Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spot PiS: Palikot pije wódkę i dłubie w nosie

Utworzony przez epoka 21, 28 kwietnia 2009 r. o 13:19
Czy prawdą jest, ze na ostatnim posiedzeniu KOmisji Przyjazne Państwo poseł Palikot zaproponował , omawiając problem bezrobocia i głodu w kraju,: " niech głodni zjedzą bezrobotnych"!!!!... A ja się pytam co z bezdomnymi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma pić? Święconą wodę ? Znaczy swój chłop !!! A ten PiS głupi jak but !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż Palikot jak Palikot... ... tylko ze on nie bedzie Polski reprezentował w UE - on tam wysyła ekipę która się juz w kraju nakradła i chce kraść gdzie indziej - choćby Flasińskiego... Palikot tu na miejscu "robi kulturę"... niestety... sra że tak to ujmę w salonie któremu na imię Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący gniot. Na coś takiego idą pieniądze podatników? Pięknie. Czy Ci chorzy ludzie nie pozbędą się tego języka nienawiści. Jedynym pomysłem na promowanie PiS jest plucie na innych. Tak robią tylko emocjonalne karły i nieudacznicy. Fajnie zakpił z tego pseudo-spotu Szymon Majewski Sami się barany wystawili i dostali drugim końcem tego samego kija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Żenujący gniot. Na coś takiego idą pieniądze podatników? Pięknie. Czy Ci chorzy ludzie nie pozbędą się tego języka nienawiści. Jedynym pomysłem na promowanie PiS jest plucie na innych. Tak robią tylko emocjonalne karły i nieudacznicy. Fajnie zakpił z tego pseudo-spotu Szymon Majewski Sami się barany wystawili i dostali drugim końcem tego samego kija
tak naprawdę PIS to ludzie zakompleksieni ... bo kto normalny puszcza publicznie taki spot wyborcom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak naprawdę PIS to ludzie zakompleksieni ... bo kto normalny puszcza publicznie taki spot wyborcom!!!!
...jeśli wyborcy są po podstawówce, to tylko taki spot potrafi do nich przemówić. Dla mnie żenua. Majewski mnie rozbawił... Najsmutniejsze jest to, że nikt z wyborców pis nie potrafi zrozumieć ironii Palikota. Koleś jest inteligentny, bogaty i może sobie pozwolić na takie zachowania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęła 14:30 a na Pl. Litewskim nie ma Pana Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek naprezydenta gość ma poczucie humoru wypistki dopiachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Majewski czymś takim cie rozbawił to gratuluje poziomu. Polska w dużej mierze dzieli sie na przygłupów, zwolenników PiS którzy przyjmą i sie bedą cieszyć z każdej antplatformiarskiej wypowiedzi niezaleznie od jej poziomu oraz na przygłupów z PO którzy będa bic brawo na każy antypisowski materiał , nawet tak żenujący jak Majewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki własnie spot do ludzi bardziej do ciera,ludzie wola oglądać jak jedni drugich opluwałają.bo spot w którym zawarte były by słowa np.MOJ RODAKU!POLAKU!GŁOSUJ NA NA!I KILKA JESZCZE SŁOW ZAWARTYCH O PATRYJOTYZMIE I ODDANIU ICH DLA OJCZYZNY,JESLI TYLKO ZOSTANĄ WYBRANI-to czy taki spot wywołałby tyle kontrowersji co ten.i daje ludziom do myslenia,czy lepszy taki Palikot co robi głupote ze głupota,czy pisz bo swoją głupote maskuje głupotą innych.warzny jest szum,nagłosnienie,i powod do dyskusji wśród wyborców!ps.Lepper wróć!Ty i Palikot,a przywas nawet Ani Mru Mru czy KMN będa mali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alekodwalsie nie interesują mnie oszołomy z Wsiowej wypistki i popaprańce kocham Szymka ityle w temacie cosie komu podoba twoje wysublimowane poczucie humoru mam dalekow.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alek napisał:
Jeżeli Majewski czymś takim cie rozbawił to gratuluje poziomu. Polska w dużej mierze dzieli sie na przygłupów, zwolenników PiS którzy przyjmą i sie bedą cieszyć z każdej antplatformiarskiej wypowiedzi niezaleznie od jej poziomu oraz na przygłupów z PO którzy będa bic brawo na każy antypisowski materiał , nawet tak żenujący jak Majewskiego.
Mamy rozumieć, że ty jesteś gdzieś pośrodku i sądząc ze stylu wypowiedzi, jesteś najmądrzejszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jak paw "robi" na pis ,wóda czyni cuda-jakie to trafne i POLSKIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto nigdy nie dłubał w nosie?Nie raz pokazywano w tv Gosia,Jarka jak znudzeni w sali sejmowej ziewają i dłubią w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walikot napisał:
A kto nigdy nie dłubał w nosie?Nie raz pokazywano w tv Gosia,Jarka jak znudzeni w sali sejmowej ziewają i dłubią w nosie.
ależ to nie jest problem dłubania w nosie... ani tez tego czy ktoś lubi PiS czy PO... ... to jest problem srających w przestrzeń publiczną i glanc pomada (hi hi) kto sra Kurski czy Palikot... Majewski to może i byłby śmieszny gdyby nie był tragiczny... a jest tragiczny bo stara się pokazać ludzikom że oto jedno gówno jest od drugiego słodsze i piekniejsze ciekw jestem czy majewski ma dla przykładu córkę - taka która mozna by zgwałcić żeby Palikot zrobił z tego szoł myślę że Majewski powinien sam sobie tę ewentualną córkę zgwałcić i dać powód Palikotowi do zabawy wtedy byłoby śmiesznie faktycznie a i gówno byłoby wiarygodniej słodsze... tyle chyba... ide wziąć prysznic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jeden ostatnio taki starszy ,siwy oglądał pismo kolorowe z młodymi niezbyt ubranymi laskami też go przyłapała kamera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Żenujący gniot. Na coś takiego idą pieniądze podatników? Pięknie. Czy Ci chorzy ludzie nie pozbędą się tego języka nienawiści. Jedynym pomysłem na promowanie PiS jest plucie na innych. Tak robią tylko emocjonalne karły i nieudacznicy.
Robią to samo, co PO w kampanii przed ostatnimi wyborami. Też polegała tylko na ośmieszaniu i wytykaniu błędów innym - jak widać skuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies majewski - przedstawiciel wolnych polskich mediów tvn dołączył do pozostałych bulterierów niesołowskich i palikotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę iść do cyrku niż na kolejne wybory bo w cyrku występują klauni-profesjonaliści a tutaj jakieś pieprzykoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestesmy niechlubnym ewenementem, nigdzie indziej w cywilizowanych krajach media nie kopia opozycji, lecz skupiają się na rozliczaniu partii rządzącej - tzw. political watch. U nas oczywiście odwrotnie, opluwanie kaczynskich jest modne, głos oburzenia spotem pisu zabierają nawet grajkowie salonów - robert janowski, hołdys. dziwne, bo same wybryki biłgorajskiego menela obyczajowego (język, dłubanie w nosie, spożywanie alkoholu w m-scu publicznym) do tej pory traktowano jako HAPPENINGI i nagradzano apluazem. Gdy jednak opozycja skompilowała najlepsze akcje palikota, na salonach podniosło się wielkie oburzenie, jaka ta estetyka spotu niesmaczna, wulgarna, sacrebleu i w ogóle! Czekajmy teraz na listy protestu Wajdy, Waltera, Lisów, Michnika etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...