Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca i pasażerowie pijani

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2017 r. o 15:49 Powrót do artykułu
dajcie klapsa i wypośćcie do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tamtędy nie przejeżdżałem. Mam nadzieję , ze ktoś inny przy okazji dobije pijane chamstwo. Najlepiej podpalić i spier lić. Mniej kłopotu i więcej bezpieczeństwa dla innych . Chamów i tak jest za dużo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piąta nad ranem? Typowe zabawy wsiowej młodzieży. Miał szczęście, że nie było ofiar, ale za stwarzanie zagrożeń w ruchu drogowym kara powinna być wyższa niż odebranie prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo - 20 lat i ałdi, tak ałdi... jak to czytam to mnie trzęsie z nerwów. Takich bandziorów 20-letnich w ałdi powinno się od razu wysyłać na przymusowe roboty np. do kopania łopatą Mierzei Wiślanej albo tunelu w Świnoujściu. Zabrać bandycie prawo jazdy na 15 lat, może dorośnie wówczas. A ci, którzy z tym bandziorem wsiadali to niech się cieszą, że nie mają połamanych kręgosłupów - znowu wsiądziecie z tym bandziorem do ałdi? Jesteście ewentualnie potencjalnymi dawcami organów, tylko na trzeźwo. Apeluję o odrobinę rozsądku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali krowy wyprowadzić na pastwisko. Tak myślę bo ałdi idealnie się do tego nadaje. Tak samo jak wieśwagen das auto i bemfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń." szkoda,że się sami nie wyeliminowali... a tak mogą w przyszłości innym zrobić krzywdę. W ich poprawę nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan trzezwosci pasażerow nie ma nic do rzeczy. Jakby było inaczej to taksówkarze nie wozili by podpitych pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę jednak ma, bo gdyby byli trzeźwi, to może by nie wsiedli do samochodu z nawalonym kierowcą, lub któryś z nich usiadłby za kierownicą. A taksówkarze poszliby z torbami gdyby nie wozili podpitych pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...