Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - pytania, odpowiedzi, arkusze z testu

Utworzony przez alka, 7 kwietnia 2010 r. o 15:07
macie jakies przecieki???? mam nadzieje że będzie łatwiejszy niż ten rok temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązałam test, ale jedna odpowiedź jest zła: jest to odpowiedź 19. a) , a tak naprawdę poprawną odpowiedzią jest 19. c) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elo jaki bedzie temat jutrzejszego testu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak sie boje tego testu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marty$ napisał:
Rozwiązałam test, ale jedna odpowiedź jest zła: jest to odpowiedź 19. a) , a tak naprawdę poprawną odpowiedzią jest 19. c) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!
Nie bujcie sie mozesz miec 7 punktow i zdajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej czego się boicie ja mam tez jutro ten śmieszny test będziesz miał 7 punktów i.Przechodzisz do następnej klasy czyli do gimnazjum. Mówię wam że ten test jest śmieszny.Wystarczy tylko mieć pozytywne oceny z przedmiotów to się zdaje.Mój kolega miał 6 punktów i zdał bo miał pozytywne oceny na koniec roku.Powiem wam szóstoklasisty jest test ale on jest śmieszny nie przeżywajcie.Jak jakieś pytania to pisać że piszecie do Buliego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1. dla ciebie 7 punktów to szczyt marzeń po 2. cała szkoła będzie z ciebie się śmiać że masz 7 punktów po 3. to jest podsumowanie wiadomości więc się nie bójcie po 4. nawet jak będziesz miał same dwóje i tylko 5 punktów z próbnego przechodzisz do gimnazjum po 5.tylko jak będziesz chciał dostać się do dobrego gimnazjum musisz mieć minimum 20 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można ufać komuś, kto nie wie, jak się pisze " nie bójcie się"! Do gimnazjum może pójdziesz, ale kariery nie zrobisz z pustą główką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był bardzo łatwy, jak dla mnie. Napisałam wszystko. Nie mam żadnych wątpliwości co do pytań i mam nadzieję, że dostanę się do mojego wymarzonego gimnazjum Praca pisemna zajęła mi całą stronę (wyszłam poza wyznaczone miejsce). Matematyka... banalna... nie wiem jak można nie rozwiązać tych zadań. A wam jak poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był baardzo łatwy. O kim napisaliście prace pisemną ? JA o Małyszu xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna bylo napisac o osobie fikcyjnej ta prace pisemna? na tescie bylem pewien ale koledzy mnie wysmiali wiec troche zwatpilem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakobosik napisał:
Mozna bylo napisac o osobie fikcyjnej ta prace pisemna? na tescie bylem pewien ale koledzy mnie wysmiali wiec troche zwatpilem ...
Chyba było można o fikcyjnej, ważne żebyś nie napisał 'osoba fikcyjna odniosła sukces' itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo ;p ten test był banalny ;d;d ciekawe ile bd miala pkt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisalam o Justynie Kowalczyk. Test byl bardzo latwy, jesnak mam watpliwosci do zadania z rowerem wiem jak zrobic to zadanie ale chyba inaczej mi wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy jest ten spr. na tej stronie?? a co wam wyszło w zadaniu 11? a o skali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak jest z kolejnoscią zadan bo nie pasuja odpowiedzi do arkusza ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
Ja napisalam o Justynie Kowalczyk. Test byl bardzo latwy, jesnak mam watpliwosci do zadania z rowerem wiem jak zrobic to zadanie ale chyba inaczej mi wyszlo
17,6+12*52=800 800*4/5=640 mozna było sie pomylić w obliczeniach często rostrzepanie i stres to powoduje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi są błędne. Jakby deb*** odpowiadał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek napisał:
Odpowiedzi są błędne. Jakby deb*** odpowiadał!
Też mi się tak wydaje dlatego podam takie które powinny być dobre 1C 2C 3A 4B 5D 6D 7A 8B 9B 10D 11D 12B 13C 14B 15A 16C 17D 18D 19C 20B 21. 219 CM. 22. 10-Leszek 12-Zbyszek 23. 8,2 KM 24. 640zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___ napisał:
17,6+12*52=800 800*4/5=640 mozna było sie pomylić w obliczeniach często rostrzepanie i stres to powoduje :]
dzieki ale wiedzialam jak go zrobic tylko jak mnozylam 160*4 wyszlo mi 624 nie wiem jak ale chyba tak bo jak trzeba bylo pomnozyc rate przez 12 to mi wyszlo 624 i nie wiem jak to sie stalo i chyba wpisalam 624
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...