Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wiozący Jarosława Kaczyńskiego do Lublina jechał 140 km/h

Utworzony przez obiektywny, 11 czerwca 2010 r. o 08:33
A z Lublina wiał 200 km/h! "Lolikot" podgrzał mu ogon ;o))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawy z jaką prędkością jeździ do wawy autor tego artykułu? litości nie macie o czym pisać? ja ostatnio w Jastkowie dostałem 100zł mandatu za przekroczenie prędkości o 11km może o tym warto napisać Paaanie redaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEWS DNIA, NAPRAWDĘ. KIEROWCA POPEŁNIŁ WYKROCZENIE, PRZYJĄŁ MANDAT I KONIEC SPRAWY. NIE WIEM CZYM DZIENNIKARZYNA, KTÓRY PRZEPISUJE FAKT SIĘ PODNIECA. TYSIĄCE KIEROWCÓW KAŻDEGO DNIA OTRZYMUJE MANDATY -CZEMU ICH NIE OPISZECIE? ALBO ZAPRASZAM KAŻDEGO WIECZORA I NOCY Z WASZYMI KAMERAMI I LUSTRZANKAMI NA ULICE LUBLINA. ZRÓBCIE REPORTAŻ O MOTOCYKLISTACH SIĘ WTEDY WYŻYWAJĄCYCH. PROSZĘ NAKRĘCIĆ FILM, PRZESŁAĆ DO DROGÓWKI. KAŻDY BIEGŁY NA PODSTAWIE FILMU OKREŚLI PRĘDKOŚĆ Z JAKĄ SIĘ PORUSZA MOTOCYKL CZY SAMOCHÓD. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Ufff.... siedział spokojnie i czytał gazetę. A mógł zabić.
A mogl, mogl... wzrokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfg napisał:
Hehe Pewnie mu Jaro kazał tak jak jego brat pilotowi.... ps. To tylko potwierdza fakt że do Lublina nie da się normalnie dojechać nie łamiąc przepisów co na to urząd miejski? Dalej ścigacie busy?
Gosćiu naucz sie wkońcu: W Lublinie nie ma urzędu miejskiego, jest urzad miasta. niby szczegól a jednak wazny. Secundo: busarzy ściga urząd marszałkowski. Przepisz 100 razy i zapamietaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cx napisał:
a ja jechałem 105, nie przekroczyłem linii ciągłej i dostałem 10 punktów i 400 zł.
tylko prostaku napisz ze jechałeś tyle w zabudowanym .... jest taryfikator i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje Prawo i Sprawiedliwość! Nie ważne, że to kierowca jechał, ale kandydat na prezydenta, w dodatku z partii, a nawet szef tej partii, która ma w nazwie "Prawo" oraz "Sprawiedliwość" powinien nakazać swojemu kierowcy stosowanie się do Prawa. Właśnie mamy przykład, co znaczą te słowa w nazwie partii, NIC. Prawo zostało złamane, a sprawiedliwości również nie było, bo jak widać są równi i równiejsi, mandat i ilość punktów, dziwnie niskie. Skoro kandydat nie szanuje dwu wartości, które są zawarte w nazwie własnej partii, to dlaczego mamy wierzyć w jego obietnice wyssane z palca? Jak chce pomóc np. służbie zdrowia, której to teraz obiecuje lepsze warunki pracy? No jak? Czy prezydent może mieć wpływ na rzeczy, które są zawarte w jego obietnicach? Nie może. Za to mógł mieć wpływ, gdy był premierem. Ale wtedy też gów... zrobił. Były największe protesty w służbie zdrowia. Dlaczego wtedy jej nie pomógł, tylko teraz składa puste obietnice? Skoro kandydat na prezydenta łamie przepisy drogowe (i pewnie gdyby został prezydentem, również by je łamał), to dlaczego zwykły obywatel ma szanować przepisy i prawo? Po takiej wpadce, każdy honorowy kandydat na prezydenta, szanujący swój kraj i obywateli wycofał by się z kandydowania. Ale przecież ten człowiek tego nie zrobi, bo tak naprawdę nie wie, co to jest Prawo, Honor i Sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezle prul. Pewnie gdy by sie zatrzymali na drzewie zaraz by sie pojawily teorie, ze Putin hamulce uszkodzil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jast różnica miedzy kaczyńskim a urzędem miasta lublin ... skody urzędu sąwyposarzone w cb radia, po co ?? trudno powiedzieć .... też mam i nie wiem włąściwie po co mi cb radio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
NEWS DNIA, NAPRAWDĘ. KIEROWCA POPEŁNIŁ WYKROCZENIE, PRZYJĄŁ MANDAT I KONIEC SPRAWY. NIE WIEM CZYM DZIENNIKARZYNA, KTÓRY PRZEPISUJE FAKT SIĘ PODNIECA. TYSIĄCE KIEROWCÓW KAŻDEGO DNIA OTRZYMUJE MANDATY -CZEMU ICH NIE OPISZECIE? ALBO ZAPRASZAM KAŻDEGO WIECZORA I NOCY Z WASZYMI KAMERAMI I LUSTRZANKAMI NA ULICE LUBLINA. ZRÓBCIE REPORTAŻ O MOTOCYKLISTACH SIĘ WTEDY WYŻYWAJĄCYCH. PROSZĘ NAKRĘCIĆ FILM, PRZESŁAĆ DO DROGÓWKI. KAŻDY BIEGŁY NA PODSTAWIE FILMU OKREŚLI PRĘDKOŚĆ Z JAKĄ SIĘ PORUSZA MOTOCYKL CZY SAMOCHÓD. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA
Tylko te tysiące kierowców nie są kandydatami na najwyższy urząd w państwie i nie są szefami partii, która nazywa się Prawo i Sprawiedliwość. Mógł zwrócić uwagę kierowcy, że łamie prawo? Mógł? Mógł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam wszytkim zgorszonym ze super ekspres nagrał jakiś czas temu jezdzącago po warszawie (czyli po mieście) kierowcę bronka komorowskiego (komorowski był w aucie) wtedy tylko marszałka sejmu . oczywiście ten mandatu nie zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie pierwszy raz, jak padalce z pisu łamią prawo narażając postronnych ludzi na utratę zdrowia i życia w imię swoich zasranych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, ja za podobne przewinienie, znaczy wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i jazda 90 km/h otrzymałam mandat w wysokości 500 zł i 11 pkt karnych. Gdzie tu Prawo, a gdzie Sprawiedliwość???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
przypominam wszytkim zgorszonym ze super ekspres nagrał jakiś czas temu jezdzącago po warszawie (czyli po mieście) kierowcę bronka komorowskiego (komorowski był w aucie) wtedy tylko marszałka sejmu . oczywiście ten mandatu nie zapłacił.
Ja też jakiś miesiąc temu dostałem mandat i punkty za 24 km przekroczenia a na moich oczach pan policjant zatrzymał i po zasalutowaniu puścił prezesa sądu z Łukowa a potem stwierdził beztrosko, ze nic nie mógł zrobic bo pan prezes ma immunitet. Na moje pytanie czy nie powinien sporządzić notatki pan policjant stwierdził, że nie będzie się narażał władzom. Drugi piszcy mi mandat zapytał czy nie chce więcej, bo tak dyskutuję. ;-) Wtedy zrozumiałem skąd policja ma to przezwisko, skoro sami się skundlają przy byle okazji to pasuje do nich jak ulał. a nam rosna lokalni wataszkowie "w majestacie prawa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosuję na Jarosława, bo gdy wygra będziemy wreszcie mięli autostradę do W-wy i zmniejszy się ryzyko przekraczania prędkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..m.. napisał:
Są równi i "równiejsi" wobec prawa w tym kraju.... ja jechałem 87 km/h na pięknej pustej trasie (teren zabudowany, wg znaków) zostałem zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz i dostałem 300pln i 6pkt karnych. Gdzie tu sprawiedliwość?
Ponieważ Ty jesteś Burakiem. Ha Ha Ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powrocie kierowca stracił pracę. Zadowoleni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby doszło do wypadku,na pewni PiSdzielcy by powiedzieli że to z winy ruskich.A Rydzyk to już na pewno by powiedział,ze to była wina p[rzelatujących kaczek,które ktoś celowo wypuścił. A swoją drogą mandat w wys.200 zl to stanowczo za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otto napisał:
Przekroczenie prędkości o 41 - 50 km/h – to mandat od 300 do 400 zł, (8 punktów), wyprzedzanie na linii ciągłej kolejne 200 zł. Ile pkt. karnych to nie wiem To dlaczego Ktoś kto ma być dla mnie przykładem (chce być moim prezydentem) pozwala na taką jazdę i traktuje się go ulgowo???
pedale zpeowiały komorowski ze swoim kierowcą też jeździł po wawie 140km na godzie wiec zamknij raz na zawsze ten durny ryj. juz mnie pełowskie glupki wyprowadzaj powoli z równowagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda co pisze ta gazeta to bracia Kaczyńscy maja jakiś ogólny problem z samoorganizacją. Podobna sytuacja była w przypadku katastrofy w Smoleńsku. Najpierw kilkudziesięciominutowe opóźnienie a potem gnali na złamanie karku. Całe szczęście, że tym razem nic się nie stało, bo znów winna byłaby paltforma z powodu kontrmanifestacji Palikota. Znów ktoś miałby krew na rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...