Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skontrolowałi stacje paliw. Sprawdź co lejesz do baka

Utworzony przez baka czy baku, 25 lutego 2010 r. o 15:34
hm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baka czy baku napisał:
hm?
oczywiście,że baku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baka to jest taki aktor a paliwa możesz nalac do baku! a jak koś nie wie jak napisac to niech napisze do zbiornika paliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to faktycznie informacja dnia! Tylko zabrakło konkretów o tym raporcie i nawet link do str. odsyłającej nic nie wynika, brak konkretnych stacji itp. a procenty jak to ma sie w województwach to bardzo pomogą gdzie nie tankować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję aby przebadali shell ten jak się jedzie w kierunku Piask bo kiedyś jak tam tankowałem to do baku o pojemności 60l weszło mi dziwnym trafem 62l "co za przypadek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaPitoleAmatorzy napisał:
no to faktycznie informacja dnia! Tylko zabrakło konkretów o tym raporcie i nawet link do str. odsyłającej nic nie wynika, brak konkretnych stacji itp. a procenty jak to ma sie w województwach to bardzo pomogą gdzie nie tankować !
Figiel polega na tym że prawie wszystkie paliwa pochodzą z tego samego źródła więc i jakość jest (powinna) być niemal identyczna , dlaczego nie jest to się domyślacie a inspektorzy pobierają próbki nie bez powodów ! Wyjątkiem jest kilka stacji których paliwo jest nie z ropy ruskiej . Kiedyś rafineria Gdańsk przerabiała taką ale teraz nie wiem no i parę z okolic Bieszczad czyli z Polskiej ropy też jest niezła a reszta to ruska ropa a różnice to tylko w cenie jeżeli nie oszukują , i nie wierzcie jak ktoś wam powie że to niemożliwe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...