Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No proszę wicemaszałek, laska mu się marzy. P A jeszcze nie tak dawno mówiono, że Pis nie dzieli stanowisk. Kłamstwo, kłamstwem kłamstwo pogania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co bedzie po wyborach znając PiS to jest wysoce prawdopodobne, że jednak obejmie to stanowisko. Poza tym czego Czelej by nie objął to i tak nic się tam nie zmieni to jak z resztą Kruk, Michałkiewicz czy Masłowska. Zadne z powyższych nie zrobiło niczego ale wygląda na to, że PiS uważa, ze powinniśmy być wdzięczni, że w ogóle są. Ja nie zamierzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj słuchałem debaty pomiędzy Michałkiewiczem a Janulewiczem http://radioer.pl/informacje/2/30213/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że Czelej nie ma wyjscia, bo Krukowa będzie sie upominać o fotel prezesa TVP. Oni wszyscy się ubiegają a w rzeczywistości prezio namaszcza wszystkich funkcyjnych których sam wybierze. Ty na prawo, ty na lewo, a ty wypad. Taki dobrowolny przymus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A hasło wyborcze NIezgody żenada Roku: :Niezgoda buduje", Mam wrażenie, że jedynym czym ten Pan chce zaistnieć to krytyka Czeleja bo nic więcej o nim nie słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A hasło wyborcze NIezgody żenada Roku: :Niezgoda buduje", Mam wrażenie, że jedynym czym ten Pan chce zaistnieć to krytyka Czeleja bo nic więcej o nim nie słychać.
To nie znasz Krukowej, Sobonia, Michłkiewicza. Ci dopiero potrafią rujnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie załatwili ciul*a z PSL. Lewica wam kibicuje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spojrzenie z banera Niezgody to spojrzenie szaleńca albo desperata, czy jakiś lekarz specjalista nie może nim się zająć? (oczywiście w trybie wyborczym , czyli natychmiast)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy te oczy mogą kłamać" o tak, o tak. Jedynym udanym programem PSl to RODZINA NA SWOIM (czyli opanowanie przez peeselowskie rodziny stanowisk w agencjach , spółkach skarbu państwa, samorzadach.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE CZELEJ WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...