Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sposób na ominięcie przyszłorocznych podwyżek cen prądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2019 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Jak będę płacił mniej skoro muszę wydać kasę wielokrotnie większą? Zwolennikom fotowoltaiki chciałem powiedzieć, że za parę lat rząd na pewno nałoży akcyzę na to...prąd wytworzony będzie trzeba oddać do sieci za grosze a później odkupić. Zakład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwniką fotowoltaiki (j.w.)  i innych OZE chciałem powiedzieć że nadal najlepiej i najtaniej jest spalać śmieci i inne domowe odpady typy meble lakierowane i niepotrzebne opony....zakład ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie fotowoltaika to maly promil energii w Polsce. Ale wiadomo ze jak sie to rozbuja i spolki energetyczne zaczna notowac spadko przychodow to znajdzie sie odpowiedni podatekk na panele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma informacji o cenie inwestycji fotowoltanicznej ? Dla domu to koszt około 25-30 tysięcy złotych. To NIE MAŁO przy zarobkach 3,5 - 4,0 tys. brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żeby zaoszczędzić na rachunkach za prąd, już jakiś rok temu zainwestowałem w fotowoltaikę i to była najlepsza decyzja. Gdyby ktoś szukał namiaru na dobrą firmę do instalacji paneli to warto sprawdzić tą ofertę ***pvprojekt.com/oferta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...