Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoków (pow. opolski) > Nietrzeźwy kierowca BMW zmiażdżył motocykl

Utworzony przez sep, 21 lipca 2008 r. o 08:26
żal mi ciebie jesteś bardzo żałosna heh smiać mi się chce jak bym cie spotkala to w twarz bym ci plunela bo jedynie na to zasługujesz, jak baranie twoj kuzyn nie prowadzil jak prowadzil czytalas raport policyjny na stronie policji ?? chyba nie czytalas bo jestes za tępa! Pisze wyraźnie że prowadził jakiś tam Krystian a to przeciez twoj kuzynek heh i kto tu się ośmiesza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłam na miejscy wypadku ale wiem jak i co poniewaz rozmawiałam z jego najbliższa rodzina któzy wiedza wszystko o tym wypadku....a tak na marginesie zapewne jestem madżejsza od ciebie.. Ten tekst też jest mocny heh weź bo śmiać mi się chce z ciebie! No tak pewnie twoja rodzinka teraz w ogole wie wszystko najlepiej no wiedzą prorocy są buhahahah dobre. Policja nie zna dobrze sprawy ale twoja rodzinka to jest zajebista i wie wszystko heh wez sie schowaj do tej wiochy z ktorej piszesz bo zal d*** sciska patrzac i czytajac to co piszesz. I nie mów szmato jedna że Artur zabił 2 osoby bo jak narazie nie wiadomo jak było ani ty tego nie wiesz ani ja i nawet policja!! wiec nie mów!! bo może się okazać że ten twój kuzynek w ktorego niewinność tak wierzysz moze on byl winny bo zjechal na przeciwny pas!! i nawet nie wiesz czy prowadzil motor czy nie bo niby skad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bede zniżac sie do twojego poziomu..nawet jakbym połozyła sie na podłodze to bym sie nie zniżyla do twojego poziomu tempa idiotko..prawda jest taka ze to był motor mojego kuzyna ale to nie on prowadził tylko ten drugi chłopak..także jak nie wiesz to nie mow idiotko!! gowno wiesz i nie broń tego twojego kolege bo i tak i tak jest winy co nie jego auto zabilo tych twoje chlopakow to nie on byl na miejscu zdarzenia to nie on lezy teraz w szpitalu..wiesz co chyba jest tempom blondynka ..zal mi ciebie ..!!..a pozatym nie bede z taka idiotka jak ty dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm jak was tak tutaj czytam to az zal... był wypadek.. osadzacie kierowce bmw a skad wy ku*** wiecie jak bylo?? a jakby to jechał polonez to co? owszem jak bmw to kazdy mowi ze tak łysy dres i wszytko jasne gowno wiecie kto to był! zgineły 2 osoby [*] a ile mial na liczniku scigacz? no niech ktos błysnie wiedza? przeciez wszytko wiecie 200km/h chyba nie codzienna predkosc prawda? obaj jechali szybko prawdopodobnie.. ;( pisze prawdopodobnie bo nikt nie wie !! i nie rozumiem jak mozna kogos wyklinac skoro ku*** nie wie sie co sie zdarrzylo naprawde?? to Tylko wie teraz Artur...gdyby to On zginął to Ciekawe co by tu pisalo.. poprostu załosne ludzie tutaj widze sa! Artur jest moim kolega nie wiem co sie stalo i nie pier***e głupot jak tutaj w niektorych komentarzach! ku*** "z checia bym go zabiła teraz" poje***a jestes co Ty wogole pier***isz? zal zal zal niektorych pustakow tutaj.. achas no tak hmm moze ktos mi poda 6 liczb w tottka bo kurcze sa tutaj ludzie wszechwiedzacy żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny dajcie już spokój jak można oceniać kogoś i obwiniać jak nic nie wiadomo. Całą prawdę znają tylko Artur i tych dwóch chłopaków których już nie ma. Artura znam ze szkoły i zawsze mi się wydawał fajnym i rozsądnym chłopakiem. A po tym zdjęciu które zostało umieszczone w dzienniku wschodnim widać ze to chłopcy jadący motorem wjechali w jego samochód. I może tu wcale nie alkohol zawinił tylko nadmierna prędkość i złe warunki na drodze.A tak na koniec tak to jest jak rodzice za bardzo ufają swoim dzieciom i spełniają ich zachcianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
i tak na marginesie nigdy nie wsiada sie do auto gdy jest sie pijanym..a nie masz zadnych dowodow na to ze moj kuzyn i jego kolega byli pod wplywem alkoholu..
badania moga wszystko wykazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm.... widze ze jakas flądra o wieśniackim imieniu sie rzuca jak gówno w trawie na forum dobre . No więc chyba pora Cię sprowadzić na ziemie, to ja ci powiem że właśnie moja ciocia wróciła z dyżuru ze szpitala i opowiadała nam jak było ponieważ w szpitalu wszyscy o tym wiedzą i więc słuchaj nadmuchana pusta idiotko. Ten twój przecudny kuzyn ktorego tak bronisz okazuje sie winnym ponieważ tak szaleli na motocyklu że aż się w końcu dojechali ja nawet ich nie żałuje bo należało im się, oni już wczoraj od południa szaleli w okolicach opola jak i na skokowie na motorze i jak wracali to jechali bez świateł tak się wygłupiali i zjechali na przeciwny pas uderzając prosto w samochód tego chłopaka, a on probował jeszcze się ratować i uniknąć tego wypadku ale się niestety nie udało mu się. Finał jest okropny nie będę pisała jak wyglądali ci chłopcy bo to jest masakrą nie do opisania jeden miał oderwaną głowe odrazu na miejscu... Fakt chłopak z auta nie był trzeźwy ale nie jest też sprawcą wypadku, dlatego ty dziewczyno nie rzucaj się tutaj na forum bo nie masz racji i nie wiesz jak było naprawde usłyszysz coś 3 po 3 i tak chodzisz i pleciesz mimo że cię tam nie było tylko coś ci ktoś powiedział a ty powtarzasz. Także wbij do swojej głowy to że jednak twój kuzyn zawinił w tym wszystkim a raczej jego kolega który prowadził motocykl. Nawet zdjęcia zrobione przez policję ujawniają że tak pognieciony samochód wskazuje na to że motocykl uderzył pierwszy w auto niż auto w motocykl jeżeli auto by pierwsze uderzyło w motocykl to nie był by samochód poniszczony w ten sposób a pozatym blacha od str pasażera jest wgnieciona co świadczy o tym że ten chłopak probował uniknąć zderzenia i skręcić w przeciwną str także więcej wiedzą lekarze niż policja no i ty i twoje głupie ploty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy mozecie wiedzieć który z kierowców zawinił?!! Policja przeprowadzi śledstwo, biegli wydadzą opinię i wtedy będzie wszystko jasne!! Wiadomo że kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu, ale nigdzie nie jest napisane że kierowca jednośladu był trzeźwy-ustali to zapewne sekcja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co bronicie tego swojego kolege..spoko to jest wasz kolega ok..ale przypominam że to ten wasz kolega wsiadl do auta pijany..i wasz kolega zabil autem dwoje ludzi..ok ludzie moga myslec co chca..i to wasz kolega bedzie zyl ze swiadomoscia ze zabil 2 osoby..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
tylko ze to nie mój kuzyn prowadził tylko jego kolega..i bardzo w to watpie ze ten idiota jezdzi lepiej od mojego kuzyna czy tam jego kolegi..i jakie masz dowody że oni byli pijani..żadne!!..
ale Ty jestes pier***nieta przeczytaj kto prowadził motocykl Krystian P. nie błyskasz inteligencja załosna jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
no dobrze przesadziłam oczywiście nikomu nie życze smierci..to był dlamnie wielki szok..nie znam tego twojego kolegi..na pewno wszyscy uczestnicy tego wypadku byli winni..wspołczuje temu chłopakowi..nie byłam na miejscy wypadku ale wiem jak i co poniewaz rozmawiałam z jego najbliższa rodzina któzy wiedza wszystko o tym wypadku....a tak na marginesie zapewne jestem madżejsza od ciebie..
y tak czytam i czytam twoje komentarze iii kup sobie dziecko kochane słownik ortograficzny masz z 8 lat? no madra ta rodzina kurcze policja nie wie a oni wiedza o masz.. daj tel zadzwonie i sie zapytam dokladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i co bronicie tego swojego kolege..spoko to jest wasz kolega ok..ale przypominam że to ten wasz kolega wsiadl do auta pijany..i wasz kolega zabil autem dwoje ludzi..ok ludzie moga myslec co chca..i to wasz kolega bedzie zyl ze swiadomoscia ze zabil 2 osoby..
był pijany fakt.. ale nie wiesz kto zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierole zal was czytaccccccccc!!! qrwa wina lezy po obu stronach nigdy nie ma winny jednoznacznej ! i to nie wam jest oceniac . ja pier***e zgineło dwóch fajnych chłopakow a ey takie pier***y wypisujecie. Qrwa wezcie jebnijce sie. Obaj winni i juz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą głową kolego, to ktoś Ci głupot naopowiadał. www.kwp.lublin.pl/~kppopolelub/news/210708.htm - Informacja na stronie KPP Opole Lubelskie
Ostatnio edytowany 22 lipca 2008 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturek jak by nie wsiadał po pijaku do samochodu to by qrwa tez sie nic nie stało...ci jak by nie jezdzili lub jechali powoli przepisowo tez moze by sie nic nie stało...teraz mozna sobie gdybac ..!!! qrwa nie wypisujcie takich załosnych głupot bez rozumu jestescie czy co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty koleś nie osądzaj chłopaka o to że zabił 2 ludzi jasne kretynie ponieważ nikt nie wiem jak było fakt chłopak był pod wpływem alkoholu nie wielkim 0,7 to tak jakby wypił 2-3 piwa. Ciekawi mnie jak bedziesz reagował na to że okaże się że to własnie motocyklista był winny bo wygłupiali się i jechali bez świateł i wjechali na pas tego chłopaka!! więc nie obwiniaj go ze zabil 2 osoby bo tak naprawde moze okazac sie ze motocyklisci sami sie zabili przez własną głupote. Hamuj sie troche. Najlepiej osądzic kogos a bo jechał po alkoholu to już winny. Moja mama pracuje w szpitalu wiec trochę dzisiaj mówila jak to było i wyglądało. Więc nie osądzajcie chłopaka bo może akurat jest niewinny. tylko ciekawe czy pozniej jak sie okaze ze jest niewinny to napiszecie " sorry pomyliłem sie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha..jestescie mega zabawni..wszyscy wiesniacy nagle sie zebrali..i bronia tego Arturka ktory jest najbardziej winny tego wypadku..przypominam ze to on zabil 2 osoby!!ale sory tacy inteligetni ludzie jak wy tego nie zrozumieja....a do wieśmaka ktoremu sie nie podoba moje imie wypowiem sie ktorko..mam zajebiste imie jesli ci sie cos nie podoba to twoj problem..a tAk na marginesie to ty jak masz na imie Kazio Wiesi..moze Franio..bo wkoncu jestes ze wsi..i moj kizyn nie mogl szalec caly dzien na motorze poniewaz caly dzien byl umnie w domu i przyjechal dopiero wieczorem..takze nie wymyslajcie sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory..ale czy motocykl moze kogos zabic..czy auto ..pomysl troche jak cos napiszesz..a wasze ciotki czy kto tak gowno wiedza..nie maja co robic tylko plotkuja ..lepiej by ludzi ratowali a nie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='21.07.2008, 21:03' post='37417'] hahaha..jestescie mega zabawni..wszyscy wiesniacy nagle sie zebrali..i bronia tego Arturka ktory jest najbardziej winny tego wypadku..przypominam ze to on zabil 2 osoby!!ale sory tacy inteligetni ludzie jak wy tego nie zrozumieja....a do wieśmaka ktoremu sie nie podoba moje imie wypowiem sie ktorko..mam zajebiste imie jesli ci sie cos nie podoba to twoj problem..a tAk na marginesie to ty jak masz na imie Kazio Wiesi..moze Franio..bo wkoncu jestes ze wsi..i moj kizyn nie mogl szalec caly dzien na motorze poniewaz caly dzien byl umnie w domu i przyjechal dopiero wieczorem..takze nie wymyslajcie sobie [/quote Wy nie doje***i jestescie. Artur napewno nie jets temu winien. gdy by mu nikt drogi nie zajechał to bynic nie było. a koledzy z kawasaki równiez byli pod wpływem alkocholu wiec nie obwiniajcie Artura!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mowi sie o zmarłych zle powinno byc wam wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...