Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnówka (pow. bialski) > Kijem ubił jastrzębia

Utworzony przez Agata, 2 sierpnia 2008 r. o 00:03
"Rozważamy, czy nie powinien odpowiadać za zabicie chronionego ptaka – mówi Cezary Grochowski, rzecznik bialskiej policji." No cudnie jest, jeśli kary za przewinienie zależą od namysłu policji. Dziadyga rozstawia wnyki (swój łeb powienien w nie włozyć), kijem zabija ptaka a policja "rozważa" czy go ukarać. Zastanawiam sie kto z was jest głupszy, dziad z wnykami i zatłuczonym jastrzębiem czy wy z waszym "namysłem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
"Rozważamy, czy nie powinien odpowiadać za zabicie chronionego ptaka – mówi Cezary Grochowski, rzecznik bialskiej policji." No cudnie jest, jeśli kary za przewinienie zależą od namysłu policji. Dziadyga rozstawia wnyki (swój łeb powienien w nie włozyć), kijem zabija ptaka a policja "rozważa" czy go ukarać. Zastanawiam sie kto z was jest głupszy, dziad z wnykami i zatłuczonym jastrzębiem czy wy z waszym "namysłem".
Agata mam długiego "bata" jak pod Naszym Sklepikiem zimnego piwka popije to ci nim pupkie obije Hceż? czy pały woliż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bęcwale, nie chce i nie wolę. Po co się odzywasz jak nie masz nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
nie chce i nie wolę.
...wolem boś zahciała bo jakbyź nie skożystała, to... rzałói a tak wogule to mam zafsze coź do muwienia !!! ??? bencwało?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...