Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoków (pow. opolski) > Nietrzeźwy kierowca BMW zmiażdżył motocykl

Utworzony przez sep, 21 lipca 2008 r. o 08:26
I znowu BMW!!!! Ciekawe czy kierowca był łysy i w bejsbolówce- zwykle tak jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie byl i llysy i w bejsbolówce ale byl mlody i mial ciężka nogę jak to w kierowca bmw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiadomo kto jechał tym motocyklem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wiadomo 2 chłopaków jeden z Chruśliny a drugi z Bobów i wiadomo tez kot prowadzil bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sku***el zabił mi kolegów.pieprzony kierowca BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabili mi kuzyna..a tak bardzo go lubiałam ..jeszcze w sobote go widziałam i znim rozmawialam:(Spieszmy sie kochać ludzi bo tak szybko odchodzą;(Krystian .P[*]..a tego Kota to bym z checia teraz zabiła własnymi rękami oni byli tacy młodzi;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz nikt nam nie odda Krystiana.Jeszcze wczoraj z nim gadałem. Ale jezdza poje***i ludzie po drogach i zabijaja innych.jak bym dorwal tego ku***a to bym go zabil"smierc za smierc"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty koleś hamuj ze słownictwem dobra bo jak narazie jeszcze ci gluty pod nosem wiszą i sie rzucasz, bmw prowadził mój kolega i fakt jest winny jest w ciężkim stanie nie wiadomo czy z tego wyjdzie ale twoi koledzy też nie są bez winy!!! za szybko jechali i tez pod wpływem alkoholu !! wiec hamuj idioto trochę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co zatrzymaj to dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi przykro..byłem wczoraj w skokowie widziałem motocylkiste..ale niewiem czy to ten człowiek:( takim zółtym motocyklem..zótłtym (*) wspułczucie dla rodziny..tych biednych chłopaków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bombka ch*** mnie obchodzi ten twoj kolega bardzo dobrze mu..jak jezdzi po pijaku tak to juz jest..moj kuzyn i jego kolega na pewno nie byli pijani..i sobie takich rzeczy nie wymyślaj..pewnie ten twoj kolega nawet prawa jazdy nie miał..je***y małolat..takiemu odrazu dałabym dożywocie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie ze mial prawo jazdy i napewno jezdzil lepiej od tego twojego kuzynka. twoj kuzynek byl pijany tak samo jak i on i to wlasnie motorem zjechal na pas ktorym jechal samochod szpaner ktory nie umie jezdzic:[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze to nie mój kuzyn prowadził tylko jego kolega..i bardzo w to watpie ze ten idiota jezdzi lepiej od mojego kuzyna czy tam jego kolegi..i jakie masz dowody że oni byli pijani..żadne!!..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty laska chyba cię suty drą że on nie miał prawka!! miał i dobrze jeździł bardzo dobrze! każdemu sie noga w życiu może powinąć i nikt nie wiedział że bedą mieć wypadek tak samo on jest winny jak i twój kuzyn i jego kolega! dokładnie to własnie chłopaki z motocykla zjechali na drugi pas prosto na Artura a pozatym było ślisko padał deszcz za szybko jechali i twoi koledzy i tak samo moj kolega!! i nie oczerniaj go bo on napewno poniesie konsekwencje o ile już tego nie poniósł jest w ciężkim stanie mowią że nogę ma zmiażdzona moga mu amputować!! ale napewno nie chcial tego zeby tak sie skonczylo i tak na marginesie nie jest małolatem jasne!!!!!!! powinnaś to zrozumieć jeśli ty w ogole myślisz w co wątpie!! bo najlepiej jest osądzać człowieka który był pod wpływem alkoholu i od razu jego wina a moze to wlasnie nie mialo tu nic do rzeczy skoro twoj kuzyn zjechal na przeciwny pas !!! więc sie zastanów nad tym co piszesz!! a dowody na to są byłaś w nocy na miejscu wypadku nie byłas wiec skad mozesz wiedziec jak bylo !! żałosna jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze przesadziłam oczywiście nikomu nie życze smierci..to był dlamnie wielki szok..nie znam tego twojego kolegi..na pewno wszyscy uczestnicy tego wypadku byli winni..wspołczuje temu chłopakowi..nie byłam na miejscy wypadku ale wiem jak i co poniewaz rozmawiałam z jego najbliższa rodzina któzy wiedza wszystko o tym wypadku....a tak na marginesie zapewne jestem madżejsza od ciebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj ja nie mówię że jestem mądrzejsza od ciebie bo to trochę teraz jest nie na czasie i nie na miejscu, i nie mam zamiaru rywalizować kto jest mądrzejszy ty czy ja bo mnie to zwyczajnie śmieszy każdy ma swój rozum i każdy rozumuje inaczej dlatego wybacz ale teraz to co napisalaś że jesteś mądrzejsza ode mnie to mnie to zwyczajnie smieszy. Chyba się ośmieszyłaś trochę w tym momencie na tym forum... no ale niech ci będzie przecież jesteś mądrzejsza hehe. Tak naprawde nawet policja nie jest w stanie stwierdzic teraz niczego i napewno rodzice Artura jak i rodzice twojego kuzyna nie maja pełnych informacji co do tego wiec nie mów ze oni juz wiedzą wszystko bo tak nie jest, to bedzie sie ciągnelo sporo czasu zanim poznamy prawde, nie ma świadków nie ma sladów hamowania tak naprawde nie ma nic są tylko nasze donosy i teraz jedni na drugich będą się wyżywać... ze to jego wina ze nie jego wina tak będzie. Ale żyje Artur i to on powie ostatnie słowo powie jak było naprawde jest uczciwym chłopakiem i jak wie że to jego wina to się przyzna, on powie jak było naprawde. I uwierz mi że nie będziesz taka mądra jak teraz jak się okaże że wine ponosi twój kuzyn i jego kolega bo jechali również nietrzeźwi i zjechali na przeciwny pas na ten pas na ktorym jechał Artur. ..Więc pohamuj swoje emocje... I wiem każda śmierć boli zwłaszcza śmierć bliskiej osoby... więc nie oskarżaj nikogo a zwłaszcza Artura póki nie ma żadnej decyzji, nikt nie jest święty ale ty chociaż bądz trochę wyrozumiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
nie byłam na miejscy wypadku ale wiem jak i co poniewaz rozmawiałam z jego najbliższa rodzina któzy wiedza wszystko o tym wypadku....a tak na marginesie zapewne jestem madżejsza od ciebie..
dobre.Sory ale policja jeszcze do konca tego nie wie jak to się stalo a widze ze Twoja rodzina już najlepiej wie. To oczywiste że będą obwiniać Artura. Ich synek był święty. A śmierci innemu człowiekowi się nie życzy. Laska poprostu żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale sie nie ośmieszyłam..sama sie ośmieszasz..ale zostawie to bez komentarza..nie napisałam tak wogole ze zycze mu śmierci tylko dobrze mu tak a to co innego..widzisz tylko ze on zabił dwie osoby..i on do końca zycia tak czy siak bedzie winny..jak było dokładnie to nikt nie wie..no jedynie ten Artur..czy powie cała prawde nie wiem nie znam go wiec nie wiem ..i powtarzam kolejny raz to nie moj kuzyn prowadził ten motor!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu duzo pisac byl po akoholu i tyle jak by byl trzezwy to moze by zdazyl zareagowac a tak dwoch do piachu a i z nim lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak na marginesie nigdy nie wsiada sie do auto gdy jest sie pijanym..a nie masz zadnych dowodow na to ze moj kuzyn i jego kolega byli pod wplywem alkoholu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...