Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ślązacy wracajcie do zdrowia ! Cała Polska trzyma za was kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak właśnie wykryto w Polsce korona wirusa. Po raz pierwszy stwierdzono, że można tę chorobę przejść bezobjawowo. W Niemczech bezobjawowych pacjentów wyłuskano, a w Polsce do tej pory było... "skoro nie ma objawów, nie ma po co testować". A co najbardziej mnie zaskoczyło, to wysyłano ludzi bez podstaw prawnych na 2 tygodniową kwarantannę bez możliwości przebadania. Po co? Później mógłby pojawić się zarzut uwięzienia osoby zdrowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak węgla zabraknie zimo i d... wam odmarzno to przestaniecie się śmiać z górników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ch... mi węgiel jak ja grzeję d... gazem? W Niemczech większość domów ogrzewana jest elektryką. Od tego mają elektrownie jądrowe w kraju. Niemieccy Zieloni, chyba jedynie polskich Europejczyków przekonali, że trzeba zamykać jądrówki i węglówki. A Niemcy budują nowe owe elektrownie. Nie ma to jak bawić się frajerami, czyt. Europejczykami (nacja żyjąca jedynie w Polsce. Już na wymarciu, ale potrafią kąsać. Bo tyle im pozostało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...