Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wygrała nasza czytelniczka z Białej Podlaskiej!

Utworzony przez bea, 18 lutego 2010 r. o 14:22
Dajcie szanse młodym ludziom,bo młodzi są bez szans.Ale to widać na tym zdjęciu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak ostatecznie powinny być składane kupony?-na początku nie pisano nic,potem pisano "zagiac" ponieważ nie wchodzą do koperty,teraz pisze sie żeby zagiąć na pół. Ja zaginałem od grudnia do lutego tak, azeby weszły do koperty-czyli ok.1,5cm.Czy to było dobrze?-Teraz bedę zginać w pół jak zaczęliscie pisać-proszę o komentarz bo przestanę kupować gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie są podane nazwiska osób które wygrały dzisiaj nagrody pieniężne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też to zastanawia dlaczego jest tylko podane nazwisko zwyciężczyni samochodu , powinni także opublkować nazwiska pozostałych zwycięzców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO WYGRAŁ pozostałe nagrody ? na jakiej innej stronie można się tego dowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, żebyście wydali 1,70 i kupili jutro gazete i zobaczyli kto wygrał reszte nagród;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regulaminie jest zapis, że wyniki losowania zostaną podane 19 lutego (dzień po losowaniu). Proszę czytać regulamin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvv napisał:
To jak ostatecznie powinny być składane kupony?-na początku nie pisano nic,potem pisano "zagiac" ponieważ nie wchodzą do koperty,teraz pisze sie żeby zagiąć na pół. Ja zaginałem od grudnia do lutego tak, azeby weszły do koperty-czyli ok.1,5cm.Czy to było dobrze?-Teraz bedę zginać w pół jak zaczęliscie pisać-proszę o komentarz bo przestanę kupować gazetę.
W jaki sposób zostaną zgięte kupony, to nie ma znaczenia, ważne żeby zmieściły się do koperty C6 (11,5/16cm).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...=33&t=28425 Przekazanie nagrody głównej nastąpi w formie aktu notarialnego. Podpisanie aktu notarialnego nastąpi najpóźniej do dnia 31.05.2011 r .... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekazanie nagrody głównej nastąpi w formie aktu notarialnego. Podpisanie aktu notarialnego nastąpi najpóźniej do dnia 31.05.2011 r .... hehe http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ENT07/771847851
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak grać żeby wygrać" Już odpowiadam Należy zatrudnić się w firmie zajmującej się kolportażem prasy i wycinać kupony ze zwrotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...