Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Gdzie pytania, odpowiedzi, test

Utworzony przez spest riberenos, 4 kwietnia 2011 r. o 12:33
Jezu boje sie jak diabli jakbym dostał anty-oświecenie ale mam tez zalete -2 punkty czyli jak ktos mniej niz 18 u nas papa i d***.... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja terz sie boje ale staram sie nie dopuszczac mysli o jutrzejszym tescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test karamba pewniee trudny będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie sie boje tego testu cały dzień myśle tylko o jutrze i przez to niemogę sobie nic powtórzyć B BO BOJ BOJE BOJE BOJE S BOJE SI BOJE SIE BOJE SIE BOJE SIE S BOJE SIE ST BOJE SIE STR BOJE SIE STRA BOJE SIE STRAS BOJE SIE STRASZ BOJE SIE STRASZN BOJE SIE STRASZNI BOJE SIE STRASZNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\/ wy to jesteście dziwni kamila ????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tamtym roku był nawet ok to teraz powinnien być trudny akurat jak ja pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaj !!! kurde bd 20 tekstowych a 5 zamkniętych ;/ niech bedzie na odwrót !!!! ;(( makabraa ..!! mam stres ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam stres chciałbym napisać przynajmniej na 32 punkty nie mogę nic powtórzyć bo myślą o jutrzejszym dniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łukasz napisał:
ja mam stres chciałbym napisać przynajmniej na 32 punkty nie mogę nic powtórzyć bo myślą o jutrzejszym dniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mam załamke jutro test licze chociaz na 25 punktow :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Bosz jutro egzamin licze na 28 punktów trzymajcie ciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże , ja też mam stresa ! Dzisiaj kułam z polskiego! Ja licze bynajmniej na 30 pkt! życze jutro wszystkim szóstoklasistą powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test próbny nie był taki bardzo trudny i myślę, że ten jutrzejszy będzie jeszcze łatwiejszy LUDZIE LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie nauczycielki liczą na 40 ... ;( Zobaczymy ... Powodzenia wszystkim szóstoklasistom! : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Wszystkim ! Ja się stresuje =\ Ej 1998 rocznik jest zdolny damy rade ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wszystkim Ja też mam okropnego stresa .. Mam nadzieje że dam jakoś rade .. Trzymam za wszystkich kciuki ;** POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** jak mi sie niechce uczyc ale zdam ) jutro egzamin a ja nic niepowtazale:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[s][/s]ja sie nie uczyłam ale dam na pewno rade ale ja też mam wydłużony czas i pisze póltorej godziny ale 1998 jest najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...