Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wiozący Jarosława Kaczyńskiego do Lublina jechał 140 km/h

Utworzony przez obiektywny, 11 czerwca 2010 r. o 08:33
A czy jak rano robi bobka w kiblu to podciera sie od gory do dolu, czy od dolu do gory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
140 km/h wyprzedzanie na ciągłej lini mandat 200 zł 5 pkt karnych ŚMIECH. Znajomy policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALe głupoty wypisujecie!!! Nie dostał kierowca mandatu i nie jechał 140km/h. Kolejna bujda na resorach. A może jeszcze jadł w drodze zupę, którą ugotowała mu żona Komorowskiego? Już nie macie się czego czepić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff.... siedział spokojnie i czytał gazetę. A mógł zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ktoś ma problem. Powinni się zastanawiać czemu tylko 140 jechał. Ale kto mądry to zakłada CB i jazda... Na trasie to nie jest tak dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jechałem 105, nie przekroczyłem linii ciągłej i dostałem 10 punktów i 400 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dalej sie niczego nie nauczyli.... to jest wniosek który trzba niebawem wziąć pod uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
ALe głupoty wypisujecie!!! Nie dostał kierowca mandatu i nie jechał 140km/h. Kolejna bujda na resorach. A może jeszcze jadł w drodze zupę, którą ugotowała mu żona Komorowskiego? Już nie macie się czego czepić?
HAHAHAHAHA ! dobre !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~suchy~ napisał:
HAHAHAHAHA ! dobre !
Sorki, to miało być "a mógł zabić", źle mi się klikło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekroczenie prędkości o 41 - 50 km/h – to mandat od 300 do 400 zł, (8 punktów), wyprzedzanie na linii ciągłej kolejne 200 zł. Ile pkt. karnych to nie wiem To dlaczego Ktoś kto ma być dla mnie przykładem (chce być moim prezydentem) pozwala na taką jazdę i traktuje się go ulgowo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Ufff.... siedział spokojnie i czytał gazetę. A mógł zabić.
Kto mógł zabić? Kaczyński jechał, czy kierowca? Od kiedy to pasażer odpowiada za przekroczenie prędkości. Najpierw zrozum jełopie to, co czytasz a potem komentuj, no i nie przekraczaj nigdy prędkości, bo możesz zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wam się rozmuzgowiło.Kierowca Kaczyńskiego nie startuje na stanowisko prezydenta,tylko u kandydata pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Bąblowie pod remizją Mietek Pijak wyrżnął orła i puścił pawia, aż mu gile nosem poleciały. Zbliżony ciężar gatunkowy "newsa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik DS napisał:
Kto mógł zabić? Kaczyński jechał, czy kierowca? Od kiedy to pasażer odpowiada za przekroczenie prędkości. Najpierw zrozum jełopie to, co czytasz a potem komentuj, no i nie przekraczaj nigdy prędkości, bo możesz zabić.
Oj ciężki masz humor, ciężki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta , tylko że jechał passatem złotym , to chyba policjant był na drinku, skąd wiem - bo wcześniej miał spotkanie z sadownikami 10 km od lublina i widziałem jak wsiadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim nazwiesz kogoś jełopem, przeczytaj uważnie kilka razy, to może zrozumiesz, że zabić mógł ten kto "siedział spokojnie i czytał gazetę". Przecież mógł miec przy sobie pistolecik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe Pewnie mu Jaro kazał tak jak jego brat pilotowi.... ps. To tylko potwierdza fakt że do Lublina nie da się normalnie dojechać nie łamiąc przepisów co na to urząd miejski? Dalej ścigacie busy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wykazała się wyjątkowym zrozumieniem dla kierowcy. On nie jest niczemu winny Przecież to oczywiste że Jarek się śpieszył i kierowca musi jechać tak jak chce szef, inaczej wyleci z pracy jak będzie jechał 90km/h (50km/h w terenie zabudowanym). Ta sama mentalność co Lecha przy lądowaniu. Raz zrobił aferę że pilot nie chciał wylądować w kiepskich warunkach to drugim razem pilot bał się mu odmówić. Tak samo z kierowcami - Jarek się śpieszy i naciska na kierowcę a potem w razie czego będzie jak ze smoleńskiem winny pilot (kierowca) a szef to tylko nic nie winna ofiara szaleńca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe wg jakiego taryfikatora dostał mandat.... 200 zł i 5 pkt za podwójną ciągłą i przekroczenie prędkości (jesli był to nawet teren niezabudowany) o 50 km/h.......... Moze dla kierowcy Kaczorka jest specjalny taryfikator... Wg normalnego taryfikatora za te wykroczenia powinien dostać 13 pkt i 600-700 zł mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są równi i "równiejsi" wobec prawa w tym kraju.... ja jechałem 87 km/h na pięknej pustej trasie (teren zabudowany, wg znaków) zostałem zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz i dostałem 300pln i 6pkt karnych. Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...