Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - pytania, odpowiedzi, arkusze z testu

Utworzony przez alka, 7 kwietnia 2010 r. o 15:07
a tam z ta koszykówką nie miało być 2 razy mniej a nie o 2 wiecej 10 i 5?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło caółkiem nieżle będe miał ok 34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJ ZA ILE PUNKTÓW BYŁY ZADANIA ZMATMY I WYPRACOWANIE ?????? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam poszło? Bo mi całhiem nieżle ok.37 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja około 34-37 punktów. to chyba nie najgorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że był prosty ja tylko z ciekawości go zrobiłem bo swój pisałem. Ten był prostszy niż mój. W 23 jest błąd powinno być 8.2 kilometra a nie metra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a spoko mi poszlo...i na pewno ptak bo nie mozliwe zeby inne bylo moze sie pomylili i tyle:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde w odpowiedzich byl lod ? ja tak zaznaczylam bo tam pisalo,, w tekscie wystepuja porowniania dotycza luzwiarki ale tez uwydatniaja cechy czego ? no lodu. ja tak rozumiem to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bujcie sie mozesz miec 7 punktow i zdajesz
Możesz mieć nawed 1 punkt i zdajesz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie odpowiedzi są dobre i złe bo były nieoficjalne 2 grupy więc proszę o drugą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do pytan to dobre beda Odpowiedzi testu szóstoklasisty 2010: 1. c 2. c 3. a 4. b 5. d 6. d 7. a 8. b 9. b 10. d 11. d 12. b 13. c 14. b 15. a 16. c 17. d 18. c 19. c 20. b 21. 2,19 metra - maksymalna długość nart 22. Leszek trafił do kosza 10 razy, Zbyszek 12 razy 23. Uczestnicy wyścigu mają do pokonania 8,2 kilometra 24. Rower kupiony za gotówkę kosztował 640 zł i mama pytanei ile ponktow jest za opowianie i za 4 z matematyki?? bor azem wiem ze 20 ale osobno nie wiemx d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___ napisał:
też uważam ze ptak ale w kluczu jest że lód
widzisz jednak lod bo dzieci roznie zrozumialy to zadanie ja akurat dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie pokażecie całego testu z odpowiedziami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...