Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słowo "klimat" i skrót "LGBT" zwyciężyły w plebiscycie Słowo Roku 2019

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Za rok - fetysz i pedofilia dozwolona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok - fetysz i  pedofilia dozwolona .
 ale tylko w budynkach z plusem na dachu. W zasadzie to już dziś dozwolene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam dwa słowa "Śmietnik Wschodni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski prawicowiec boi się tylu rzeczy, że jest ciągle na skraju zawału serca. LGBT, uchodźcy, gender, imigranci, Niemcy, Rosja, Putin, spisek Brukseli i masonów, Greta, islam, terroryści, spisek klimatyczny itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widze te kolorowe łby lgbt na ulicach to tak jak listopadowy deszczowy zimny wieczór. I obrzydzili mi jeszczę tęczę w dodatku którą tak lubiałem po deszczu. Ostatnio spędziłem wigilię ze znajomymi w tym 2 lesbijki, dziewczyny całkowicie odizolowane, w innym świecie, mało mówiły a póżniej non stop zamknięte w pokoju, przez ok tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie lpg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w mieście inspiracji /podpowiem/chodzi oLublin słowem tym jest Deweloper""!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I paradoksalnie to prawica wylansowała LGBT i gender. Wcześniej nikt się tym ani nie przejmował ani nie interesował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupota, brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...