Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Solidarni 2010" protestują przed Pałacem Prezydenckim

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 r. o 16:59
Słyszałem,ze jeśli ktoś powiedziałby złe słowo na prezydenta Wałęsę w latach 90-tych to natychmiast zostałby ukamienowany.Coś mi się wydaje ,że tacy sami "obrońcy" z takim samym intelektem robią koczowisko i pośmiewisko na cały świat obok pałacu....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Słyszałem,ze jeśli ktoś powiedziałby złe słowo na prezydenta Wałęsę w latach 90-tych to natychmiast zostałby ukamienowany.Coś mi się wydaje ,że tacy sami "obrońcy" z takim samym intelektem robią koczowisko i pośmiewisko na cały świat obok pałacu....!!!
Na BOLKA to i dzisiaj nic zlego nie mozna powiedziec. Niezawisla prokuratura i nie zawisle sady nad tym czuwaja.ha.ha.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Na BOLKA to i dzisiaj nic zlego nie mozna powiedziec. Niezawisla prokuratura i nie zawisle sady nad tym czuwaja.ha.ha.ha
JEDNA I TA SAMA CZERWONA BANDA NAD TYM CZUWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JEDNA I TA SAMA CZERWONA BANDA NAD TYM CZUWA.
To te same komuchy co mowia ze BOLEK to nie BOLEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Stróżyk został brutalnie pobity przez Straż Miejską w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas usuwania namiotu Stowarzyszenia Solidarni 2010 przed Pałacem Prezydenckim. Drugim pobitym pod czas tej akcji okazał się Marek Wernica z Solidarnych 2010. Michał Stróżyk został pobity tak ciężko, że musiało go zabrać pogotowie ratunkowe. Został przewieziony do szpitala na Solcu. Przebywa obecnie na szpitalnym oddziale ratunkowym. Jak powiedział przez telefon sam Michał Stróżyk, jest mu ciężko zebrać myśli. Mężczyzna skarży się na ból i zawroty głowy. Lekarze prześwietlili jego kręgosłup i po obejrzeniu zdjęć założono mu kołnierz ortopedyczny. Michała zostawiono na obserwację w szpitalu. Co stało się powodem pobicia? „Kazali mi zejść z chodnika. Powiedział, że jestem wolnym obywatelem w wolnym kraju i nie będę z niego schodził. Nie było żadnej dyskusji z nimi. Na tym złapali mnie za rękę i rzucili na ulicę. Przy sobie miałem kamerę i laptopa w ręku. Nawet nie wiem, co się z tym sprzętem stało. Nie było żadnych powodów, żeby ze mną tak totalnie obchodzić”, - powiedział Niezależnej.pl Michał. Z relacji świadków zdarzenia wynika, iż młody człowiek został rzucony na głowę na ziemię przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. po czym stracił na jakiś czas przytomność. Przy pobiciu był obecny funkcjonariusz SM Grzegorz Staniszewski. Numer z "blachy": 1078.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Michał Stróżyk został brutalnie pobity przez Straż Miejską w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas usuwania namiotu Stowarzyszenia Solidarni 2010 przed Pałacem Prezydenckim. Drugim pobitym pod czas tej akcji okazał się Marek Wernica z Solidarnych 2010. Michał Stróżyk został pobity tak ciężko, że musiało go zabrać pogotowie ratunkowe. Został przewieziony do szpitala na Solcu. Przebywa obecnie na szpitalnym oddziale ratunkowym. Jak powiedział przez telefon sam Michał Stróżyk, jest mu ciężko zebrać myśli. Mężczyzna skarży się na ból i zawroty głowy. Lekarze prześwietlili jego kręgosłup i po obejrzeniu zdjęć założono mu kołnierz ortopedyczny. Michała zostawiono na obserwację w szpitalu. Co stało się powodem pobicia? „Kazali mi zejść z chodnika. Powiedział, że jestem wolnym obywatelem w wolnym kraju i nie będę z niego schodził. Nie było żadnej dyskusji z nimi. Na tym złapali mnie za rękę i rzucili na ulicę. Przy sobie miałem kamerę i laptopa w ręku. Nawet nie wiem, co się z tym sprzętem stało. Nie było żadnych powodów, żeby ze mną tak totalnie obchodzić”, - powiedział Niezależnej.pl Michał. Z relacji świadków zdarzenia wynika, iż młody człowiek został rzucony na głowę na ziemię przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. po czym stracił na jakiś czas przytomność. Przy pobiciu był obecny funkcjonariusz SM Grzegorz Staniszewski. Numer z "blachy": 1078.
Komuna jest bo zawsze byla,przeszla tylko maly lifting za czasow BOLKA,a ZOMO wraca tylko im zmienili mundurki na bardziej ciemne.Ale pociecha jest to ze ten CZERWONY BETON sie kruszy.Jarek ich po prostu zakasowal,sa przerazeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprzeciw Pałacu Prezydenckiego rozstawili namiot. Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia siłą. Za nawoływanie do antypaństwowych zachowań i insynuowanie legalnie wybranych przez większość Polaków władz powinni zostać wyrzuceni z hukiem, a policja nie powinna się z nimi cackać. Domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha "za zdradę interesów państwa polskiego". Mogą się domagać, demokracja to rządy większości a nie mniejszości. Idę o zakład, że nawet gdyby ktokolwiek podał się do dymisji (niesłusznie zresztą w obecnej sytuacji) to i tak po wyborach by powrócił bo Polacy jak cały Naród mają już dość pier***enia Kaczyńskiego, buntowania ludzi i szczucia wszystkich "Solidarnymi 2010" i innym gównem w stylu ultraprawicowa faszyzująca Gazeta Polska. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r. Nie jest potrzebna żadna międzynarodowa komisja, powołanie takowej byłoby kompromitacją na skalę światową państwa Polskiego, które ugięłoby się pod postulatami grupki niezrównoważonych psychicznie ludzi. Śledztwo wymaga czasu, poza tym prowadzą je równolegle i oddzielnie zarówno polska jak i rosyjska prokuratura. Co do ekshumacji, niech sobie ekshumują jak tak chcą Lecha Kaczyńskiego z Wawelu, bo choć jako człowiek był człowiekiem pożądanym i wyważonym, to jako polityk nie odniósł żadnego sukcesu. Śmierć w katastrofie to nie powód chowania na Wawelu (zresztą z inspiracji Michała Kamińskiego - wtedy jeszcze z PiSu oraz JarKacza). Jak powiedział jeden z uczestników protestu, który nie chciał podać swojego nazwiska, przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Poinformował, że była wśród nich m.in. autorka filmów "Solidarni 2010" i "Krzyż" Ewa Stankiewicz. "Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji" - zaznaczył. A niech spałują ten motłoch, co to za pieprzenie się z bandą popieprzonych ludzi??? Straż Miejska czy Policja ma ich głaskać za to, że zakłócają porządek? Szkoda, że nie protestują w Lublinie, bo by postali pierwsze 15 minut a potem już tylko karetki by ich wywiozły. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób. Dziś przynieśli namiot ogrodowy a jutro pewnie podpier***ą parasol Żywca bo biało-czerwony . Czemu całe społeczeństwo ma się uginać pod naciskiem grupki propisowskich awanturników? Ja bym traktował ich jak kiboli, bo choć nie rzucają się z pięściami (jeszcze...) to zachowanie podobne. Mam w głębokim poważaniu już cały ten Smoleńsk, Kaczyńskiego, PiS, "Solidarnych", kłótnie o pomnik i podsycanie wojny polsko-polskiej. Chcecie wiedzieć kto na tym korzysta? Tylko i wyłącznie Jarosław Kaczyński. Wygłasza on antyrządowe hasła, podważa legalnie wybrany rząd, prezydenta w Polsce, obraża wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z jego chorym światopoglądem. Dobrze Napieralski powiedział - Jarosław Kaczyński to 97 ofiara katastrofy Smoleńskiej. Żądza władzy i osobistej zemsty - tylko to nim kieruje. Jak słucham wypowiedzi tych wszystkich posłów jak i zwolenników PiS to się rzygać chce. A to gówniarz Hofman pier***i jak potłuczony i chciałby każdego wieszać. Kaczyński krzyczy, że "państwo Polskie nie ochroniło swojego prezydenta". Przed czym go ku*** miało ochronić, przed grawitacją???? "Żołnierze, pomścijcie swojego generała Błasika!" o_O Macierewicz wyciera gębę "zaprzaństwem" a sam za likwidację kontrwywiadu wojskowego powinien zostać rozstrzelany, mało nie polałem się ze śmiechu jak powiedział, że zaraz po katastrofie postanowił wrócić do Polski bo spodziewał się, że rząd poda się do dymisji. Niedoczekanie karle moralny! I co, może jeszcze miałby nami rządzić? Pacan je***y. Kurski - od łamania przepisów, notorycznego łgarstwa, OKRADANIA obywateli poprzez branie diet 304 euro za posiedzenie komisji, w której nie bierze udziału! Chuju złamany, niektórzy na te 304 euro czyli jakieś 1200 zł pracują miesiąc nierobie pier***ony! I jeszcze chamidło będzie się procesować z TVN, że go oczerniają jak go nagrali na kamerę w Sejmie! Błaszczak - na pytanie Olejnik odnośnie znaczenia słów prezia dotyczących "zwalczania opozycji w Polsce" wychodzi obrażony ze studia! Jak dziennikarka może mu zadawać takie pytanie? Toż to nagonka na PiS znowu! W du*** SIĘ NIE MIEŚCI CO WYRABIA KACZYŃSKI I JEGO POPLECZNICY Obarcza rząd "moralną odpowiedzialnością" za katastrofę? A to RZĄD wysyłał tam Kaczyńskiego na obchody (przepraszam, KAMPANIĘ WYBORCZĄ)??? Dysponentem Tutki była Kancelaria Prezydenta, ona odpowiada za skład delegacji, zaproszenie generałów itp. Smoleńsk to był zamach? Nie deb***E, to była KATASTROFA LOTNICZA, spowodowana pośpiechem, presją na pilotach (sama obecność Błasika w kabinie o tym już świadczy), niewłaściwym przeszkoleniem 36 pułku, na którą złożyło się wiele czynników. Zamachem na państwo jest to co Kaczyński teraz wyprawia. Tusk i rząd do dymisji - a z jakiej racji pytam? Pomijając podwyżki podatków i takie sobie reformy (nie jestem zwolennikiem PO ZAZNACZAM) to nie ponosi on ŻADNEJ WINY za to co stało się rok temu. Pomnik przed pałacem dla prezydenta? Szczerze - nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że na tym żądania się nie zakończą. Tu NIGDY nie chodziło o uczczenie pamięci ofiar katastrofy. To jest obrzydliwe granie trumnami, po to Wawel, pomnik przed pałacem, kwiaty co 10-tego pod pałacem. Czy każdy NORMALNY człowiek w ROCZNICĘ (zwłaszcza pierwszą) poszedłby pod miejsce pracy bliskiej osoby, zamiast na grób????? Lech Kaczyński się w grobie przewraca widząc co jego brat-kretyn wyprawia. Nawet wielki polski sportowiec Adam Małysz już się wyśmiewa z tego paranoika. Zaraz rzucicie się na mnie jak wściekłe psy. Polecą inwektywy w stylu Żyd, komuch, czerwony itp itd ale wiecie co? MAM WAS W DUUUUPIE PISUARY, możecie mi obciągnąć! Zanim zaczniecie się pastwić radzę sprawdzić wasze własne korzenie i krew, obawiam się, że się srogo zdziwicie. Jak się nie zgadzacie z innymi czyli z WIĘKSZOŚCIĄ POLAKÓW W TYM PIĘKNYM KRAJU to skoro tak skamlecie o honorze to strzelcie sobie w wasz pusty łeb! Przecież żyjecie "w zniewolonym kraju", śpiewacie pod Pałacem "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie", trzymacie transparenty "Jarosławie Kaczyński tyś jest Polską!" więc po co się męczyć? Prz
Ostatnio edytowany 13 kwietnia 2011 r. o 03:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Don' timestamp='1302656875' post='463825'] Naprzeciw Pałacu Prezydenckiego rozstawili namiot. Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia siłą. Za nawoływanie do antypaństwowych zachowań i insynuowanie legalnie wybranych przez większość Polaków władz powinni zostać wyrzuceni z hukiem, a policja nie powinna się z nimi cackać. Domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha "za zdradę interesów państwa polskiego". Mogą się domagać, demokracja to rządy większości a nie mniejszości. Idę o zakład, że nawet gdyby ktokolwiek podał się do dymisji (niesłusznie zresztą w obecnej sytuacji) to i tak po wyborach by powrócił bo Polacy jak cały Naród mają już dość pier***enia Kaczyńskiego, buntowania ludzi i szczucia wszystkich "Solidarnymi 2010" i innym gównem w stylu ultraprawicowa faszyzująca Gazeta Polska. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r. Nie jest potrzebna żadna międzynarodowa komisja, powołanie takowej byłoby kompromitacją na skalę światową państwa Polskiego, które ugięłoby się pod postulatami grupki niezrównoważonych psychicznie ludzi. Śledztwo wymaga czasu, poza tym prowadzą je równolegle i oddzielnie zarówno polska jak i rosyjska prokuratura. Co do ekshumacji, niech sobie ekshumują jak tak chcą Lecha Kaczyńskiego z Wawelu, bo choć jako człowiek był człowiekiem pożądanym i wyważonym, to jako polityk nie odniósł żadnego sukcesu. Śmierć w katastrofie to nie powód chowania na Wawelu (zresztą z inspiracji Michała Kamińskiego - wtedy jeszcze z PiSu oraz JarKacza). Jak powiedział jeden z uczestników protestu, który nie chciał podać swojego nazwiska, przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Poinformował, że była wśród nich m.in. autorka filmów "Solidarni 2010" i "Krzyż" Ewa Stankiewicz. "Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji" - zaznaczył. A niech spałują ten motłoch, co to za pieprzenie się z bandą popieprzonych ludzi??? Straż Miejska czy Policja ma ich głaskać za to, że zakłócają porządek? Szkoda, że nie protestują w Lublinie, bo by postali pierwsze 15 minut a potem już tylko karetki by ich wywiozły. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób. Dziś przynieśli namiot ogrodowy a jutro pewnie podpier***ą parasol Żywca bo biało-czerwony . Czemu całe społeczeństwo ma się uginać pod naciskiem grupki propisowskich awanturników? Ja bym traktował ich jak kiboli, bo choć nie rzucają się z pięściami (jeszcze...) to zachowanie podobne. Mam w głębokim poważaniu już cały ten Smoleńsk, Kaczyńskiego, PiS, "Solidarnych", kłótnie o pomnik i podsycanie wojny polsko-polskiej. Chcecie wiedzieć kto na tym korzysta? Tylko i wyłącznie Jarosław Kaczyński. Wygłasza on antyrządowe hasła, podważa legalnie wybrany rząd, prezydenta w Polsce, obraża wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z jego chorym światopoglądem. Dobrze Napieralski powiedział - Jarosław Kaczyński to 97 ofiara katastrofy Smoleńskiej. Żądza władzy i osobistej zemsty - tylko to nim kieruje. Jak słucham wypowiedzi tych wszystkich posłów jak i zwolenników PiS to się rzygać chce. A to gówniarz Hofman pier***i jak potłuczony i chciałby każdego wieszać. Kaczyński krzyczy, że "państwo Polskie nie ochroniło swojego prezydenta". Przed czym go ku*** miało ochronić, przed grawitacją???? "Żołnierze, pomścijcie swojego generała Błasika!" o_O Macierewicz wyciera gębę "zaprzaństwem" a sam za likwidację kontrwywiadu wojskowego powinien zostać rozstrzelany, mało nie polałem się ze śmiechu jak powiedział, że zaraz po katastrofie postanowił wrócić do Polski bo spodziewał się, że rząd poda się do dymisji. Niedoczekanie karle moralny! I co, może jeszcze miałby nami rządzić? Pacan je***y. Kurski - od łamania przepisów, notorycznego łgarstwa, OKRADANIA obywateli poprzez branie diet 304 euro za posiedzenie komisji, w której nie bierze udziału! Chuju złamany, niektórzy na te 304 euro czyli jakieś 1200 zł pracują miesiąc nierobie pier***ony! I jeszcze chamidło będzie się procesować z TVN, że go oczerniają jak go nagrali na kamerę w Sejmie! Błaszczak - na pytanie Olejnik odnośnie znaczenia słów prezia dotyczących "zwalczania opozycji w Polsce" wychodzi obrażony ze studia! Jak dziennikarka może mu zadawać takie pytanie? Toż to nagonka na PiS znowu! W du*** SIĘ NIE MIEŚCI CO WYRABIA KACZYŃSKI I JEGO POPLECZNICY Obarcza rząd "moralną odpowiedzialnością" za katastrofę? A to RZĄD wysyłał tam Kaczyńskiego na obchody (przepraszam, KAMPANIĘ WYBORCZĄ)??? Dysponentem Tutki była Kancelaria Prezydenta, ona odpowiada za skład delegacji, zaproszenie generałów itp. Smoleńsk to był zamach? Nie deb***E, to była KATASTROFA LOTNICZA, spowodowana pośpiechem, presją na pilotach (sama obecność Błasika w kabinie o tym już świadczy), niewłaściwym przeszkoleniem 36 pułku, na którą złożyło się wiele czynników. Zamachem na państwo jest to co Kaczyński teraz wyprawia. Tusk i rząd do dymisji - a z jakiej racji pytam? Pomijając podwyżki podatków i takie sobie reformy (nie jestem zwolennikiem PO ZAZNACZAM) to nie ponosi on ŻADNEJ WINY za to co stało się rok temu. Pomnik przed pałacem dla prezydenta? Szczerze - nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że na tym żądania się nie zakończą. Tu NIGDY nie chodziło o uczczenie pamięci ofiar katastrofy. To jest obrzydliwe granie trumnami, po to Wawel, pomnik przed pałacem, kwiaty co 10-tego pod pałacem. Czy każdy NORMALNY człowiek w ROCZNICĘ (zwłaszcza pierwszą) poszedłby pod miejsce pracy bliskiej osoby, zamiast na grób????? Lech Kaczyński się w grobie przewraca widząc co jego brat-kretyn wyprawia. Nawet wielki polski sportowiec Adam Małysz już się wyśmiewa z tego paranoika. Zaraz rzucicie się na mnie jak wściekłe psy. Polecą inwektywy w stylu Żyd, komuch, czerwony itp itd ale wiecie co? MAM WAS W DUUUUPIE PISUARY, możecie mi obciągnąć! Zanim zaczniecie się pastwić radzę sprawdzić wasze własne korzenie i krew, obawiam się, że się srogo zdziwicie. Jak się nie zgadzacie z innymi czyli z WIĘKSZOŚCIĄ POLAKÓW W TYM PIĘKNYM KRAJU to skoro tak skamlecie o honorze to strzelcie sobie w wasz pusty łeb! Przecież żyjecie "w zniewolonym kraju", śpiewacie pod Pałacem "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie", trzymacie transparenty "Jarosławie Kaczyńsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Don' timestamp='1302656875' post='463825'] Naprzeciw Pałacu Prezydenckiego rozstawili namiot. Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia siłą. Za nawoływanie do antypaństwowych zachowań i insynuowanie legalnie wybranych przez większość Polaków władz powinni zostać wyrzuceni z hukiem, a policja nie powinna się z nimi cackać. Domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha "za zdradę interesów państwa polskiego". Mogą się domagać, demokracja to rządy większości a nie mniejszości. Idę o zakład, że nawet gdyby ktokolwiek podał się do dymisji (niesłusznie zresztą w obecnej sytuacji) to i tak po wyborach by powrócił bo Polacy jak cały Naród mają już dość pier***enia Kaczyńskiego, buntowania ludzi i szczucia wszystkich "Solidarnymi 2010" i innym gównem w stylu ultraprawicowa faszyzująca Gazeta Polska. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r. Nie jest potrzebna żadna międzynarodowa komisja, powołanie takowej byłoby kompromitacją na skalę światową państwa Polskiego, które ugięłoby się pod postulatami grupki niezrównoważonych psychicznie ludzi. Śledztwo wymaga czasu, poza tym prowadzą je równolegle i oddzielnie zarówno polska jak i rosyjska prokuratura. Co do ekshumacji, niech sobie ekshumują jak tak chcą Lecha Kaczyńskiego z Wawelu, bo choć jako człowiek był człowiekiem pożądanym i wyważonym, to jako polityk nie odniósł żadnego sukcesu. Śmierć w katastrofie to nie powód chowania na Wawelu (zresztą z inspiracji Michała Kamińskiego - wtedy jeszcze z PiSu oraz JarKacza). Jak powiedział jeden z uczestników protestu, który nie chciał podać swojego nazwiska, przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Poinformował, że była wśród nich m.in. autorka filmów "Solidarni 2010" i "Krzyż" Ewa Stankiewicz. "Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji" - zaznaczył. A niech spałują ten motłoch, co to za pieprzenie się z bandą popieprzonych ludzi??? Straż Miejska czy Policja ma ich głaskać za to, że zakłócają porządek? Szkoda, że nie protestują w Lublinie, bo by postali pierwsze 15 minut a potem już tylko karetki by ich wywiozły. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób. Dziś przynieśli namiot ogrodowy a jutro pewnie podpier***ą parasol Żywca bo biało-czerwony . Czemu całe społeczeństwo ma się uginać pod naciskiem grupki propisowskich awanturników? Ja bym traktował ich jak kiboli, bo choć nie rzucają się z pięściami (jeszcze...) to zachowanie podobne. Mam w głębokim poważaniu już cały ten Smoleńsk, Kaczyńskiego, PiS, "Solidarnych", kłótnie o pomnik i podsycanie wojny polsko-polskiej. Chcecie wiedzieć kto na tym korzysta? Tylko i wyłącznie Jarosław Kaczyński. Wygłasza on antyrządowe hasła, podważa legalnie wybrany rząd, prezydenta w Polsce, obraża wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z jego chorym światopoglądem. Dobrze Napieralski powiedział - Jarosław Kaczyński to 97 ofiara katastrofy Smoleńskiej. Żądza władzy i osobistej zemsty - tylko to nim kieruje. Jak słucham wypowiedzi tych wszystkich posłów jak i zwolenników PiS to się rzygać chce. A to gówniarz Hofman pier***i jak potłuczony i chciałby każdego wieszać. Kaczyński krzyczy, że "państwo Polskie nie ochroniło swojego prezydenta". Przed czym go ku*** miało ochronić, przed grawitacją???? "Żołnierze, pomścijcie swojego generała Błasika!" o_O Macierewicz wyciera gębę "zaprzaństwem" a sam za likwidację kontrwywiadu wojskowego powinien zostać rozstrzelany, mało nie polałem się ze śmiechu jak powiedział, że zaraz po katastrofie postanowił wrócić do Polski bo spodziewał się, że rząd poda się do dymisji. Niedoczekanie karle moralny! I co, może jeszcze miałby nami rządzić? Pacan je***y. Kurski - od łamania przepisów, notorycznego łgarstwa, OKRADANIA obywateli poprzez branie diet 304 euro za posiedzenie komisji, w której nie bierze udziału! Chuju złamany, niektórzy na te 304 euro czyli jakieś 1200 zł pracują miesiąc nierobie pier***ony! I jeszcze chamidło będzie się procesować z TVN, że go oczerniają jak go nagrali na kamerę w Sejmie! Błaszczak - na pytanie Olejnik odnośnie znaczenia słów prezia dotyczących "zwalczania opozycji w Polsce" wychodzi obrażony ze studia! Jak dziennikarka może mu zadawać takie pytanie? Toż to nagonka na PiS znowu! W du*** SIĘ NIE MIEŚCI CO WYRABIA KACZYŃSKI I JEGO POPLECZNICY Obarcza rząd "moralną odpowiedzialnością" za katastrofę? A to RZĄD wysyłał tam Kaczyńskiego na obchody (przepraszam, KAMPANIĘ WYBORCZĄ)??? Dysponentem Tutki była Kancelaria Prezydenta, ona odpowiada za skład delegacji, zaproszenie generałów itp. Smoleńsk to był zamach? Nie deb***E, to była KATASTROFA LOTNICZA, spowodowana pośpiechem, presją na pilotach (sama obecność Błasika w kabinie o tym już świadczy), niewłaściwym przeszkoleniem 36 pułku, na którą złożyło się wiele czynników. Zamachem na państwo jest to co Kaczyński teraz wyprawia. Tusk i rząd do dymisji - a z jakiej racji pytam? Pomijając podwyżki podatków i takie sobie reformy (nie jestem zwolennikiem PO ZAZNACZAM) to nie ponosi on ŻADNEJ WINY za to co stało się rok temu. Pomnik przed pałacem dla prezydenta? Szczerze - nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że na tym żądania się nie zakończą. Tu NIGDY nie chodziło o uczczenie pamięci ofiar katastrofy. To jest obrzydliwe granie trumnami, po to Wawel, pomnik przed pałacem, kwiaty co 10-tego pod pałacem. Czy każdy NORMALNY człowiek w ROCZNICĘ (zwłaszcza pierwszą) poszedłby pod miejsce pracy bliskiej osoby, zamiast na grób????? Lech Kaczyński się w grobie przewraca widząc co jego brat-kretyn wyprawia. Nawet wielki polski sportowiec Adam Małysz już się wyśmiewa z tego paranoika. Zaraz rzucicie się na mnie jak wściekłe psy. Polecą inwektywy w stylu Żyd, komuch, czerwony itp itd ale wiecie co? MAM WAS W DUUUUPIE PISUARY, możecie mi obciągnąć! Zanim zaczniecie się pastwić radzę sprawdzić wasze własne korzenie i krew, obawiam się, że się srogo zdziwicie. Jak się nie zgadzacie z innymi czyli z WIĘKSZOŚCIĄ POLAKÓW W TYM PIĘKNYM KRAJU to skoro tak skamlecie o honorze to strzelcie sobie w wasz pusty łeb! Przecież żyjecie "w zniewolonym kraju", śpiewacie pod Pałacem "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie", trzymacie transparenty "Jarosławie Kaczyńsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Komuna jest bo zawsze byla,przeszla tylko maly lifting za czasow BOLKA,a ZOMO wraca tylko im zmienili mundurki na bardziej ciemne.Ale pociecha jest to ze ten CZERWONY BETON sie kruszy.Jarek ich po prostu zakasowal,sa przerazeni.
To prawda. Stanem umysłu tego osobnika można się przerazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Don' timestamp='1302656875' post='463825'] Naprzeciw Pałacu Prezydenckiego rozstawili namiot. Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia siłą. Za nawoływanie do antypaństwowych zachowań i insynuowanie legalnie wybranych przez większość Polaków władz powinni zostać wyrzuceni z hukiem, a policja nie powinna się z nimi cackać. Domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha "za zdradę interesów państwa polskiego". Mogą się domagać, demokracja to rządy większości a nie mniejszości. Idę o zakład, że nawet gdyby ktokolwiek podał się do dymisji (niesłusznie zresztą w obecnej sytuacji) to i tak po wyborach by powrócił bo Polacy jak cały Naród mają już dość pier***enia Kaczyńskiego, buntowania ludzi i szczucia wszystkich "Solidarnymi 2010" i innym gównem w stylu ultraprawicowa faszyzująca Gazeta Polska. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r. Nie jest potrzebna żadna międzynarodowa komisja, powołanie takowej byłoby kompromitacją na skalę światową państwa Polskiego, które ugięłoby się pod postulatami grupki niezrównoważonych psychicznie ludzi. Śledztwo wymaga czasu, poza tym prowadzą je równolegle i oddzielnie zarówno polska jak i rosyjska prokuratura. Co do ekshumacji, niech sobie ekshumują jak tak chcą Lecha Kaczyńskiego z Wawelu, bo choć jako człowiek był człowiekiem pożądanym i wyważonym, to jako polityk nie odniósł żadnego sukcesu. Śmierć w katastrofie to nie powód chowania na Wawelu (zresztą z inspiracji Michała Kamińskiego - wtedy jeszcze z PiSu oraz JarKacza). Jak powiedział jeden z uczestników protestu, który nie chciał podać swojego nazwiska, przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Poinformował, że była wśród nich m.in. autorka filmów "Solidarni 2010" i "Krzyż" Ewa Stankiewicz. "Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji" - zaznaczył. A niech spałują ten motłoch, co to za pieprzenie się z bandą popieprzonych ludzi??? Straż Miejska czy Policja ma ich głaskać za to, że zakłócają porządek? Szkoda, że nie protestują w Lublinie, bo by postali pierwsze 15 minut a potem już tylko karetki by ich wywiozły. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób. Dziś przynieśli namiot ogrodowy a jutro pewnie podpier***ą parasol Żywca bo biało-czerwony . Czemu całe społeczeństwo ma się uginać pod naciskiem grupki propisowskich awanturników? Ja bym traktował ich jak kiboli, bo choć nie rzucają się z pięściami (jeszcze...) to zachowanie podobne. Mam w głębokim poważaniu już cały ten Smoleńsk, Kaczyńskiego, PiS, "Solidarnych", kłótnie o pomnik i podsycanie wojny polsko-polskiej. Chcecie wiedzieć kto na tym korzysta? Tylko i wyłącznie Jarosław Kaczyński. Wygłasza on antyrządowe hasła, podważa legalnie wybrany rząd, prezydenta w Polsce, obraża wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z jego chorym światopoglądem. Dobrze Napieralski powiedział - Jarosław Kaczyński to 97 ofiara katastrofy Smoleńskiej. Żądza władzy i osobistej zemsty - tylko to nim kieruje. Jak słucham wypowiedzi tych wszystkich posłów jak i zwolenników PiS to się rzygać chce. A to gówniarz Hofman pier***i jak potłuczony i chciałby każdego wieszać. Kaczyński krzyczy, że "państwo Polskie nie ochroniło swojego prezydenta". Przed czym go ku*** miało ochronić, przed grawitacją???? "Żołnierze, pomścijcie swojego generała Błasika!" o_O Macierewicz wyciera gębę "zaprzaństwem" a sam za likwidację kontrwywiadu wojskowego powinien zostać rozstrzelany, mało nie polałem się ze śmiechu jak powiedział, że zaraz po katastrofie postanowił wrócić do Polski bo spodziewał się, że rząd poda się do dymisji. Niedoczekanie karle moralny! I co, może jeszcze miałby nami rządzić? Pacan je***y. Kurski - od łamania przepisów, notorycznego łgarstwa, OKRADANIA obywateli poprzez branie diet 304 euro za posiedzenie komisji, w której nie bierze udziału! Chuju złamany, niektórzy na te 304 euro czyli jakieś 1200 zł pracują miesiąc nierobie pier***ony! I jeszcze chamidło będzie się procesować z TVN, że go oczerniają jak go nagrali na kamerę w Sejmie! Błaszczak - na pytanie Olejnik odnośnie znaczenia słów prezia dotyczących "zwalczania opozycji w Polsce" wychodzi obrażony ze studia! Jak dziennikarka może mu zadawać takie pytanie? Toż to nagonka na PiS znowu! W du*** SIĘ NIE MIEŚCI CO WYRABIA KACZYŃSKI I JEGO POPLECZNICY Obarcza rząd "moralną odpowiedzialnością" za katastrofę? A to RZĄD wysyłał tam Kaczyńskiego na obchody (przepraszam, KAMPANIĘ WYBORCZĄ)??? Dysponentem Tutki była Kancelaria Prezydenta, ona odpowiada za skład delegacji, zaproszenie generałów itp. Smoleńsk to był zamach? Nie deb***E, to była KATASTROFA LOTNICZA, spowodowana pośpiechem, presją na pilotach (sama obecność Błasika w kabinie o tym już świadczy), niewłaściwym przeszkoleniem 36 pułku, na którą złożyło się wiele czynników. Zamachem na państwo jest to co Kaczyński teraz wyprawia. Tusk i rząd do dymisji - a z jakiej racji pytam? Pomijając podwyżki podatków i takie sobie reformy (nie jestem zwolennikiem PO ZAZNACZAM) to nie ponosi on ŻADNEJ WINY za to co stało się rok temu. Pomnik przed pałacem dla prezydenta? Szczerze - nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że na tym żądania się nie zakończą. Tu NIGDY nie chodziło o uczczenie pamięci ofiar katastrofy. To jest obrzydliwe granie trumnami, po to Wawel, pomnik przed pałacem, kwiaty co 10-tego pod pałacem. Czy każdy NORMALNY człowiek w ROCZNICĘ (zwłaszcza pierwszą) poszedłby pod miejsce pracy bliskiej osoby, zamiast na grób????? Lech Kaczyński się w grobie przewraca widząc co jego brat-kretyn wyprawia. Nawet wielki polski sportowiec Adam Małysz już się wyśmiewa z tego paranoika. Zaraz rzucicie się na mnie jak wściekłe psy. Polecą inwektywy w stylu Żyd, komuch, czerwony itp itd ale wiecie co? MAM WAS W DUUUUPIE PISUARY, możecie mi obciągnąć! Zanim zaczniecie się pastwić radzę sprawdzić wasze własne korzenie i krew, obawiam się, że się srogo zdziwicie. Jak się nie zgadzacie z innymi czyli z WIĘKSZOŚCIĄ POLAKÓW W TYM PIĘKNYM KRAJU to skoro tak skamlecie o honorze to strzelcie sobie w wasz pusty łeb! Przecież żyjecie "w zniewolonym kraju", śpiewacie pod Pałacem "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie", trzymacie transparenty "Jarosławie Kaczyńsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don, nic dodać, nic ująć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Don' timestamp='1302656875' post='463825'] Naprzeciw Pałacu Prezydenckiego rozstawili namiot. Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia siłą. Za nawoływanie do antypaństwowych zachowań i insynuowanie legalnie wybranych przez większość Polaków władz powinni zostać wyrzuceni z hukiem, a policja nie powinna się z nimi cackać. Domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha "za zdradę interesów państwa polskiego". Mogą się domagać, demokracja to rządy większości a nie mniejszości. Idę o zakład, że nawet gdyby ktokolwiek podał się do dymisji (niesłusznie zresztą w obecnej sytuacji) to i tak po wyborach by powrócił bo Polacy jak cały Naród mają już dość pier***enia Kaczyńskiego, buntowania ludzi i szczucia wszystkich "Solidarnymi 2010" i innym gównem w stylu ultraprawicowa faszyzująca Gazeta Polska. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r. Nie jest potrzebna żadna międzynarodowa komisja, powołanie takowej byłoby kompromitacją na skalę światową państwa Polskiego, które ugięłoby się pod postulatami grupki niezrównoważonych psychicznie ludzi. Śledztwo wymaga czasu, poza tym prowadzą je równolegle i oddzielnie zarówno polska jak i rosyjska prokuratura. Co do ekshumacji, niech sobie ekshumują jak tak chcą Lecha Kaczyńskiego z Wawelu, bo choć jako człowiek był człowiekiem pożądanym i wyważonym, to jako polityk nie odniósł żadnego sukcesu. Śmierć w katastrofie to nie powód chowania na Wawelu (zresztą z inspiracji Michała Kamińskiego - wtedy jeszcze z PiSu oraz JarKacza). Jak powiedział jeden z uczestników protestu, który nie chciał podać swojego nazwiska, przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Poinformował, że była wśród nich m.in. autorka filmów "Solidarni 2010" i "Krzyż" Ewa Stankiewicz. "Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji" - zaznaczył. A niech spałują ten motłoch, co to za pieprzenie się z bandą popieprzonych ludzi??? Straż Miejska czy Policja ma ich głaskać za to, że zakłócają porządek? Szkoda, że nie protestują w Lublinie, bo by postali pierwsze 15 minut a potem już tylko karetki by ich wywiozły. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób. Dziś przynieśli namiot ogrodowy a jutro pewnie podpier***ą parasol Żywca bo biało-czerwony . Czemu całe społeczeństwo ma się uginać pod naciskiem grupki propisowskich awanturników? Ja bym traktował ich jak kiboli, bo choć nie rzucają się z pięściami (jeszcze...) to zachowanie podobne. Mam w głębokim poważaniu już cały ten Smoleńsk, Kaczyńskiego, PiS, "Solidarnych", kłótnie o pomnik i podsycanie wojny polsko-polskiej. Chcecie wiedzieć kto na tym korzysta? Tylko i wyłącznie Jarosław Kaczyński. Wygłasza on antyrządowe hasła, podważa legalnie wybrany rząd, prezydenta w Polsce, obraża wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z jego chorym światopoglądem. Dobrze Napieralski powiedział - Jarosław Kaczyński to 97 ofiara katastrofy Smoleńskiej. Żądza władzy i osobistej zemsty - tylko to nim kieruje. Jak słucham wypowiedzi tych wszystkich posłów jak i zwolenników PiS to się rzygać chce. A to gówniarz Hofman pier***i jak potłuczony i chciałby każdego wieszać. Kaczyński krzyczy, że "państwo Polskie nie ochroniło swojego prezydenta". Przed czym go ku*** miało ochronić, przed grawitacją???? "Żołnierze, pomścijcie swojego generała Błasika!" o_O Macierewicz wyciera gębę "zaprzaństwem" a sam za likwidację kontrwywiadu wojskowego powinien zostać rozstrzelany, mało nie polałem się ze śmiechu jak powiedział, że zaraz po katastrofie postanowił wrócić do Polski bo spodziewał się, że rząd poda się do dymisji. Niedoczekanie karle moralny! I co, może jeszcze miałby nami rządzić? Pacan je***y. Kurski - od łamania przepisów, notorycznego łgarstwa, OKRADANIA obywateli poprzez branie diet 304 euro za posiedzenie komisji, w której nie bierze udziału! Chuju złamany, niektórzy na te 304 euro czyli jakieś 1200 zł pracują miesiąc nierobie pier***ony! I jeszcze chamidło będzie się procesować z TVN, że go oczerniają jak go nagrali na kamerę w Sejmie! Błaszczak - na pytanie Olejnik odnośnie znaczenia słów prezia dotyczących "zwalczania opozycji w Polsce" wychodzi obrażony ze studia! Jak dziennikarka może mu zadawać takie pytanie? Toż to nagonka na PiS znowu! W du*** SIĘ NIE MIEŚCI CO WYRABIA KACZYŃSKI I JEGO POPLECZNICY Obarcza rząd "moralną odpowiedzialnością" za katastrofę? A to RZĄD wysyłał tam Kaczyńskiego na obchody (przepraszam, KAMPANIĘ WYBORCZĄ)??? Dysponentem Tutki była Kancelaria Prezydenta, ona odpowiada za skład delegacji, zaproszenie generałów itp. Smoleńsk to był zamach? Nie deb***E, to była KATASTROFA LOTNICZA, spowodowana pośpiechem, presją na pilotach (sama obecność Błasika w kabinie o tym już świadczy), niewłaściwym przeszkoleniem 36 pułku, na którą złożyło się wiele czynników. Zamachem na państwo jest to co Kaczyński teraz wyprawia. Tusk i rząd do dymisji - a z jakiej racji pytam? Pomijając podwyżki podatków i takie sobie reformy (nie jestem zwolennikiem PO ZAZNACZAM) to nie ponosi on ŻADNEJ WINY za to co stało się rok temu. Pomnik przed pałacem dla prezydenta? Szczerze - nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że na tym żądania się nie zakończą. Tu NIGDY nie chodziło o uczczenie pamięci ofiar katastrofy. To jest obrzydliwe granie trumnami, po to Wawel, pomnik przed pałacem, kwiaty co 10-tego pod pałacem. Czy każdy NORMALNY człowiek w ROCZNICĘ (zwłaszcza pierwszą) poszedłby pod miejsce pracy bliskiej osoby, zamiast na grób????? Lech Kaczyński się w grobie przewraca widząc co jego brat-kretyn wyprawia. Nawet wielki polski sportowiec Adam Małysz już się wyśmiewa z tego paranoika. Zaraz rzucicie się na mnie jak wściekłe psy. Polecą inwektywy w stylu Żyd, komuch, czerwony itp itd ale wiecie co? MAM WAS W DUUUUPIE PISUARY, możecie mi obciągnąć! Zanim zaczniecie się pastwić radzę sprawdzić wasze własne korzenie i krew, obawiam się, że się srogo zdziwicie. Jak się nie zgadzacie z innymi czyli z WIĘKSZOŚCIĄ POLAKÓW W TYM PIĘKNYM KRAJU to skoro tak skamlecie o honorze to strzelcie sobie w wasz pusty łeb! Przecież żyjecie "w zniewolonym kraju", śpiewacie pod Pałacem "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie", trzymacie transparenty "Jarosławie Kaczyńsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjacie l BOLEK napisał:
O.D.P.I.R.D.O.L.I.L.E.S gadke na miare twojego czerwonego wodza,namioty pielegniarek staly troche dluzej i nikomu nie przeszkadzaly.To na obalenie twojej glupiej tezy,z drugiej strony dziwie sie ze zawineli cie z 3- Kg prochow i ze tak szybko jestes z powrotem.Tak czy tak, staraj sie brac mniejsze dzialki,inaczej grozi to bez powrotnym wypraniem MOZGU [/quote] Widać, że macie poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, co zresztą mnie nie dziwi, gdyż obraz zwolennika Prawa i Sprawiedliwości nie zmienny jest od lat - człowiek głuchy na argumenty a podatny na granie uczuciami. Namioty pielęgniarek były protestem w celu podwyższenia ich zarobków i bytu, choć częstokroć to właśnie związki zawodowe, które najwięcej by straciły na tym podżegają do takich ekscesów. Przykład? Ostatnie protesty w sprawie zmiany sposobu zatrudnienia na pielęgniarkę kontraktową, choć z ekonomicznego punktu lepsze (większe zarobki) to jednak "NSZZ Solidarność" już bojkotuje bo przecież działaczom też się "należy kasa" i władza. Co do prochów to wasz prezio ciągle jest na jakiś więc nie oskarżaj na wyrost.
Gość napisał:
Na plules,na plules,a potem dobranoc,a gdzie merytoryczna dyskusja ??.Zachowujesz sie jak cala twoja CZERWONA BRYGADA. [/quote] Właśnie to była merytoryczna dyskusja, podałem argumenty OBALAJĄCE TEZY KACZYŃSKIEGO, jak nie umiesz czytać to nie mój problem. Do żadnej "czerwonej brygady" nie należę ale tu działa to co napisałem wcześniej - kto nie z Wami ten komuch ect. Trudno, widać myślenie Wam ciężko przychodzi.
Henio napisał:
To prawda. Stanem umysłu tego osobnika można się przerazić.
Martwiłbym się raczej o Wasz stan umysłu, paranoicy wszędzie dopatrujący się "zdrady" [quote name='stokrotka' timestamp='1302682637' post='463909'] DONEK - ty jestes adwokatem tego CZERWONEGO BYDLA z nadania Moskwy.??? ILE Z TEGO MASZ, ZE TAK GLOSNO SZCZEKASZ.???
"Donek" to Ty sobie na Tuska mów. A skoro ja jestem jak to określiłeś "adwokatem czerwonego bydła" to Ty jesteś kim? Prokuratorem PiSowskiego bydła? Oskarżać, oskarżać i zaszczuwać? Ile z tego mam? Nie wiem jakie masz stawki w kółku partyjnym PiS, ja to piszę zupełnie za friko dla ludzi myślących, jak choć jeden człowiek się zreflektuje i zobaczy czym jest PiS to będzie to dla mnie wystarczająca satysfakcja. [quote name='stokrotka' timestamp='1302686427' post='463944'] Slupki mocno w w dol.JAREK duzym mlotem,powoli i konsekwetnie kruszy ten czerwony BETON,i twoje szczekanie tez co raz to slabsze. BETON peka, i to juz poczatek konca.
Słupki mocno w dół? Jarek młotem kruszy? Jarek sam jest młotem zacznijmy od tego. Niedawno do mojej babci na cmentarzu podeszła znajoma i powiedziała jej, że głosowała na PiS, ale jak widzi "co ten Kaczyński wyrabia" to jej wstyd i już nigdy na niego nie zagłosuje. Tak właśnie idą wasze słupki. Wzmacniają BETON ale PISowski, powodują odejście wyborców do PJN-u, innych partii. Tych co chcieliście przekonać już macie na pokładzie. Przypomnę, że to WY przegrywacie WSZYSTKIE wybory z ostatnich lat, od zwycięstwa w wyborach do Sejmu i na Prezydenta odnosicie same porażki, po 2 latach rządzenia wyborcy WAS POGONILI W DIABŁY, Lech Kaczyński nawet gdyby nie zginął cieszył się zaledwie 20-22 % poparciem i NIE MIAŁ SZANS NA REELEKCJE. Nie miał z własnej winy, awantur o samolot, obrażania się na ludzi ale przede wszystkim ciągle przegrywał z bratem. Lech K. był człowiekiem wyważonym i starał się zawsze dążyć do kompromisu, pogodzić obie strony. Jarosław mu na to nie pozwalał, on jest "wodzem" partii walki, uwielbia wywoływać konflikty. To on bezpośrednio odpowiada za zniszczenie debaty publicznej, jak tego nie widzicie to jesteście po prostu głupi i tyle. Więc nie zarzucajcie braku merytorycznych argumentów, bo jak narazie to Wy ich kompletnie nie macie. Kilka wpisów wyżej same inwektywy, że komuch itp. Heh, śmiech mnie ogarnia. Ktoś pisał ile mam lat? Wystarczająco dużo aby mieć pojęcie o państwie i polityce, za mało, żeby mieć cokolwiek wspólnego z komunistami lub PRLem. Za to Wy niezależnie od wieku i wykształcenia prezentujecie ten sam nurt pogardy dla osób inaczej myślących niż Wy. To Wy jesteście w mniejszości, nie ja. Po prostu nie umiecie się pogodzić z porażką Waszej partii, śmiercią "Waszego" prezydenta i żyć dalej. Szukacie zaczepek i wojny, ale jeśli wybuchnie to nie wróżę Wam zwycięskiego wyjścia z niej. Społeczeństwo mimo podziału ma jeszcze trochę rozumu i nie dopuści takich chorych ludzi jak Wy do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Widać, że macie poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, co zresztą mnie nie dziwi, gdyż obraz zwolennika Prawa i Sprawiedliwości nie zmienny jest od lat - człowiek głuchy na argumenty a podatny na granie uczuciami. Namioty pielęgniarek były protestem w celu podwyższenia ich zarobków i bytu, choć częstokroć to właśnie związki zawodowe, które najwięcej by straciły na tym podżegają do takich ekscesów. Przykład? Ostatnie protesty w sprawie zmiany sposobu zatrudnienia na pielęgniarkę kontraktową, choć z ekonomicznego punktu lepsze (większe zarobki) to jednak "NSZZ Solidarność" już bojkotuje bo przecież działaczom też się "należy kasa" i władza. Co do prochów to wasz prezio ciągle jest na jakiś więc nie oskarżaj na wyrost. Właśnie to była merytoryczna dyskusja, podałem argumenty OBALAJĄCE TEZY KACZYŃSKIEGO, jak nie umiesz czytać to nie mój problem. Do żadnej "czerwonej brygady" nie należę ale tu działa to co napisałem wcześniej - kto nie z Wami ten komuch ect. Trudno, widać myślenie Wam ciężko przychodzi. Martwiłbym się raczej o Wasz stan umysłu, paranoicy wszędzie dopatrujący się "zdrady" "Donek" to Ty sobie na Tuska mów. A skoro ja jestem jak to określiłeś "adwokatem czerwonego bydła" to Ty jesteś kim? Prokuratorem PiSowskiego bydła? Oskarżać, oskarżać i zaszczuwać? Ile z tego mam? Nie wiem jakie masz stawki w kółku partyjnym PiS, ja to piszę zupełnie za friko dla ludzi myślących, jak choć jeden człowiek się zreflektuje i zobaczy czym jest PiS to będzie to dla mnie wystarczająca satysfakcja. Słupki mocno w dół? Jarek młotem kruszy? Jarek sam jest młotem zacznijmy od tego. Niedawno do mojej babci na cmentarzu podeszła znajoma i powiedziała jej, że głosowała na PiS, ale jak widzi "co ten Kaczyński wyrabia" to jej wstyd i już nigdy na niego nie zagłosuje. Tak właśnie idą wasze słupki. Wzmacniają BETON ale PISowski, powodują odejście wyborców do PJN-u, innych partii. Tych co chcieliście przekonać już macie na pokładzie. Przypomnę, że to WY przegrywacie WSZYSTKIE wybory z ostatnich lat, od zwycięstwa w wyborach do Sejmu i na Prezydenta odnosicie same porażki, po 2 latach rządzenia wyborcy WAS POGONILI W DIABŁY, Lech Kaczyński nawet gdyby nie zginął cieszył się zaledwie 20-22 % poparciem i NIE MIAŁ SZANS NA REELEKCJE. Nie miał z własnej winy, awantur o samolot, obrażania się na ludzi ale przede wszystkim ciągle przegrywał z bratem. Lech K. był człowiekiem wyważonym i starał się zawsze dążyć do kompromisu, pogodzić obie strony. Jarosław mu na to nie pozwalał, on jest "wodzem" partii walki, uwielbia wywoływać konflikty. To on bezpośrednio odpowiada za zniszczenie debaty publicznej, jak tego nie widzicie to jesteście po prostu głupi i tyle. Więc nie zarzucajcie braku merytorycznych argumentów, bo jak narazie to Wy ich kompletnie nie macie. Kilka wpisów wyżej same inwektywy, że komuch itp. Heh, śmiech mnie ogarnia. Ktoś pisał ile mam lat? Wystarczająco dużo aby mieć pojęcie o państwie i polityce, za mało, żeby mieć cokolwiek wspólnego z komunistami lub PRLem. Za to Wy niezależnie od wieku i wykształcenia prezentujecie ten sam nurt pogardy dla osób inaczej myślących niż Wy. To Wy jesteście w mniejszości, nie ja. Po prostu nie umiecie się pogodzić z porażką Waszej partii, śmiercią "Waszego" prezydenta i żyć dalej. Szukacie zaczepek i wojny, ale jeśli wybuchnie to nie wróżę Wam zwycięskiego wyjścia z niej. Społeczeństwo mimo podziału ma jeszcze trochę rozumu i nie dopuści takich chorych ludzi jak Wy do władzy.
Jak na asolwenta KUL-u,to ten jezyk pelen jadu nie przystoi.Wedlug ciebie Kaczynski jest BE,a obecna CZERWONA BRYGADA za ktora idzie wrzech obecna korupcja i nie ustanne podwyzki VAT-u,paliwa i co za tym idzie WSZYSTKIEGO to jest OK? Zobacz na zegar Balcerowicza jak zapier***a,potem sie puknij w czolo.PORA juz na to towarzystwo wzajemnej adoracji.Byl kiedys taki czerwony przewodniczacy jednej z komisji sledczych,Sekula czy jakos tak,czy to nie rodzina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kwejk.pl/obrazek/41930/dyskutowanie,w,internecie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...