Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
A JESLI TO SABOTAZ....... POCZATEK KONCA, POCZATEK TRZECIEJ WOJNY SWIATOWEJ........ OBY NIE........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shadows.. napisał:
Dzisiejszego dnia zostaliśmy państwem bez władzy. Jest to niesamowita tragedia, nie tylko dla rodzin, ale i dla całego naszego Narodu. Nie liczy się dziś, co Ci ludzie zrobili... Dla mnie jako prawnika i politologa - jest to wstrząsająca informacja. Obawiam się tylko tego, co będzie później.
Dopisze jeszcze dwa słowa .. Uważam, że to zdarzenie jest największą tragedią Polski po 1939 roku, łączącą jeszcze Katyń ... Zapamiętamy ten dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!szok! napisał:
gdyby to byl 1 kwietnia to byl by swinski kawal non stop zadaje sobie pytania jaki pilot z nimi lecial? co teraz bedzie? jakiego bedziemy mieli prezydenta? co bedzie przez ten czas gdy nie bedziemy mieli glowy panstwa? bo watpie zeby sam tusk sobie poradzil
MARSZALEK SEJMU STAJE NA CZELE PANSTWA. ZA 60 DNI WYBORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PO pokaże pazury" - Oczywiście w takiej sytuacji nie ma to jak pogadać o polityce. Przecież tyle ważnych osób zginęło! Akurat pod Katyniem. Nie mam słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli zabrać na pokład Jaruzelskiego.Jednak Opatrzność nad nim czuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cale szczescie ze za dwa miesiace wybory nie bedziemy krajem bez glowy panstwa ZALOBA I WIELKI SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~cinek~ napisał:
KTO TO KIEROWAŁ SAMOLOTEM ???!!!!!!
Ta katastrofa to w pewnym sensie dalszy ciąg incydentu w Gruzji. Jaki dowódca zaryzykował by obecnie zmianę planu lotu? Aby się nie narażać, pod presją zdecydował się na lądowanie w bardzo złych warunkach atmosferycznych. Miał podjąć decyzję o locie dalej do Moskwy (fuj) albo zawracać do Mińska (podwójne fuj)? W ŻADNYM WYPADKU NIE WIERZĘ W PRZYCZYNY TECHNICZNE, NIESPRAWNOŚĆ SAMOLOTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gandalf~ napisał:
A JESLI TO SABOTAZ....... POCZATEK KONCA, POCZATEK TRZECIEJ WOJNY SWIATOWEJ........ OBY NIE........
OBY NIE...................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabarz napisał:
Nie chcieli zabrać na pokład Jaruzelskiego.Jednak Opatrzność nad nim czuwa
Taak.. Zbrodniarz ma zawsze szczęście. A dlaczego? Bo nie ma sprawiedliwości na tym świecie? A poza tym, o ile dobrze się orientuję, to Jaruzela Prezydent miał zabrać dopiero 9 maja, bynajmniej nie miały to być obchodu mordu Katyńskiego (bo na te, kto jak kto, ale generał Jaruzelski - Ślepowron by nie poleciał...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, wielka tragedia nigdy nie bedzie juz tak samo w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cię kręcę.. Chyba sprzedam wszystko i się wyprowadzę z tego kraju, bo tu już teraz dla wolności i niepodległości żadnej szansy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. teraz PO POkaże ząbki i POzurki. brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny popelnil by sabotaz (np. w takim samolocie) a pozniej do niego sie pchal!? moim zdaniem tylko masochista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka tragedia dla nas wszystkich. Prezydent budził zawsze mój wielki szacunek, zrobił dla Polski i Polaków bardzo dużo dobrego, szkoda że większość z nas nie umiała tego docenić. Jest to strata bardzo dotkliwa, tak jakby odszedł ktoś bardzo bliski.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odeszło wielu ważnych ludzi. To ogromna katastrofa narodowa, gdzie ginie tylu Polaków, wysokich na stanowiskach . To największa katastrofa, po zbrodni katyńskiej jaka miała miejsce... In this crash died a lot of people. This is very big catastrophy, where died that much of Polish, in highest position in country. This is the biggest catastrophy, after Katyn what at any time was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA JESTES I CIE NIE MA .... 13O OSOBY ZGINEŁY NIKT NIE PRZEŻYŁ NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU WIECZNYM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wydaje mi sie ze to dziwne ze premier byl tam wczesniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla bliskich osób, które zginęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Jestem w szoku! Brak słów. Nigdy nie lubiłem Kaczyńskiego ale teraz zaparło mi dech w piersiach.....szok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Boże... Usłyszałam od znajomych na mieście, ale jakoś nie mogłam uwierzyć. Jednak wiadomości zostały oficjalnie potwierdzone. SZOK! Choć tak po cichutku miałam nadzieje ze jednak ktoś się uratował... Wyrazy współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...