Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pod innym artykułem nie można doczekać się odpowiedzi, zatem zadam je jeszcze raz tutaj: Czy byłby mi ktoś uprzejmy odpowiedzieć, o co chodzi ze znikającymi punktami szczepień? Już tłumaczę. Kilka dni temu, także za pośrednictwem DW, mój ojciec wszedł razem ze mną na stronę ***s://***gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien aby sprawdzić czy w miejscowości, w której mieszka będzie punkt szczepień. Owszem, były wykazane nawet dwa, w tym jeden zarejestrowany na lekarza rodzinnego mojego ojca. Dziś ta sama strona nie pokazuje już żadnego punktu szczepień w tej miejscowości. Burdel narodowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prlowcy JANDA, MILLER, MATERNA I TVN,OWCY WIEDZĄ JAK SIE UMÓWIĆ !!!!! WUM !!!! ZADZWOŃCIE DO WUM !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy nie rozumiem tych, którzy dają mi"antylajki". Pytam także w Waszym imieniu. Chodzi przecież o to abyśmy się wszyscy jak najszybciej zaszczepili i wrócili do normalnego życia. Pracuję na uczelni wyższej i już tęsknię za studentami, których nie mam od marca. I za normalnym życiem. Słyszę, że zlikwidowano ponad 1000 punków szczepień na terenie całej Polski. Mój ojciec mieszka w niewielkim miasteczku, które populacyjnie jest bardzo stare i takich osób jak on - niedołężnych, z niepełnosprawnościami czy po prostu wykluczonych komunikacyjnie - jest większość. Dlatego nie rozumiem, jak można było wycofać się z tej lokalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Okupant korumpuje vloggerów, by reklamowali "szczepionki": ***s://operation-angela.blogspot.com/2021/01/szczepionkowa-korupcja-w-polsce.html  .
  2. Czy także ten "artykuł" został zamówiony w ramach korupcyjnej afery szczepionkowej - w celu nagnania klienteli pod pozorem braku tych eksperymentalnych mikstur, które nazwano "szczepionkami"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli grypa atakuje to trzeba się wzmocnić samemu niż czekać na szczepienie. Polecam pić soki z marchewki, imbiru i czosnku. Wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki taki sok skutecznie uchroni nas przez chorobami i infekcjami. Soki lepiej wyciskać samemu niż kupować w sklepie, bo są słabej jakości. Nie ma się co oglądać na lekarzy, szczepienia i służbę zdrowia, bo można wtedy rzeczywiście zachorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...