Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedem słynnych zup z Lubelszczyzny

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2015 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!                MOCNA ZUPKA!! Lubelszczyzna w zupie i Suliszowi język drapie, a autor po spożyciu, niech wskaże ją na mapie. Potrawy energię dostarczają i o iloraz IQ dbają ale niektórym jak widać mądrości nie rozwijają. Panie Sulisz Wielka Lubelszczyzna nie istnieje, a PAN po spożyciu swoich zupek nie mądrzeje. Jeżeli człowiek wiedzę, mądrość i o honor dba, to czemu uznanie historii Polski tak długo trwa? Panowie dziennikarze nie wciskajcie ciemnoty, a upór wobec prawdy potwierdza stan głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!                MOCNA ZUPKA!! Lubelszczyzna w zupie i Suliszowi język drapie, a autor po spożyciu, niech wskaże ją na mapie. Potrawy energię dostarczają i o iloraz IQ dbają ale niektórym jak widać mądrości nie rozwijają. Panie Sulisz Wielka Lubelszczyzna nie istnieje, a PAN po spożyciu swoich zupek nie mądrzeje. Jeżeli człowiek wiedzę, mądrość i o honor dba, to czemu uznanie historii Polski tak długo trwa? Panowie dziennikarze nie wciskajcie ciemnoty, a upór wobec prawdy potwierdza stan głupoty!
 
     Zasadniczo, to istnieją lepsze metody walczenia o swoje racje, niż spamowanie jednym i tym samym wierszykiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich wierszyków szanowna folkatko napisałem ponad tysiąc,a Panu Suliszowi na pewno ponad dwadzieścia jak nie więcej, bo nie liczę.Natomiast jak są lepsze metody, to proszę je wykorzystać w słusznej sprawie, a ja dziękuję i czekam na wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...