Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sprawca tragicznego wypadku w biesiadkach zatrzymany. "był za***ony"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Szkoda kobiety, ale też i rodziny chłopaka bo to tragedia dla wszystkich, módlmy się za nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat za takie coś??????????????????nie miał prawa jazdy potrącił kobietę i uciekł z miejsca wypadku kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast za dotację kupić nawozy , to kupił sobie audi . Takie są skutki unijnej kasy dla takich bukietów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda kobiety, ale też i rodziny chłopaka bo to tragedia dla wszystkich, módlmy się za nich!
 Pomodlę się za twoją głupotę bo lekarze już ci raczej nie pomogą. Jak gnojku możesz porównywać czyjąś śmierć z debilizmem tobie podobnego osobnika i tragedią jego rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile w końcu sprawca ma lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabił człowieka i był za***ony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO POZWALA DZIECIOM UZYSKAĆ PRAWO JAZDY ?.PRAWO JAZDY POWINNO BYĆ OD 25-LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiemy jak było...niech gazeta poda hakies szczegoly, czy sa informacje wskazujace ze zdarzenie nastapilo wylacznie z winy kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiemy jak było...niech gazeta poda hakies szczegoly, czy sa informacje wskazujace ze zdarzenie nastapilo wylacznie z winy kierowcy" - chcesz aby ofiara wypadku dostała mandat, czy o co ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy, że uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. Za ucieczkę grozi 12lat. To wiem i to wystarczy, żeby posiedział w areszcie do czasu wydania wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stryczek z nim. Żadnego adwokata ani prawa łaski. Śmierć za śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkancem tej miejscowosci i samochod zapierdzielal z niesamowita predkoscia poboczem udezyl ja i jeszcze wiozl ja na masce jak juz spadla nawrocil i zobaczyl czy ja zabil czy nie takiego czlowieka nie mozna nawet porownac do najgorszego zwiezecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kierowcy / grozi 12 lat..." Pytam - dlaczego kierowcy, skoro nie miał PRAWA JAZDY ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"kierowcy / grozi 12 lat..."   Pytam - dlaczego kierowcy, skoro nie miał PRAWA JAZDY ???
 No dobrze kierujący, nie kierowca. OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kierowca tylko kierujący. Do tego nieudacznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stryczek dla takich smieci.25 lat gnoj powinien dostac jak sie nie ma wyobrazni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie morderstwo powinno byc co najmniej 25 lat to by bydło pomyslało za nim by wsiadło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabił kobietę i poszedł sobie spokojnie do pracy.Zwykłe bydle bez sumienia i uczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ty byłeś, widziarś jak ją potrącił a nie widziałeś że ona tam leżała, nie logiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...