Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: PiS prawie dogonił PO

Utworzony przez a, 6 marca 2011 r. o 12:48
Dość juz rządow platfusów.Nic dobrego nie zrobili bo nie sa wstanie .oni nawet nie chca nic robic.potrafia tylko psuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość rządow platfusow.oni nic nie potrafia robic,tylko psuc.oni nawet nie chcą-sa tak leniwi.wszyscy sie na nich zawiedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ludzie oprzytomnieli i przestali bezkrytycznie kochac Donka i jego kumpli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, PO, SLD, PSL czy inni to i tak jedna i ta sama klika, w tym kraju nic się nie zmieni, nieważne kto będzie u żłoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIECZNE SĄ WYBORY TRZYDNIOWE ALBO NAWET TYGODNIOWE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie rządzić PIS, będzie w Polsce zacofanie tak, jak w lubelskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów Pokemony nie przekroczą progu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mimo, iz mam dopiero 26 lat, nie wierze ze cos sie zmieni. mam juz dosyc polityki i nie dam sie juz zrobic w konia, dlatego nie ide glosowac! ludzie nie dajcie sie oszukac NIE IDZMY GLOSOWAC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Globisz do Tuska: za idiotę robię tu ja... REWELKA, OGLĄDAJ:---- http://www.youtube.com/watch?v=GOhYHu8DnZ0&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje cukru. Początek końca Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Będzie rządzić PIS, będzie w Polsce zacofanie tak, jak w lubelskim!
Telewidzu obudż się - mamy dzisiaj 2011 rok!!! Wojewoda z PSL i poparciem PO, marszałek województwa z PSL i poparciem PO, prezydent miasta z PO i poparciem PSL. Weż się uszczypnij i spojrz na kalendarz - dzisiaj jest 6 marca 2011 roku, a od 4 lat nieprzerwanie w regionie rządzi koalicja PSL-PO! Cóżeś sobie dał ze swoim mózgiem zrobić, że widzisz rządy PIS tam gdzie od 4 lat ich nie ma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratunku napisał:
KONIECZNE SĄ WYBORY TRZYDNIOWE ALBO NAWET TYGODNIOWE !!!
towarzysze spoko I znowu "znajdzie sie" 2 miliony nieważnych głosów i komuchy z SLD i Platfusownia wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Będzie rządzić PIS, będzie w Polsce zacofanie tak, jak w lubelskim!
Wiekrzego jak jest teraz to juz nikt normalny nie moze wymyslec.Do piachu z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...