Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczność żydowska krytykuje Sejm. Minister Boni prosi o interpretację (wideo)

Utworzony przez krax, 16 lipca 2013 o 10:25
Jak to jest, że jak Polacy we własnym kraju zdecydują coś nie po myśli "społeczności żydowskiej", to od razu jest to skandalem? Czyżby postawa społeczności żydowskiej nie była zanadto roszczeniowa? Przecież Polska to nie jest kraj wybrany. Jedźcie tam, na południe, bracia, tam macie kraj wybrany.
0
Jak to jest, że jak Polacy we własnym kraju zdecydują coś nie po myśli "społeczności żydowskiej", to od razu jest to skandalem? Czyżby postawa społeczności żydowskiej nie była zanadto roszczeniowa? Przecież Polska to nie jest kraj wybrany. Jedźcie tam, na południe, bracia, tam macie kraj wybrany.
Bo żydostwo po sowietach i szwabach jest następne w kolejności do ustanawiania ustaw ,przepisów a nawet konstytucji w Polsce. Nasze  '' MIĘTTKIE CZERWONE  PAJACE nie będą miały nic do powiedzenia.
0
Czy "narodowi wybranemu" nie wystarczy rytualny ubój Palestyńczyków. Przecież nikt tu ich nie zapraszał, na południu jest ich ziemia i tam niech się znęcają na zwierzętami.
0
??????!!!!!!!  
0
Czy "narodowi wybranemu" nie wystarczy rytualny ubój Palestyńczyków. Przecież nikt tu ich nie zapraszał, na południu jest ich ziemia i tam niech się znęcają na zwierzętami.
  100 + 1 % racji Ci przyznaję pod tym postem Kolego lub Koleżanko... Tylko czy aby takie pytanie/posty (pewnie dla zainteresowanych o których mowa- antysemickie) mają jakikolwiek sens i warto szukać na nie odpowiedzi?? Skoro zdanie Kowalskiego we własnym kraju zwanym Polska, jest mniej ważne (czyt. nieistotne) na tle jakiegoś południowego Izaaka, Mosze czy innego tam Semity spod Dawidowej Gwiazdy?? Tu ciekawostka: (Nawet słownik Google podkreśla słowo "Semity" jako błąd, gdy napisałem je w pierwszej wersji nieumyślnie z małej litery :)... Słowa takie jak: "polaka, islamisty, katolika" itp- są uznawane za poprawną formę pisaną z litery małej :) ... Sam już nie wiem jak mógłbym odnieść się do tej całej kwestii ws. "Uboju rytualnego", aby jako typowy Kowalski nie być synonimem ludzkiej deprecjacji jakże prześladowanego przez wieki wieków "Narodu Wybranego Izrael"... Nie wiem jak reszta ludzi, ale ja coraz bardziej czuję, że żyję w kraju w którym słowo ŻYD i jakakolwiek z nimi związana kwestia, wypowiedziana z ust polaka, zawsze będzie Nas (polaków) stawiać za przykład jako ludzi złych, nietolerancyjnych i mających jedynie prawo do poczuwania się w obowiązku by szanować zdanie ludu Izrael, jako jedynie słuszne i wiążące... Jeśli mi jeszcze wolno udzielać się dalej w tej kwestii, a w oczach zainteresowanych, nie zostałem homofobem, antysemitą i moje poglądy daleko omijają faszyzm, oraz nie dają podstaw do tego by stwierdzić, że mój dziadek rzekomo służył w wermachcie, kontynuując-  Chciałbym uczciwie zapytać, po prostu zapytać... Dlaczego w Polsce- kraju demokratycznym i suwerennym- w którym się urodziłem, moje zdanie- obywatela RP, jest mniej istotne w bardzo wielu dziedzinach życia społecznego i politycznego, od zdania niejednego Izaaka i Mosze, gdziekolwiek by on nie zamieszkiwał i choćby nawet żadna sieć zależności nie łączyłaby go z Naszym Krajem?? Czy ktoś znalazłby racjonalne wytłumaczenie dla moich odczuć?? Ewentualnie uświadomił mi, że przecież piszę bajki i płynie ze mnie tylko i wyłącznie czysta nienawiść zwana antysemityzmem...?? Gdzie jest prawda?? Dalej szukam odpowiedzi........ To pisał "Kowalski" z dziada pradziada, płacący TU W POLSCE podatki, spełniający obywatelski obowiązek na wyborach i wszelakich innych głosowaniach, nie kradnący, okazyjnie pijący, nie palący, nie czyniący bliźniemu swemu z otoczenia żadnej krzywdy- (białemu, czarnemu, żółtemu, jakkolwiek religijnemu bądź ateistycznemu, satanistycznemu...Z pejsami lub bez)- jedzący niekoszerne mięso... 
0
Jak czytam wypowiedzi polityków odnośnie tzw uboju rytualnego to dochodzę do wniosku, że mogłoby być gorzej gdyby w Polsce byli ludożercy, którzy również domagaliby się uboju rytualnego. W końcu oni również mają to zakorzenione w swojej tradycji. Niektórzy politycy usiłują zwykły sadyzm "ubrać" w religię. Z resztą co to za religia, która nakazuje okrucieństwo wobec zwierząt. To jest chora religia i nic mnie nie przekona, że dla zwierzęcia zabijanego jest to bezbolesne. Przestańcie robić z nas głupich.
0
Jak czytam wypowiedzi polityków odnośnie tzw uboju rytualnego to dochodzę do wniosku, że mogłoby być gorzej gdyby w Polsce byli ludożercy, którzy również domagaliby się uboju rytualnego. W końcu oni również mają to zakorzenione w swojej tradycji. Niektórzy politycy usiłują zwykły sadyzm "ubrać" w religię. Z resztą co to za religia, która nakazuje okrucieństwo wobec zwierząt. To jest chora religia i nic mnie nie przekona, że dla zwierzęcia zabijanego jest to bezbolesne. Przestańcie robić z nas głupich.
Toć Waść trzeciej ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłeś... Jakakolwiek religia i posługiwanie się nią w rzekomej "dobrej intencji", to od wieków najskuteczniejsze narzędzie do kierowania ogłupioną fanatyzmem i jej ideologią szarą masą... Dla przykładu wiara katolicka... Żeby była jasność- ( Z innymi nie miałem styczności, więc dlatego na niej mogę oprzeć swoje spostrzeżenia ): Poczynając od wypraw krzyżowych, a kończąc na czasach obecnych- Panów w wielkich złotych komnatach, zasiadających na równie pompatycznych tronach w pałacach, spod herbu dwóch skrzyżowanych kluczy na żółto-białym tle- Watykanu... Podobno cnotą i kanwą religii katolickiej jest skromne, cnotliwe życie i pomoc w potrzebie bliźnim, jakoby ich odziać, nakarmić, okazywać miłość i tego typu podobne sprawy.. Hmmm... Albo więc mi coś umknęło, albo nie uważałem na lekcjach religii jak za łebka miałem obowiązek uczęszczania na ten przedmiot... Wystarczy mieć rozum i umieć analizować fakty... Rozejrzeć się dalej niż sięga wzrok na własne podwórko i spojrzeć na urzędujących w setkach parafii księży, jak ich nienaganna sylwetka/postura zdecydowanej większości świadczy o tym, w jakiej cnotliwości i skromności żyją... Podwójny podbródek i opona w okolicach podbrzusza to bezsprzeczny dowód tego jak dzielą się tą "ostatnią kromką chleba" z bliźnimi dookoła... Fajnie jest też zajść od zaplecza parafii i popatrzeć jakie marki samochodów i jakie roczniki nieraz tam stoją. Niejeden Kowalski uczciwie pracujący i płacący podatki, może tylko pozazdrościć panom w czarnych sutannach :) Niewątpliwie to też wyraz uczciwej (czyli obowiązkowo pieniężnej) miłości parafian, za posługi w imię słowa bożego ( Np. Śluby, chrzty i pogrzeby )... Do tego jeszcze wiele innych przywilejów, jak choćby ulgi podatkowe i dofinansowanie kościoła ze strony państwa czyli Nas podatników niejednokrotnie z prostych i ubogich rodzin wielodzietnych, ledwo wiążących koniec z końcem... Całość tejże religijnej ekstazy dopełnia we mnie fakt, gdy czytam potem w gazetach lub słucham w mediach jak wiele dzieci chodzi w naszym kraju niedożywionych, bądź niezadbanych, bo brak środków na budowanie świetlic wychowawczych czy tym podobnych miejsc... Być może wielu ludzi tym postem obraziłem bo myślą z goła zupełnie inaczej i podchodzą do życia w inny sposób... Ale czy to w sumie jakkolwiek jest ważne ?? Najwyżej po śmierci przekonam się, że nie miałem po prostu racji... Zdrowia Wszystkim życzę, pogody ducha i wiary jedynie w drugiego człowieka :)
0
czy minister Boni rowniez jada miecho z rytualnego uboju?
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.