Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąsiedzka bójka przed kamerą telewizyjną. Oberwał operator i reporter (wideo)

Utworzony przez Renia, 12 grudnia 2014 r. o 10:33
A dlaczego przez pół roku nie zrobili sobie własnego wejścia, np.w miejscu tego okna przez które wnosili dziewczynkę. Nie wiem czy większość z nas byłaby zadowolona żeby przez jego obejście prowadziła droga do sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reniu!.U mnie sąsiedzi też chodzą po mojej (noo..chyba może ..wspólnej) klatce schodowej. Muszę przynieść jakąś kantówkę, ale jak ci zdołu też wezmą kantówki??.Eeech wszystko mi się już pomieszało.No,ale ja mam okno wysoko-IIIp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądając ten materiał widać dwa aspekty:1/ międzysąsiedzki- dwie rodziny skłocone,żyjące ze sobą jak przysłowiowe "psy"-(tu przepraszam psy za porównanie istot człekokształtnych do tych wspaniałych czworonogów),ludzi nie mające honoru, ambicji, współczucia i wykorzystujących nieszczęście dziecka do własnych celów.Te określenia dotyczą obydwóch rodzin.2/ wtargnięcia ekipy telewizyjnej na teren prywatny i napaści na właściciela gruntu- tak, tak właśnie to widać na prezentowanym materiale. Widać doskonale jak ktoś z ekipy telewizyjnej skacze na plecy własciciela grunu i odpycha go. Dla mnie jest to czynna napaść i przekroczenie granicy nietykalności cielesnej. Facet poprostu czym miał tym się bronił- normalne. Widać że, ekipa TVN ma podwójne standarty: jak jej pracownik napada na inną osobę to jest sioj, a jak ta osoba skutecznie się broni-to jest wielkie ajwaj giewałt.Dobrze ,że to każdy może zobaczyć,nie dać się manipulować i wyrobić sobie własne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kraju prawo własności to kpina, w takim Texasie niech cwaniaczki spróbują wejść na działkę bez zezwolenia. Wyraźnie widać, że ludzie wypraszali epikę ze swojej posesji od początku byli prowokowani właśnie po to aby wywołać sensację gdyż redaktorki przyjechały zrobić „dobry materiał”. Od dochodzenia sprawiedliwości są sądy a od ścigania policja a nie telewizja. A ten operator wcale nie wygląda jakby dostał kołkiem po głowie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jedzie taka hiena na wojnę szukać sensacji, a kiedy zatłuką takiego g..wojada to żałoba, bo to taki dobry człowiek był... Jeśli taki dobry to czemu nie pojechał tam z misją humanitarną albo inną pomocą tylko dla kasy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ładny" montaż i manipulacja, dobry adwokat by rozliczły tych dzadów z TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tam nikt psów nie spuścił z łańcucha ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...