Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklepy Żabka mogą być czynne we wszystkie niedziele. Są placówkami pocztowymi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2019 r. o 11:18 Powrót do artykułu
DELIKATESY PREMIUM również zostaly przeksztalcone w placowki pocztowe i sa otwarte w KAŻDĄ NIEDZIELĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszytsko fajnie tylko ze w tych sklepach nic nie ma..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się nie myśli jak się robi ustawę. Ile jest poczt czynnych w niedzielę? Jedna na województwo? Trzeba było nie wpisywać że wszystkie placówki pocztowe mogą być czynne ale wylistować te które mogą być. I po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo rydzy bezylub z Torunia ma w sieci udziały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w tych sklepach nic nie ma? Jest wódka, piwo i papierosy.... a co Polak kupuje w niedzielę? Kilo schabu? Cukier? marchewkę? Idź w święta na pierwszą lepszą stację benzynową i przypatrz się co Polacy tam kupują.. na pewno nie jest to paliwo ;) w otwarych sklepach to samo... alkohol i papierosy, plus jakieś napoje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Poczta Polska też pracuje w niedzielę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasadniczo po co komu placówka pocztowa czy w ogóle poczta w niedzielę? pomijając Pocztę Główną, bo np. trzeba coś wysłać z zachowaniem terminu itp/ wystarczyłoby zmienić przepisy, określić, że placówki pocztowe również nie mogą być otwarte... zresztą szkoda się produkować, chora sytuacja po prostu, jest luka w prawie a te debilne sklepiki to wykorzystują, wystarczy tak skonstruować przepisy by były jasne i przewidywały takie sytuacje, jakoś na zachodzie nie ma tego typu odpowiedników, żadnych zajączków, żabek ani innych badziewiów bo po 1 nikt nie chce być wybrańcem pracującym w niedzielę, po drugie jak niemiec zrobi w markeciku zakupy w sobotę to przecież nie będzie szedł po 2 piwa i papierosy w niedzielę do jakiejś żabki, która przecież wiadomo, że tylko z tego żyje, jakby im odebrali koncesje to by to wszystko padło w piźdz...t. Ale głównie to wina też samych ludzi, klientów bo jakby nikt tam nic nie kupował w niedzielę to by pozamykali, ja już dawno zbojkotowałem ten sklep i on dla mnie nie istnieje, nie zaglądam tam, nawet gdyby czegoś miało mi zabraknąć to trudno, ale nigdy nie braknie, bo wcześniej planuję i kupuję i uważam, że to sklepy tylko dla żuli i głupków, bo tylko takich tam widuję, piwo gówniarzeria ćwoki, na prawdę to jest kolejna rzecz, która niszczy społeczeństwo i drobne osiedlowe prywatne sklepiki, gonić to stąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w tej placówce pocztowej zwanej żabką, można nadać przesyłkę? bo jak nie to to g*** a nie placówka pocztowa. czy jesli listonosz zostawi paczkę u mojego sąsiada bo mnie w domu nie bedzie to moj sąsiad od którego odbiorę moją przesyłkę jest placówka pocztową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kąd mają umowę z pewnym Toruńskim ojcem nie muszą się już zasłaniać jakąś placówką pocztową teraz wystarczy żabka trwam maryja ew żabka u tadeusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feudalny kraj. Rydzyk+Kaczynski stanowią prawo. Polacy co się z wami stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerni kapitalisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy żabka współpracuje z Tadeuszem z Torunia powinno być w sprzedaży wino mszalne różaniec i woda święcona wtedy nikt się do nich nie przyczepi ani Solidarność która będzie miała obowiązek robienia tam zakupów ani sądy ze względu na ojca dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba w najgorszym wypadku zmienić ustawę, doprecyzować i po zawodach - cel ustawy był jasny, jak ktoś jest właścicielem niech sobie pracuje ile chce, jak nie - pracownikom na złość tylko tzw. sądy zaszkodziły, no ale to kasta , ale miejmy nadzieję że i w sądach pomału będą zmiany BO SA KONIECZNE, nadprogramowo jest dużo sędziów lewaków, złośliwców i postkomunistów :)
 bo ci żyłka pęknie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w niedzielę w Żabce, zapytałem o znaczek do listu. Pani powiedziała, że czegoś takiego to nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Sławomir Mrożek by tego nie wymyślił :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba zmienić ustawę, doprecyzować i po zawodach - cel ustawy był jasny, jak ktoś jest właścicielem niech sobie pracuje ile chce, jak nie - pracownikom na złość tylko tzw. sądy zaszkodziły, no ale to kasta , ale miejmy nadzieję że i w sądach pomału będą zmiany BO SA KONIECZNE, nadprogramowo jest dużo sędziów lewaków i postkomunistów :)
 "Teraz trzeba zmienić ustawę, (...)"+++ Skuteczniej byłoby zmienić twórców tej ustawy, ale - do wyborów jeszcze kilka miesięcy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wszystko jasne. Przecież Żabka od niedawna ma nowego patrona - błogosławionego Rydzola z Torunia. On jest ponad ustawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...