Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służbowy samochód wicedyrektora Wieczorka rozbity

Utworzony przez bar_ber, 13 lutego 2012 r. o 21:45
Nic dziwnego, kto by chciał jeździć skodą - szczególnie będąc dyrektorem . Miejmy nadzieję, że szybko dostanie autko wypasione odpowiednio do zajmowanego stanowiska!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zmienia marne wozy w rządzie...bedzie nowy i to z górnej półeczki...a tak wogóle to kiedy ten wieczorek wylatuje bo słyszałem że mucha tuż tuż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMOŚĆ DNIA ! "uszkodzony zderzak , błotnik , ...." Artykuł BADZIEWIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to se k... POlatałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jako osobisty fryzjer tej puszczalskiej Muchy zarobi więcej niż jako dyrektor COS, wystarczy że jej zakręci loczki tu i ówdzie. A jak jeszcze Mucha znudzi się panu Januszowi J. to ten fryzjer ma nawet szansę na lody w wykonaniu Muchy. Chociaż ja wiem czy lody w wykonaniu takiego starego i brzydkiego próchna jak Mucha by wyszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ostatniego wpisu "gość" Mało kulturalny wpis - to jest kobieta minister, szcunek obowiązuje. Jak czytam takie wpisy to pewnie wiem, kto to pisze. Szacunek jeszcze raz szcunek. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... kolejna sensacja, co tam samochód, hitem internetu jest zagubienie zapasowych pampersów przez naczelnego jara prezesa sPISkniętego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... co ?, już wycięto wpis, powtórzę....... kolejna sensacja, co tam samochód, hitem internetu jest zagubienie zapasowych pampersów przez naczelnego jara prezesa sPISkniętego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada....Mucha biega,skacze,chodzi do fryzjera,dzieci kocha a zaraz nie kocha.ile jeszcze takich pomyj bedziemy musieli czytac?? jutro przeczytam,ze przeplaca za wloszczyzne w warzwniaku albo jakiego papieru toaletowego uzywa.przeciez ta Pani nie jest warta tyle uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro dowiemy sie,ze Mucha zjadla kotleta w sejmie a wieczorem bigos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie nowy za państwowe, może nawet lepszy. Normalnie aż coś się gotuje w człowieku jak na to wszystko patrzy. Rudzielec Mucha i jej osobista pompka w postaci Wieczorka. KUR...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim cudem ta pani została ministrem sportu??? Przecież ona tyle wie o sporcie co ksiądz o gotowaniu...Najśmieszniejsze było tłumaczenie pana Tuska "...ona ma żółty pas w karate" a z tego co mi wiadomo jest to pierwszy który się zdobywa zaraz po białym który się ma na "dzień dobry" ŻENADA ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA Zamiast wziąć kogoś kto się naprawdę zna na sporcie to bierze się takich nie kompetentnych kolegów/koleżanki po układzie a później się dziwią że polska 100lat za murzynami...nie obrażając tych ostatnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pani minister musi mu teraz dać solidną premię aby sobie kupił nowy wózek bardziej reprezentacyjny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego p. Wieczorek objął stanowisko wicedyrektora? Bo został zMuszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni skoda od pijanej kobiety? - niczym i to i to wstyd prowadzić.... Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy...nie jak zaczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abba napisał:
Do ostatniego wpisu "gość" Mało kulturalny wpis - to jest kobieta minister, szcunek obowiązuje. Jak czytam takie wpisy to pewnie wiem, kto to pisze. Szacunek jeszcze raz szcunek. Pozdrawiam
Nie ma SZACUNKU dla takich ludzi. brrrrrrrry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA nie ma Ministerstwa Sportu, a sport jest. U nas jest Ministerstwo tylko sportu niet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abba napisał:
Do ostatniego wpisu "gość" Mało kulturalny wpis - to jest kobieta minister, szcunek obowiązuje. Jak czytam takie wpisy to pewnie wiem, kto to pisze. Szacunek jeszcze raz szcunek. Pozdrawiam
Takimi ministrami to płoty grodzić. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzą umiejętności kierowców z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu samochód należy do wiceministra, czy jest samochodem służbowym??? A tak na marginesie. Cristiano Ronaldo powiedział że ludzie nie lubią go bo jest przystojny, bogaty i gra bardzo dobrze w piłkę. Analogiczna sytuacja jest z Panią minister. Ludzie jej nie lubią bo jest bardzo ładna, mądra i zajmuje eksponowane stanowisko!!! Gnidy nie mogą tego Jej darować!!! Gratuluję lubelskiej ciemnocie, która ochoczo podgryza Panią minister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...