Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk: "Jeśli oni pokonali bolszewików, to dlaczego wy nie mielibyście dać rady"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2018 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Zdrajca, sprzedawczyk, mąciciel. Mały, ryży i mściwy. Trybunał stanu a potem pozbawienie obywatelstwa. To go czeka w najbliższej przyszłości. Będę kibicować wszystkim tym działaniom.
 Uważaj co wygłaszasz publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w kilku słowach pan Donald Tusk zaorał katobolszewię wzbudzając entuzjastyczny poklask nie tylko mieszkańców Łodzi. Jego słowa odbiły się echem w całej zachodniej części naszego kraju znajdując zrozumienie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi "kałasznikowa" a  ja sam załatwię tego niemieckiego zdrajcę!
 Bądź na słowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę Pana obrażał jak inni, ale nie ma Pan prawa nazywać Polaków bolszewikami, czyli ja też jestem bolszewikiem? Moi sąsiedzi też? Jestem uczciwym Polakiem, pracuje, płacę podatki i kocham mój kraj, niech Pan się liczy ze słowami .
 Wydaje się że miał na myśli partię rządzącą.... A nie Polaków 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek walczył z bolszewikami!!!! Ty idioto naucz się historii i przestań porównywać kapusia do Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dluga i ciepla jesien i budzi sie demon zamiast raz na zawsze zamilknac na temat Polakow.Zre brukselski chleb i niech tam zostanie natomiast polski razowiec moze mu zaszkodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak konkretnie rudy fałszywcu z jakimi to bolszewikami walczył Wałęsa i ilu tych bolszewików zabił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnio szwabska nie wyzywaj normalnych Polaków od bolszewików, Merkel udostępniła ci miejsce przy szwabskim korycie żryj z niego od Polaków się odwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypolska gnida i niemiecki kundel. Tusk po kaszubsku znaczy kundel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Państwo idealne, w którym chciałabym żyć, to przede wszystkim państwo wolne i tolerancyjne, ponieważ uważam, że każdy ma prawo do poszanowania swojej orientacji i do wyznawania swojej wiary. Takie państwo, w którym nie ma konfliktów i problemów politycznych. To państwo, w którym jest czyste powietrze i ludzie z czystymi sumieniami" - Michalina, klasa 6. (******tvn24.pl) "Państwo, które jest wolne od przemocy i wszyscy żyją w harmonii. Żeby ludzie nawzajem sobie pomagali, a nie udawali, że nic nie widzą" - Maja, klasa 6. (******tvn24.pl) "To, żeby ten kraj był w Unii Europejskiej też jest ważne, ponieważ UE daje mnóstwo możliwości i bycie członkiem tej wspólnoty daje dużo udogodnień" - Zuzanna, klasa 6. (******tvn24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...