Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź ceny działek w Lublinie i okolicach

Utworzony przez crx, 15 marca 2010 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Jeśli tak mówią specjaliści to tylko można się uśmiać!!!Kilka lat temu pewien minister finansów zachęcał do kupna dolara po 3,41 ,bo taniej już miało nie być.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł jest nawet wiarygodny na pewno bardziej ten niż o mieszkaniach.Niestety w Lublinie już niema działek są na peryferiach a w samym lublinie to jest bardzo trudno zaleś dobra działkę w atrakcyjnym miejscu. Nie ukrywajmy budowa jest tańsza niż kupno nowego mieszkania średnio m2 domu kosztuje kolo 3 tyś. Obecnie cent materiały budowlanego spadły do normalnych cen suporeks kosztuje 6-7zł a nie jak 2 lata temu ponad 11. Kupić mieszkanie około 100m2 np. Poręba to wydatek 450-600tyś. A wybudowanie domu około 100m2 to wydatek kolo 200tyś plus wykończenie ceny porównywalne tylko ze to jest dom a nie mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę sprzedać działeczkę budowlaną 7-8 km od lublina. 500tyś zł 25 ar ktoś chętny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eksperci , specjaliści , analitycy - gownowiedzący goście ktorzy udaja mądrych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że są działki w Lublinie np. na ulicy Turczynowicza gorąco polecam wszystkie dodatkowe informacje na stronie otodom: http://otodom.pl/index.php?mod=show&insId=4589464
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anadus napisał:
Ja mogę sprzedać działeczkę budowlaną 7-8 km od lublina. 500tyś zł 25 ar ktoś chętny ?
Chopie, tam dziadek babką orał a ty chcesz sprzedać ojcowiznę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
eksperci , specjaliści , analitycy - gownowiedzący goście ktorzy udaja mądrych
racja Olo jak widzę przepowiednię tzw.analityka robię całkowicie odwrotnie ,i jakoś dobrze na tym wychodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie działki budowlane tanieją, stąd ten larum pseudoekspertów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...