Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"wstrząśnie Polską" hahahhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi zapłacą za obejrzenie filmu to chętnie pójdę do kina pośmiać się ze sztucznej mgły i pękających parówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założę się, że wręcz nakażą nam wszyscy pisówcy iść do kin. bo to przecież ich religia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko świnie siedzą w kinie, a myślałem ze to już historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądząc po głupotach macieierewicza ,film będzie ,jak te jego głupoty ,do dołu i na wieczne zapomnienie knota i gniota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film powinien już dawno powstać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że osoby współodpowiedzialne za katastrofę jak Arabski z PO zostaną rozliczone i ukarane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wstrząśnie Polską" hahahhahahaha
Nie Polska ,bo ta przeszła do snu 4 czerwca 1989 roku...Od tamtej pory jest solidaruchowa najjaśniejsza pomroczna. Ale prawdziwi patrioci znaku PPW ( Polska Partia Wyzwoleńcza) i PPP (Polska Partia Powstańcza ) wkrótce otworzą narodowi oczy ,nawet temu nierozgarniętemu !!! Za prawdę powiadam wam ,ten czas jest już bliski !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film powinien już dawno powstać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - ciekawe dlaczego PO sabotowało pracę nad śledztwem - tak to wyglądało i poniżało rodziny osób które zginęły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kopaczowa przekopała ziemię metr w głąb ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że osoby współodpowiedzialne za katastrofę jak Arabski z PO zostaną rozliczone i ukarane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że osoby współodpowiedzialne za katastrofę jak Arabski z PO zostaną rozliczone i ukarane
Na studiach kwadrans spóźnienia dawał zielone światło i wykładowcy i studentom by sobie odpuścić w tym dniu zajęcia ...Śp.pan prezydent spóźnił się blisko godzinę...Kto dał mu dyplom...??? A może musiał się zatrzymać , bo wybuchała właśnie wojna światowa ;-))) Pokarałeś ten naród Panie Boże najbardziej perfidnie , jak to tylko jest możliwe ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że paradoksalnie podkomisja Macierewicza i to wybitne dzieło filmowe przyczyni się do przekonania tych, którzy wierzą w zamach, że był to jednak wypadek lotniczy spowodowany naszym tradycyjnym, polskim bałaganem, ignorancją, dyletanctwem, chciejstwem, kozactwem, romantycznym mierz siły na zamiary, chcieć to móc, dobry lotnik i na drzwiach od stodoły wystartuje i wyląduje, że tchórzem jest kapitan samolotu- tak mówił poseł Karski- który lecąc do Gruzji omija niebezpieczeństwa i nie słucha prezydenta gdzie ma wylądować. Jeśli nie, to pieniądze wydane na podkomisję i film należy uznać za zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murowany kandydat do Oskara. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że osoby współodpowiedzialne za katastrofę jak Arabski z PO zostaną rozliczone i ukarane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kopaczowa przekopała ziemię metr w głąb ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może był to nawet wypadek - do którego przyczynili się ludzie PO z kancelarii Tuska i niedbałość i ignorancja postsowieckiej Rosji, ale pytań naprawdę jest za dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły będą obowiązkowo maszerować na ten hit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...