Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SOR w SPSK4: Oddział jak marzenie. Tylko przeciążony (zdjęcia)

Utworzony przez gość, 25 listopada 2012 r. o 07:50
Mało tego... w poczekalni powiesili nawet tv...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko ze mimo tego super standardu mozna trafic na rezydenta ktory bez znieczulenia nastawia noge uszkadzajac przy tym kolano! i straszac ze anestezjolog moglby byc najwczesniej za godzine-podczas gdy norma w tego typu przypadkach jest zastosowanie takiego znieczulenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama trafila tam z udarem mózgu. Karetka zawiozła ja akurat na PSK4 na SOR. lekarka stwierdzila, ze po co ja tu przewiezli, tu sie zycie ratuje a mojej mamie nic nie dolega. ciezko tam sie czegos dowiedziec, nikt nie ma czasu,. i zamiast na oddzial neurologiczny skierowali mame do abramowic na zamkniety oddzial psychiatryczny. razem z osobami ze schizofrenia, niedoszlych samobojcow itp. Obserwowano tam zachowanie mojej mamy, zamiast ja leczyc pod katem udaru mózgu. TO NORMALNE???? kobieta ledwo widzi, nie wstaje, stracila pamiec, a oni ja na psychiatrie kieruja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
córka swojej mamy napisał:
Moja mama trafila tam z udarem mózgu. Karetka zawiozła ja akurat na PSK4 na SOR. lekarka stwierdzila, ze po co ja tu przewiezli, tu sie zycie ratuje a mojej mamie nic nie dolega. ciezko tam sie czegos dowiedziec, nikt nie ma czasu,. i zamiast na oddzial neurologiczny skierowali mame do abramowic na zamkniety oddzial psychiatryczny. razem z osobami ze schizofrenia, niedoszlych samobojcow itp. Obserwowano tam zachowanie mojej mamy, zamiast ja leczyc pod katem udaru mózgu. TO NORMALNE???? kobieta ledwo widzi, nie wstaje, stracila pamiec, a oni ja na psychiatrie kieruja.
a ty medycyne skonczylas ze wiesz lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
szkoda tylko ze mimo tego super standardu mozna trafic na rezydenta ktory bez znieczulenia nastawia noge uszkadzajac przy tym kolano! i straszac ze anestezjolog moglby byc najwczesniej za godzine-podczas gdy norma w tego typu przypadkach jest zastosowanie takiego znieczulenia !
polecam zatem inne szpitale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze przywiozą paru pijaczków i smród w tych pięknych korytarzach jest nie do zniesienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecasz? serio? niestety nie ma sie wplywu na to na ktory SOR zawiezie Cie karetka. ale dzieki, ze polecasz. widac jestes ekspertem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...