Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
JAK WAM POSŻŁO, MOIM ZDANIEM TRUDNY BYŁ EGZAMIN!!!!((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie całkiem prosty. Według mnie najgłupsze zadanie z opisem znaczka. ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ciebie bułka z masłem nawet zadania z matmy były łatwe tylko głową trzeba była ruszyć tylko nieporozumienie było ze znaczkiem no powiedzieć mi ludzie ile można powiedzieć o znaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem był prosty, niestety w zaproszeniu pomylilam sie napisalam ogloszenie, ale skreslilam i poza linijkami napisalam zaproszenie, jak myślicie sprawdzą mi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha i kto chce się dowiedzieć ode mnie odpowiedzi to pisać na gg 2664902 mam znajomego co był na rachmistrzu i zajał 3 miejsce miałem wszystkie odpowiedzi takie jak on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tam był prosty. Mnie poszło chyba dobrze zrobiłam wszystko. a Tb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i][i][i] lol. człowieku.. łatwy był. O_O był tylko polski i matematyka. a z matmy mnożenie dzielenie odejmowanie i dodawanie. co w tym trudnego. ogarnij sie ! [/i][/i][/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie że łatwy był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie!!! Ja uważam że był łatwy. Dobrze ze nie było skali czy coś w tym rodzaju !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z znaczkiem było głupie. Ja opisałam tego człowieczka Tak jak reszta z mojej klasy - raczej o to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był banalny już próbny był trudniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banalnie prosty. To już te próbne były trudniejsze .. Najbardziej obawiałem się Polaka, ale opis znaczka i zaproszenie to dla mnie pikuś ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD ja już napisałem i chce odpowiedzi bo mama mnie drenczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prościzna tylko te zadanie 21 jakieś dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej był prosty. kto miał najdalej te imieniny od urodzin, czy Ania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh czekam na odpowiedzi bo nie moge wytrzymać piszą ,że o 12godz. będą ! Zobaczymy licze na 30+ . PS:banalne te zadania z matematyki ^^.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Ten test był banalny cala matme mam dobrze,opis i zaproszenie mam chyba tylko jedna odowiedz zle z a,b,c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie test nie był tak bardzo trudny ale dziwne było zadanie ze znaczkiem xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bułka z masłem.. dobrze że zadania z matematyki proste zresztą wszystko było proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiewam wątpliwości - najdalej urodziny od imienin miała Marysia (D)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...