Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Gdzie pytania, odpowiedzi, test

Utworzony przez spest riberenos, 4 kwietnia 2011 r. o 12:33
To po kiego grzyba te testy????????????? Każdy do gimnazjum musi być przyjęty. Ktoś kto uzyska 0 punktów na teście jak ma znajomości to dostanie się gdzie będzie chciał. Strata czasu, pieniędzy i zdrowia dzieci. Głupota nie zna granic w tym kraju. Zobaczymy do czego ten system doprowadzi za kilka lat jak już te dzieciaki podrosną i pójdą do pracy (jeśli ją znajdą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta prawda, dzieci się przejmują, rodzice też, po co to wszystko????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 zadań testowych, czyli zamkniętych oraz 5 zadań otwartych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test już jutro ;/ Boje się. ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie jakies przecieki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test już jutro !!!!!!!!! teraz przez to mam depresję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm mi się wydaje, że nie ma się czym przejmować, bo to i tak nie wpływa na oceny. Więc unikajcie tego stresu ziomale ;DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie to jutro ten test w probnym miałam 38/40 ale wszystko zobaczymy po tesciee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]Siemka macie jakąs stronke z odpowiedziami na jutrzejszy test ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zestresownay:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jetem zestresowana , to już jutro!! ale to zleciało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie boję jak zobaczyłam jaki test miała moja przyjaciółka rok temu to o mało sie nie popłakałam :'( Mam nadzieje że nie bedzie trudny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo matkoo też się boję !! jeszcze ta naukaa ! MaSaKrA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa..... w próbnym średnio mi poszło a poza tym nie martwcie sie zawsze trudniejszy jest próbny !! ja mialam z Walbrzycha test i nie był wcale trudny;dddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niewiem bo ten tes jest trudny od cholerki u nas w szkole dzisiaj wszyscy chodzili jak by ktos imn na kopał do dupy ale niewiem nawet ja chodziłam jak bym miala w du*** robaki pani cos do maszej klasy mówila nik sie wgl nie odzywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie jutra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje się ale nie ucze sie do niego bo i tak wszystkich lat w 1 dzień nie powtórze myśle że dobrze mi pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na próbnym teście miałam 19/40 tragedia a teraz właśnie się boję oficjalnego testu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje się ale mysle ,ze minimum 20 pkt będe mał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku. Boje się jak nie wiem... :C Jutro jutro jutro o niczym innym nie myśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...