy,zasiłek, rekompensat, odszkodowanie !!! żeby się należano to trzeba zapłacić ubezpieczenie a następnie w wyniku poniesionych strat domagać się rekompensaty od ubezpieczyciel, a nie całe społeczeństwo biedniejsze lub bogatsze musi składać się na biednego rolnika który musi zatankować swoje nowiusieńkie Q7 zaparkowane na podwórzu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY ROLNICY WIEDZĄ CO TO JEST RYZYKO BIZNESU.ONI NIE PYTALI SIĘ CZY MOGĄ POWIĘKSZAĆ SADY ?.TO OD KLIENTA ZALEŻY CZY BĘDZIE NABYWAŁ TEN CHEMICZNY WYRÓB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UBEZPIECZENIE - PODSTAWA BIZNESPLANU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hossa nie trwa wiecznie. Na czarna godzine sie odklada - albo biznesik zdycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście.  tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!!   Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal na niego głosować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem rolnikiem . czy mogę liczyć na pomoc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL umie rozdawać czyje. lobuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do PSl -lu do Hetmana po pożyczki i kredyty niech oni pomagają wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są takie wielkie straty to dlaczego ściągają ukraińców a nie sami zrywają? Bałory nauczyły sięe tylko nażekać i wyciągać łapy po kasę a nie wiźąć się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...