Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD: Mucha i szefowie NCS do dymisji po zalaniu wodą Stadionu Narodowego

Utworzony przez komar, 17 października 2012 r. o 12:11
przepraszam bardzo, ale co ma z tym wspólnego Mucha? nie ona jest organizatorem meczu tylko PZPN! Lato za to odpowiada, w sume może Jesień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy jest sukces to jest wielu ojcow, a teraz glowy w piasek. moze premie beda? Wstyd na caly swiat i ... nic sie nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha nigdy nie powinna zostać "ministrą" od sportu. Ta kobieta to farsa dla resortu sportu Teraz co do odwołania - zostawmy; podobno jest w ciąży to wkrótce odejdzie na rok obiecanego przez rząd urlopu macierzyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę dymisji ministra edukacji bo mój syn dostał wczoraj pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komar napisał:
przepraszam bardzo, ale co ma z tym wspólnego Mucha? nie ona jest organizatorem meczu tylko PZPN! Lato za to odpowiada, w sume może Jesień
Mucha,RYŻY muszą odejść no i Palikot.Narodowy zalało,to przez nich jesteśmy nazywani krajem hydraulików bez jednego nawet hydraulika który by ten stadion uratował. PZPN był organizatorem no i OK,ale ona wydała nasze - podatników miliony na taki narodowy BUBEL. Musimy to rozliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...