Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS testuje społeczeństwo ile jest w stanie zabrać nam demokracji, a w konsekwencji i wolności! Ale ludzie, szczególnie ci którzy pamiętają komunę, zbyt sobie cenią te Wartości, aby sprzedać je za 500zł.
Oni już się sprzedali komunie za przywileje. Teraz panicznie się boją, że ich nie utrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaginęła TECZKA PEŁNA USTAW. Znalazcę proosimy i kontakt. Naiwni i omamieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej prywatyzacji mediów, tak jak ma to miejsce w USA.  Tam mediów państwowych nie ma, a demokracja ma się świetnie. Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo jeszcze sztandar ludu będzie pompować te kukiełki?
Oj długo, sztandar i g*wno wyborcza dostali od G. Sorosa sporo kasy także moga łazic 4 lata do wyborów. dlatego rząd powinien wynająć od Białorusinow kolonie karną w Berezie Kartuskiej i to jak najprędzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to gdzie jest granica? Jeśli cokolwiek robią KODowcy to jest to demokracja.. Jeśli obywatele, to jest już zamach, faszyzm, kaczyzm, hejt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granica już została przekroczona - jak polskie gnidy, szuje, zdrajcy, skamlali u hitlerowca Schulza i niedorozwiniętego czuba Verhofstadta o "pomoc". Zupełnie jak Jaruzelski skamlał do Susłowa o napaść ZSRR na PRL w 1980.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w marszu KODu, dało mi to wspaniałe uczucie, że są jeszcze Polacy dla których liczy się coś więcej niż tylko populistyczne obietnice. Fajnie, że zaczyna pojawiać się coraz więcej młodzieży. Pozdrawiam wszystkich uczestników! Bądźmy razem bo zaczynamy mieć nadzieję. Rządowi zaczyna mięknąć rura, już przestał nas obrażać, schował posłankę Pawłowicz i stał się jakby mniej arogancki. Ja myślę, że mamy w duża zasługę. Brawo KOD, Brawo Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia na ulicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność - Demokracja! :) Dobrze, że są ludzie którzy nie ulegli manipulacji PiS i mają swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! 
Całe życie na naszym garnuszku . Nigdy, przenigdy nie prowadził własnej działalności. Fanatyków proszę o wskazanie choćby dnia z życia prezesa, gdzie nie korzystał z pieniędzy budżetowych, z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lbn Marian Kowalski zawsze szuka komunistów .... Widzi go w każdym obywatelu jaki sprzeciwia się jego ulubionej partii :D.. a najlepsze jest to, że w PiS są komuniści działający w PZPR do końca !!! Między innymi prokurator Pietrewicz który skazywał opozycjonistów.!!!!!! Są też inni w pis....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze nie spodziewał się, że ta część społeczeństwa, która tak niechętnie wychodzi na ulice, tak ich zaskoczy o do tego tak szybko. Nie jesteśmy ciemnym ludem. PiS nie chce zrozumieć jednego: ma oczywiście prawo do zmian prawa, ale nie ma prawa do wprowadzania tylnymi drzwiami zmian Konstytucji i do uchwalania ustaw z nią sprzecznych. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli wychodzić na ulice, ale Pan Jarosław i jego posłuszni i postępujący bezrefleksyjnie posłowie i senatorowie zapewne z mobilizują nas do demonstrowania jeszcze wiele razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie jest, ale może być groźnie. Przypuśćmy, że mogę spowodować fale 17-metrowe na Bałtyku. Załóżmy, że to się stało. Nic nie uzyskałem. To jest walka o okradanie RP. PIS pragnie wyeliminować zdrajców RP. Zdrajcy RP nie wiedzą, co czynią. PIS jest w trudnej sytuacji, bo nie istnieje kara śmierci dla zdrajców RP. Jednocześnie jestem dla PIS nikim. Dla wszystkich w RP jestem nikim i tak pozostanie. RP jest zdradzona nieodwracalnie, gdyż nie istnieję. Tak, tylko mnie byłłoby dane uczynienie państwa polskiego wolnym. Nikomu się to nie uda. Przykro mi, że mieszkam w Hurtowni Unijnej Jedności, w której obywatele szczekają na patenty, szczekają na odkrycia, szczekają na każdego, kto wyprzedził wszystkich na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te całe petru i POyeby juz się kruszą, kodziarzom bedą płacić więcej także moze być ich wiecej. Kody pametajcie jesteście targowicą!!! historia moze zatoczyc koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD gaśnie. Frekwencja wśród oderwanych ryjów od koryta maleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rany ludzie-POLACY co sie z Wami dzieje ??? jak czołgi wjechały to widzieliśmy od razu gdzie nasz wróg a teraz wróg wszedł tylnymi drzwiami, dał Nam parę euro dopłat do inwestycji,które sami w zębach najpierw zanieśliśmy do Brukseli, a zabrał cały przemysł i wszelką produkcję,wszystkie dobra kupił za bezcen>zmusił naszych rodaków do wyjazdów i pracy w kołchozach zachodnich i do budowania ich gospodarek , a za plecami już dokonał rozbioru (ziemie nasze są już podzielone odpowiednio)a do tego nakazał przyjąc i utrzymywać imigrantów-czyt. oddac im swoje dobra) A my teraz zamiast stanąć w obronie tego co zostało wspierając rzad który próbuje coś ocalić, to skaczemy sobie do oczu i jeszcze bronimy interesów tego wroga,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD gaśnie. Frekwencja wśród oderwanych ryjów od koryta maleje!
Całe życie na naszym garnuszku . Nigdy, przenigdy nie prowadził własnej działalności. Fanatyków proszę o wskazanie choćby dnia z życia prezesa, gdzie nie korzystał z pieniędzy budżetowych, z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś pasterz Petrus nie wyprowadził baranów na sobotni wypas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to może być demokracja, jeśli Prezydent - strażnik Konstytucji - kpi sobie z tego dokumentu i nie wypełnia swoich konstytucyjnych obowiązków. Celowo i z premedytacją paraliżowany jest Trybunał Konstytucyjny, odbierane są pieniądze przeznaczone na działalność Rzecznika Praw Obywatelskich. Wymieniać można jeszcze długo... I wszystko to dzieje się w przeciągu pierwszych 2 miesięcy działalności nowego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabo to wygląda, pisowcy myślą, że zjedli wszystkie rozumy i tylko ich zdanie się liczy. tylko obrażają wszystkich naokoło, co widać po forum. Tacy nie są prawdziwi Polacy, nie chcę w to wierzyć.
To płatne pieski prezesa, skomla na necie jak im zagra biuro propagandy ale ich dni sa policzone jak i calej tej pseudo katolickiej swoloczy. Ludzie juz przejrzeli na oczy, nie dali na maybacha dla ojca dyrektora, skonczyło sie pogrywanie narodem, ogony kundli juz nie merdaja tak radośnie. Chcieliście zrobić kaczoland, watykan bis a tu takiego wała. Mam wyje***e na to całe PO ale normalni bezpartyjni ludzie sie za was wezma, takich cyrków to nie było od okrągłego stołu, codziennie udawadniacie ze jestescie banda nawiedzonych katoli, wam świnie paść a nie rzadzic 40 mln narodem. Zegar juz tyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...